Проблем с ЛС

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 428
Регистриран на: 9.11.2007
Кара: s500,w220 ; s420 w140

Проблем с ЛС

Мнение от cherepa83 » 02 Ное 2009, 18:20

Здравейте ,

писах до управата ама само един ми отговори,проблема е такъв че не получавам ЛС винаги, а само понякога ,имам платена тема и АСЕН-екс ми писа че може някой да е пускал ЛС до потребител реклама е да ама не ,понеже 5 човека който разбрах че са ми писали и съм ги питал след това и са пускали до мен не до реклама.....за 5 души разбрах а колко са незнам,даите да решим проблема понеже като дойде датата аз си плащам темата а не винаги получавам ЛС а от там губя пари нали????

Новини
Аватар

Re: Проблем с ЛС

Мнение от Новини » 03 Ное 2009, 4:22

cherepa83 написа:Здравейте ,

писах до управата ама само един ми отговори,проблема е такъв че не получавам ЛС винаги, а само понякога ,имам платена тема и АСЕН-екс ми писа че може някой да е пускал ЛС до потребител реклама е да ама не ,понеже 5 човека който разбрах че са ми писали и съм ги питал след това и са пускали до мен не до реклама.....за 5 души разбрах а колко са незнам,даите да решим проблема понеже като дойде датата аз си плащам темата а не винаги получавам ЛС а от там губя пари нали????


Принципно съм готов да кажа, че това е невъзможно (наистина не е), но опита ме е научил да се съмнявам във всичко, така че искам да проверим какъв е случая.
Когато отново някой ти е пуснал ЛС и се окаже, че не си го получил, нека този, който ти го е изпратил си отвори папката "изходящи" или папка "Изпратени" и види дали съобщението е вътре. После незабавно се свържи с мен за да мога да направя проверка дали грешката е във форума или става въпрос за грешка на потребител. При всички случаи ми трябва съдействие както от теб, така и от подателя на ЛС-то.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 428
Регистриран на: 9.11.2007
Кара: s500,w220 ; s420 w140

Re: Проблем с ЛС

Мнение от cherepa83 » 03 Ное 2009, 14:46

dizelboy
Заглавие: Re: [cherepa83] Качествени парфюмиПапка: Входящи
tuka ti gi pisha li4nite ne v reklamata ot kade si ot kade idvat parfum4eta cenata e super samo kaji ot dale4e li idvat
4e trebva zema edno spodeli kak sa kato ka4estvo ne 4e ima zna4enie prosto da spodelih menie za 35 kinta nema kvo da darjim tolko hihiih 4ekam da srasneh i da se rabereme az sam si ot sofiq i taka

Изпратено на: 19 Окт 2009, 8:04


Виж съобщението

cherepa83
Заглавие: Re: [cherepa83] Качествени парфюмиПапка: Изпратени
Заглавие: [cherepa83] Качествени парфюми


dizelboy написа:
cherepa83 написа:
имаш ЛС с оферта

pisah ti ls brat za chanel alur sport mujki q ama nema nishto ne si kazal ceni4ka mll i tn


здр,до мен ли го писа или до реклама,защото напоследък не ги получавам моля те провери до cherepa83 или до реклама си писал.Имам парфюма 35лв.е 100 мл.няма др.разфасовки.Пиши ако го искаш най-добре в темата.лека вечер!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 428
Регистриран на: 9.11.2007
Кара: s500,w220 ; s420 w140

Re: Проблем с ЛС

Мнение от cherepa83 » 03 Ное 2009, 14:48

за това става въпрос отпреди няколко дни е и нз дали може да се провери...а има още 4 такива мисля че няма нужда да ги поствам тук,ако искаш ще ти ги препратя

Новини
Аватар

Re: Проблем с ЛС

Мнение от Новини » 06 Ное 2009, 7:37

Говорих с dizelboy но той изнамери само ЛС-тата, които ти е пращал и на които ти си му отговорил, съответно си ги получил.

За да не бъдат получени ЛС-та, те трябва въобще да не са пратени. Това може да стане ако например в този момент връзката към форума е бозела или е прекъсната или е затворен браузъра преди да е излязло съобщението, че ЛС-то е изпратено. Варианти много, но са все редки вероятности и са свързани с това, което прави подателя.

Ако отново ти излезе този проблем, незабавно ми пиши на ЛС за да мога веднага да направя проверка.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 31.08.2008
Местоположение: София
Кара: e65

Re: Проблем с ЛС

Мнение от Пилев » 12 Ное 2009, 16:36

И аз да пиша по този проблем защото мисля че има отношение. Вече 4-ти път се опитвам да пратя лс самоче до друг колега и не ще и не ще. Като натисна изпрати и страницата се презарежда. Текста който съм писъл изчезва също и до кого. Можеби същото се получава и при колегата когато му изпращат на него :confused:

едит: сега стана след като затворих и отворих браузера :dunno:

Новини
Аватар

Re: Проблем с ЛС

Мнение от Новини » 16 Ное 2009, 22:37

Вероятно проблема ти е в браузъра.
С какъв си и на каква операционна система е?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 31.08.2008
Местоположение: София
Кара: e65

Re: Проблем с ЛС

Мнение от Пилев » 18 Ное 2009, 19:45

google chrome нa windows 7. Идеята ми беше, че е възможно да се получава така и при други колеги докато се опитват да пратят лс и не обръщат внимание, че всъщност съобщението не е изпратено. Това поне при мен беше единичен случай и проблема е бил в моя телевизор явно :) .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Re: Проблем с ЛС

Мнение от Venko » 22 Ное 2009, 19:58

Asen_X написа:Вероятно проблема ти е в браузъра.
С какъв си и на каква операционна система е?



Привет, колега. Нека ти кажа, че проблем в браузъра НЕ може да има, при PHP всичко е server side. Бутонът за изпращане сам по себе си няма Javascript, може формата да има нещо на onsubmit ...., но ако и там няма нищо значи проблем в потребителската машина не бива да търсите.

Поздрави!
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

Новини
Аватар

Re: Проблем с ЛС

Мнение от Новини » 23 Ное 2009, 0:35

Venko написа:....

А следвайки същата логика то подобен проблем би следвало да важи за всички, а не само за единични потребители ;)

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook