Кодиране на F30

3-та серия ('13+)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 14.04.2013
Пол: Мъж

Re: Кодиране на F30

Мнение от emor » 29 Окт 2022, 9:24

DonMakaveli96 написа:
Dextuar написа:Аз имам тази екстра, но тогава променя и окачването и става прекалено твърдо. Мен ме дразни, че воланът на спорт става прекалено тежък на място и недостатъчно тежък в движение.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Явно трябва да си с адаптивното окачване за да я имаш тази опция за едитването. Дали няма начин да се кодира?


Аз не съм с адаптивно окачване, но имам спорт+ режима (мисля, че идва със спорт лайн пакета). Иначе казано може да се кодира, както се кодира и "спортната" кутия. Колата е фейсова 2ка дизел.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 238
Регистриран на: 2.08.2012
Пол: Мъж

Re: Кодиране на F30

Мнение от Deyan Velev » 31 Окт 2022, 13:43

Същият случай и при мен , имам по дефолт спорт+ , но настройка за волана не . Нямам по вин , variable steer , и съответно рейката ми трябва да е ZF , но където и да поглеждам за 435и и 435д , трябва да са с Тисен и всичко да е въпрос на кодиране .
Някой има ли инфо наистина ли всички 335/435 са с Тисен рейка ?

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 1.04.2019

Re: Кодиране на F30

Мнение от DonMakaveli96 » 31 Окт 2022, 16:52

emor написа:
DonMakaveli96 написа:
Dextuar написа:Аз имам тази екстра, но тогава променя и окачването и става прекалено твърдо. Мен ме дразни, че воланът на спорт става прекалено тежък на място и недостатъчно тежък в движение.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Явно трябва да си с адаптивното окачване за да я имаш тази опция за едитването. Дали няма начин да се кодира?


Аз не съм с адаптивно окачване, но имам спорт+ режима (мисля, че идва със спорт лайн пакета). Иначе казано може да се кодира, както се кодира и "спортната" кутия. Колата е фейсова 2ка дизел.


Аз нямах предвид Sport+, а опцията да конфигурираш Sport+. И аз имам Sport+ ама единствения допълнителен екран към режима е спортните метрики. Нямам опция за модификация на компонентите активни за този режим.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 53
Регистриран на: 19.04.2010
Кара: BMW e90 320d

Re: Кодиране на F30

Мнение от Isys » 06 Ное 2022, 11:10

Има ли някой да каже как да кодирам FRONT COLLISION WARNING - Разпознаване на автомобили
и PEDESTRIAN DETECTION - Разпознаване на пешеходци колата е със фанричвн кафас и разпознаване на знаците?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Кодиране на F30

Мнение от Dextuar » 06 Ное 2022, 11:11

Няма да стане без съответния FSC код за екстрата.


Sent from my iPhone using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 53
Регистриран на: 19.04.2010
Кара: BMW e90 320d

Re: Кодиране на F30

Мнение от Isys » 07 Яну 2023, 20:49

Някой който иска да направи на киометража дисплея на бордовия компютър да свети само в бяло ,вечерта или при пуснати фарове да не сменя червено а да бъде само бяло и денем и нощем трябва да промени някой стойности в instrument cluster
dim_rls_nacht_ein да промените 0хFF
dim_rls_delay_nac.. да промвните на 0хFF
dim_nacht_ein да пеоменитв на 0хFF
dim_ki_delay_nacht да промвните 0хFF

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 565
Регистриран на: 4.10.2011
Пол: Мъж
Кара: F31 328i

Re: Кодиране на F30

Мнение от exc » 19 Юли 2023, 8:32

Ще проработи ли разпознаването на знаци, ако сменя региона на западна Европа?

Предишна

Назад към F30/F31/F32/F33/F34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook