За аватарчетата

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

За аватарчетата

Мнение от Venko » 15 Юли 2009, 10:59

Колеги, прочетох темата за това "как да си сложим аватар", последвах инструкциите и в действителност имах аватар за известно време. Днес уви нямам :(. Не забелязвам браузъра да мисли много по връзката със сайта кадето качих снимкта, което ме кара да мисля, че проблема е във форума (т.е. няма въобще заявка към този сайт). Бихте ли обърнали внимание на проблема, моля. Ще се радвам на всякаква помощ.

Накратко:

1. Качвам снимка, копирам URL, слагам в профила;
2. Имам аватар;
3. Днес нямам аватар;
4. Промени по профила от вчера до днес не съм правил.

Благодаря и спорен ден на всички.
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 15 Юли 2009, 14:07

Проблема не е във форума, а в линка към аватара ти - не се отваря, съответно форума няма как да го зареди и покаже. ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Мнение от Venko » 15 Юли 2009, 14:38

Благодаря, Асен.

Изместих линка към друг хост да видим как ще стане там :). Надявам се всичко да е добре вече. Сори за драскачеството. :)

А и друго, защо не изпишете линка към динамичния аватар долу до полето за въвеждане на такъв. Ще е лесно човек сам да си го провери :).
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 17 Юли 2009, 14:11

Venko написа:Благодаря, Асен.

Изместих линка към друг хост да видим как ще стане там :). Надявам се всичко да е добре вече. Сори за драскачеството. :)

А и друго, защо не изпишете линка към динамичния аватар долу до полето за въвеждане на такъв. Ще е лесно човек сам да си го провери :).


Ами пробвай да заредиш картинката в браузъра още преди да попълниш полето в профила си. Аз така проверих картинката ти - копирах адреса в браузъра и пробвах да я заредя. ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Мнение от Venko » 17 Юли 2009, 16:00

Точно така и аз я сложих първия път. Явно драмата е в imageshack, защото я качих без регистрация и момчетата там са я отсвирили след некое и друго време. Прав си и се извинявам още веднъж, че набедих форума :). Днес 2ри ден всичко е точно.

Поздрави!
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Мнение от Vlados » 17 Юли 2009, 22:32

Ще черпиш Асен една бира и ще си имаш винаги аватар :mhihi:
Изображение

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook