Проблем с иконкките при писане на съобщения

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov


Аватар
Мнения: 7702
Регистриран на: 25.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със спомени

Проблем с иконкките при писане на съобщения

Мнение от sonny » 23 Апр 2009, 19:08

Проблема е следния. Пиша си съобщение, колкото дълго толкова, няма значение, после цъкам на някоя евотиконка и съобщението изчезва, понякога цялото, понякога остава първата буква и трябва да го пиша наново :confused:

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4700
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Мнение от Bavarcho » 23 Апр 2009, 19:37

И при мен го има.
Ако оставиш място между текста и иконката не изчезва :roll:
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Мнение от Mollov » 23 Апр 2009, 21:11

Трябва да следиш къде ти е курсора... понякога изчезва от полето, като така се губи фокуса и при цъкване на икона я добавя в полето... и приема целият текст като маркиран и го замества с иконата...


Аватар
Мнения: 7702
Регистриран на: 25.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със спомени

Мнение от sonny » 23 Апр 2009, 22:34

Mollov написа:Трябва да следиш къде ти е курсора... понякога изчезва от полето, като така се губи фокуса и при цъкване на икона я добавя в полето... и приема целият текст като маркиран и го замества с иконата...

Не, просто си пишеш, нямърдаш курсора с мишка или друго, пишеш си и накрая бам емотиконка и ресто, оди пиши пак, не го прави винаги, май както колегата каза по-горе, като се остави място не го прави, трябва да го проверя при мен дали е така

вълкодав
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 16.01.2007
Местоположение: Русйе
Пол: Мъж
Кара: go na 3ki :)

Мнение от RSxRacer » 23 Апр 2009, 22:43

sonny написа:
Mollov написа:Трябва да следиш къде ти е курсора... понякога изчезва от полето, като така се губи фокуса и при цъкване на икона я добавя в полето... и приема целият текст като маркиран и го замества с иконата...

Не, просто си пишеш, нямърдаш курсора с мишка или друго, пишеш си и накрая бам емотиконка и ресто, оди пиши пак, не го прави винаги, май както колегата каза по-горе, като се остави място не го прави, трябва да го проверя при мен дали е така


при мен го е правило и с място...не е сигурно,че е от това... колко съм псувал ако знаете.И преди ми го е правило и нз дали има нещо общо със смяната на платформата тия дни.
20 кинта Рушвет,50 кинта Бензин, 100 кинта Задни Гуми - Да си в www.BMWPower-bg.net БЕЗЦЕННО
www.bizzart.info
Изображение
Изображение

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 24 Апр 2009, 2:18

RSxRacer написа:..... и нз дали има нещо общо със смяната на платформата тия дни.


Хайде сега ми кажи къде си прочел, че платформата на форума ще се сменя .... "тия дни"????
Хора, как ги измисляте тия работи незнам.... ;)


Относно питането на Сони...
В последните два дни се сблъсквам със същия проблем на няколко пъти. Засега няма да търся решение, освен ако проблема не се задълбочи. ;)
Като се получи при някого, незабавно натиснете Ctrl+Z и текста ще се върне ;)

вълкодав
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 16.01.2007
Местоположение: Русйе
Пол: Мъж
Кара: go na 3ki :)

Мнение от RSxRacer » 24 Апр 2009, 8:41

!!Asen_X написа:
RSxRacer написа:..... и нз дали има нещо общо със смяната на платформата тия дни.


Хайде сега ми кажи къде си прочел, че платформата на форума ще се сменя .... "тия дни"????
Хора, как ги измисляте тия работи незнам.... ;)


...................


Имам някакви спомени,че някаде е писано за това и така съм го запомнил.Ако съм в грешка се извинявам,но това не оправя проблема ... :( Иначе с контрол и з става,но не всеки път :confused:
20 кинта Рушвет,50 кинта Бензин, 100 кинта Задни Гуми - Да си в www.BMWPower-bg.net БЕЗЦЕННО
www.bizzart.info
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 185
Регистриран на: 19.10.2008
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36, 320i

Мнение от NKolev » 24 Апр 2009, 9:22

Копирайте си най-често използваните емотиконки в един текстов файл, когато поискате да сложите емотиконка, просто copy и paste на символите на които отговаря. Няма да ви се губи нищо :).

SysAdmin
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 19.02.2007

Мнение от ///dumi » 24 Апр 2009, 10:04

Я споделете точно с кой браузер,версия ви се получава това.

вълкодав
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 16.01.2007
Местоположение: Русйе
Пол: Мъж
Кара: go na 3ki :)

Мнение от RSxRacer » 24 Апр 2009, 11:30

dumi написа:Я споделете точно с кой браузер,версия ви се получава това.


На мен с ИЕ,на мозила не съм забелязъл
20 кинта Рушвет,50 кинта Бензин, 100 кинта Задни Гуми - Да си в www.BMWPower-bg.net БЕЗЦЕННО
www.bizzart.info
Изображение
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Мнение от Mollov » 24 Апр 2009, 11:58

sonny написа:Не, просто си пишеш, нямърдаш курсора с мишка или друго, пишеш си и накрая бам емотиконка и ресто, оди пиши пак, не го прави винаги, май както колегата каза по-горе, като се остави място не го прави, трябва да го проверя при мен дали е така


Ясно, ама нали отивайки да цъкнеш иконката, фокуса вече не е върху текста.... що ако напишеш форматирането на иконката на ръка и нищо не става? ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Мнение от kriso85 » 24 Апр 2009, 15:37

И на мен чат-пат емотиконките ми правят бели като ги ползвам - разместват ми текста, трият ми го, излизат само в началото на текста (независимо кога точно ги слагам).
Но ми прави впечатление че това е само при ИЕ, Гугъл Хром и Опера.(ползвам и четирите браузъра)
С мозилата няма никакви неточности и бъгове, и затова просто си влизам само от нея във форума. ;)
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение


Аватар
Мнения: 7702
Регистриран на: 25.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със спомени

Мнение от sonny » 24 Апр 2009, 23:08

Аз пък съм само с ИЕ, на единия комп е версия 6, на другия е 7 :mhihi:
ПС Таз иконка беше да видя на 7цата дали го прави, не го прави, знчи е само за 6та версия :mhihi:

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook