Съвети при избор на Ф10 М5?

Модератори: ///Явор, Sharo

кандидат ентусиаст
Аватар
Кара: Toyota Carina
Мечтае да кара: M5 E39

Re: Съвети при избор на Ф10 М5?

Мнение от Centurione » 03 Авг 2020, 12:03

Top Gun Maverick написа:

Благодаря за отговора, колега.
Live forever or die trying

кандидат ентусиаст
Аватар
Кара: 2016 RR L405 SDV8

Re: Съвети при избор на Ф10 М5?

Мнение от santorini » 03 Авг 2020, 12:24

Top Gun Maverick написа:Не, не грешиш и много правилно се сещаш. Колата е от типа "Франкенщайн", тоест е редена с каквото от където падне. :mhihi: Преди да купя моята, дори няколко месеца преди това бяхме звъняло на тая, понеже беше ниска цената много и искахме да видим защо е така. Продаваха я в София тогава, 100%-та съм сигурен. Дори не звънях аз, накарах един мой човек просто защото ми беше странна цената.
Продавачът тогава обяснил, че колата е 650, ама абсолютно всичко по нея било сменено от някакво си М6 и всичко било както трябва. Разбираемо моя човек въобще не се позаинтересува по-нататък от други неща за колата. Явно за оженили някой и сега гледа да се отърва бързо, понеже доскоро се продаваше. Сега ако звъннеш едва ли продавача ще ти каже същото, понеже или не го знае, или късно го е разбрал. Предишният продавач 100%-та е спрял да бъде искрен за да продаде такова нещо на някаква цена.
Не знам какъв е бил смисъла на цялото това пренареждане, хрумна ми единствено, че може да са имали крадено М6 и да са скубали от него, понеже иначе би струвало бая пари.

П.п: Чух се с моя човек както всяка сутрин и общо взето правилно съм запомнил. Колата е 650, хората са купили от някъде блъснато М6 и са прехвърлили всички неща върху 650-ката. На въпросът ми как от блъсната са прехвърляли на здрава ми отговори, че двигателя бил здрав, обяснили му, че са прехвърлили кутията плюс охлаждащия диференциал, а което не ставало са го купували вече от трета кола или ново като брони, фарове и там каквото е било всъщност. Питах го има ли спомен документално как стоят нещата с тази кола понеже е в Шумен, а стои със Софийски номера, но няма идея относно това и може да има изненада. Според мен или не може да се прехвърли понеже по рама ще излиза 650, или няма да искат да се прехвърля защото така няма да могат да излъжат, че реално не е истинско М6, или другия вариант както казах да са имали крадено М6 и да му ползват рамата, мога само да гадая. Толкова от мен за тая кола.

Ебати циганските схеми...

Предишна

Назад към 2011+ M5 & M6 (F10, F12, F13, F06, F90)