F34 при движение натиска спирачки само

3-та серия ('13+)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 16.09.2009
Пол: Мъж
Кара: F34

F34 при движение натиска спирачки само

Мнение от Est3mar0 » 20 Апр 2022, 19:23

Колеги помагайте с мнения. Карам GT3 f34 и днес ми се случи следното ,както карам извън градско колата наби сама спирачки, беше страшно и добре че не беше на завой и нямаше автомобил зад мен. Така го прави доста пъти докато се прибера. Педала на спирачката се втвърдява и започва да спира рязко. След като го чукна с крак се оправя. Колата не е автомат а ръчка , няма електрони спирачки нито дисктроник. С обикновена ръчна е. На диагностика всичко е ок. Има някаква холд система която задържа около 2 секунди след пускане на спирачката за помагане на наклон, поне така ми казаха че го имало и при ръчни скорости .Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем.

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 11.06.2021

Re: F34 при движение натиска спирачки само

Мнение от vendolata » 18 Май 2022, 18:01

Аз съм с ф34 2018та от 7-8 месеца и при мен само 1 път се е случавало нещо що годе подобно. На квартална улица, засече някакво кашонче и наби спирачки, но това е от collision warning и почна да пищи, свети. При теб някакви индикации за нещо подобно има ли или ..

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 16.09.2009
Пол: Мъж
Кара: F34

Re: F34 при движение натиска спирачки само

Мнение от Est3mar0 » 24 Май 2022, 15:49

Няма никакви грешки, механичен проблем посъветваха ме да разглобя абс блока и да го продухам с въздух. Това и направих ,после обезвъздуших ръчно и със диагностиката също помпата и всичко се оправи вече над 5000 хил км имам. Дори и старт стопа тръгна да работи. Явно подпушване е имало.

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 11.06.2021

Re: F34 при движение натиска спирачки само

Мнение от vendolata » 24 Май 2022, 21:24

Аз си го изключих с beemer code старт стопа, толкова да ме дразни това нещо направо не е истина :D

Назад към F30/F31/F32/F33/F34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook