За комплексарите във форума или "заплахите" на ЛС

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 16 Юни 2009, 17:00

ivan. написа:Мариане :!:


А кой е Мариан?

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Мнение от X-citer » 16 Юни 2009, 18:37

Що ъпваш стари теми бе :winky:

!!Asen_X написа:
ivan. написа:Мариане :!:


А кой е Мариан?

въпросният потребител, който отправя заплахи mariqn_m ;)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3647
Регистриран на: 25.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кенеф за великани
Мечтае да кара: Alpina B10 biturbo

Мнение от Zubcho » 01 Юли 2009, 16:02

И какво стана в крайна сметка с човека? Изяде ли бананите и възтържествува ли справедливоста?
Пийте си редовно хапчетата от сушени жаби и карайте внимателно по острите завои, че да не ви се подострят колите.

Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 13.04.2008
Пол: Мъж
Кара: ски и свири на цигулка

Мнение от super_mario » 13 Юли 2009, 20:00

най лошото в случая е че ми е адаш и някой от форума може да ме обърка с него :D
БМВ е религия чада мой ,споменаването на Марката до марки като опел и други кокошарници е обидно ! Карайте си там недозавиващите, балонообразни, бавнооборотни автомобилчета, чието задвижване е на неправилните колела ,оставете ни нас балъците каращи 8-10 годишни БМВ-та на цената на 3 опела!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 26.06.2009
Местоположение: Варна
Кара: passat b5
Мечтае да кара: без да зарежда и да ремонтира

Мнение от lowshow » 23 Юли 2009, 13:43

По скоро най-лошото в случая е че обръщате толкова голямо внимание на заплахите с ЛС. Всички са силни в интернет, скайп, с смс-и и така нататък. Да си пише пък ако му стиска да ги говори на живо тези глупусти :mhihi: :mhihi:


П.С. Извинявам се за ъп-а знам че темата е старичка..

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 174
Регистриран на: 24.05.2008
Пол: Мъж
Кара: e60 & ML320CDI

Мнение от Transporter.e60 » 23 Юли 2009, 16:37

Ахаха Бреее тоз Мариан мн ме радва ей... ! Голямо кученце, че и заплашва пръсти ала бала.Той голяяяяма мутра се изкара бе :D кой стой зад него .. Е как кой ? Най-големия педераст който може да познава ей този стой зад него...Просто ми е писнало от такива "МУТРИ" да го набараш един такъф и с кеф да го биеш !

Като е такъв тарикат ето:

Пачо Инджов
Tелефон: 0886917772 / 0899677772
Град: Ямбол
Адрес: Ямболен


Да заповяда в офиса ми ! Като е толкова печен :D:D:D Балъци колкото искаш :D:D:D
burnout

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3647
Регистриран на: 25.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кенеф за великани
Мечтае да кара: Alpina B10 biturbo

Мнение от Zubcho » 11 Авг 2009, 11:43

Абе тази тема става все по-весела до тук 3-ма са дали заявка да го плющят Мариан-чо. Само да ви предупредя после ще иска кинти, за секса.

А какво стана възтържествува ли справедливостта?
Пийте си редовно хапчетата от сушени жаби и карайте внимателно по острите завои, че да не ви се подострят колите.

Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 8.08.2009
Местоположение: Shumen
Кара: E 34 BMW 525 tds touring

Мнение от silvia71 » 13 Авг 2009, 16:00

момчета не всички от шумен сме боклуци,нов собственик на BMW съм и нова във форума,до тук с изключение на един отворко всички са точни и помагат,а за диването от моя град ако мога да помогна казвайте но на срещи няма да ходя измислете нещо друго

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 174
Регистриран на: 24.05.2008
Пол: Мъж
Кара: e60 & ML320CDI

Мнение от Transporter.e60 » 18 Авг 2009, 21:13

Zubcho написа:Абе тази тема става все по-весела до тук 3-ма са дали заявка да го плющят Мариан-чо. Само да ви предупредя после ще иска кинти, за секса.

А какво стана възтържествува ли справедливостта?


К'ви кинти ще иска бе, мен ? Той няма да може да си каже името пък камо ли да иска пари.. Обърка се нещо ;)
burnout

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook