Джанти wrath за BMW

3-та серия ('13+)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 158
Регистриран на: 4.04.2008

Джанти wrath за BMW

Мнение от Spaidy » 05 Ное 2021, 20:43

Колеги гледам в олх тази марка, английски са, не са от турските реплики или италианските.
Цените са от 1200 до 1700 и само един търговец ги предлага в Пловдив.
Има ли някой който кара с такива или е имал допир до тази марка или е чувал мнение или негов познат. Общо взето всякакъв опит с нея. Много ми харесват моделите им и не смея да ги пипна, за да не ги продавам после за 300 лева с 8 заварки.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10389
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Джанти wrath за BMW

Мнение от Leon » 08 Ное 2021, 13:40

И аз им се чудих по едно време, че има интересни модели, но реших да не рискувам и си намерих оригинални.
Never mistake motion for action...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 158
Регистриран на: 4.04.2008

Re: Джанти wrath за BMW

Мнение от Spaidy » 09 Ное 2021, 18:54

Чух се с продавача и в момента в който го попитах за теглото на джантата почна да ми обяснява как са по - леки от нормалното, защото били горещо формировани и ме загуби веднага.
Иначе много им се чудих и аз, а иначе ми каза че има много доволни клиенти и за парите си били много по - качествени от турски и италиански реплики, не очаквах да чуя друго от него всъщност.
Обаче без да сподели някой с опит не ми се рискува и на мен. Във форума бях чел в някоя тема, че хвалят английските нискобюджетни джанти, но още чакам някой да сподели.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 18.05.2017
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E-klasse, BlueTec, 2017, (231 PS)

Re: Джанти wrath за BMW

Мнение от E.5KOV » 10 Ное 2021, 12:42

Не бих те съветвал да слагаш не оригинални джанти. Такива джанти няма да имат логото на марката в/у центалния отвор. Ще трябва да се купят други болтове за тях, както и втулки за центалния отвор. Не рядко, баланса на такива джанти е causa perduta а и здравината им е под въпрос. Всичко това е пари а и не на последно място нерви и време...
По моему по-добре е да видиш, какво предлагат на www.бмвджанти.bg .

Назад към F30/F31/F32/F33/F34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook