Съвети и въпроси относно избор на F3х

3-та серия ('13+)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 450
Регистриран на: 17.04.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW M340i X Drive
Мечтае да кара: M ки

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от ionov » 23 Мар 2021, 11:40

Тази е Американска или Канадска, продава се от много време и беше коментирана някога тук във форума но не помня какво...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 637
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от Jorixa » 23 Мар 2021, 14:53

exc написа:Така, като гледам е Канадка. Хубав цвят, прилични екстри и наистина почти изчезналото вече задно предване. Скоро май и то ще се води екстра. :)


Бе не виждам много прилични екстри. С обикновените седалки е, които са супер неудобни.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 565
Регистриран на: 4.10.2011
Пол: Мъж
Кара: F31 328i

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от exc » 23 Мар 2021, 15:47

Имам предвид, че на фона на предлаганите бензинови, които 99% са Американски има прилични екстри. Все пак има ксенон и голяма навигация, което си е рядкост за тях.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1841
Регистриран на: 25.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: G20

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от Bexim » 23 Мар 2021, 15:53

За пореден път ще кажа, че обикновените седалки са СУПЕР удобни!
И лятото, когато е адска жега са отворени и гърба ти не става вир вода, защото около него минава въздух.
Спортните седалки не са екстра, а предпочитание на купувача, в зависимост от за какво търси колата. Тези седалки също имат лумбална опора за дълго каране, който я използва.
При кола бейс лайн, която вози меко, не мисля, че са задължителни седалките. Това е кола за возене. Правете разлика между 335 м спорт, последния да затвори вратата и кола за возене!
Тук обсъждаме коли и каквото виждаме като притеснително, липсата на дадени екстри за нас, може да е нещо търсено от друг човек.
:bchug:

За мен тази кола е скъпа, имайки предвид пробега!
Отма - вериги, обслужване автомат, а няма как да няма и нещо по окачването. С прехвърлянето отидохме на 30, защо? За 328 на близо 200К км...
А и между другото имайте предвид, че ксенон на тези км е 100% за рециклиране, което не струва 20 лв, защото иначе бурканя сигурно свети по-добре... :mhihi:
Като цяло, дори и при днешния скъп пазар има по-добри коли.
FREE SPIRIT
``He who shall be last shall be sideways and smiling...`` J. Clarkson
ex: e30 318is, e46 330d, e36 328i M, e46 316i, e90 320d, e34 ///M5, e46 330ci SMG M, e90 LCI 325i M, f30 328i, e92 ///M3 6MT

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 24.03.2021

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от krumov95 » 24 Мар 2021, 0:20

Здравейте! Започнах да се оглеждам за бензиново F30 с идея за предстояща покупка. Дали може някой да изкаже мнение за този вариант - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=jh377g

Благодаря предварително!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 309
Регистриран на: 26.07.2006
Местоположение: Plovdiv
Кара: M4 (F83)

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от terorero » 24 Мар 2021, 9:32

krumov95 написа:Здравейте! Започнах да се оглеждам за бензиново F30 с идея за предстояща покупка. Дали може някой да изкаже мнение за този вариант - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=jh377g

Благодаря предварително!


Описанието разцепва - "с едно натискане на бутон се превръща в изключително агресивен звяр!" :mhihi: Б*х тая канадска 328-ца
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 637
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от Jorixa » 24 Мар 2021, 9:40

krumov95 написа:Здравейте! Започнах да се оглеждам за бензиново F30 с идея за предстояща покупка. Дали може някой да изкаже мнение за този вариант - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=jh377g

Благодаря предварително!


Закупен от първи собственик с пълна история.


Как пък знае кой е собственика, предвид че е канадка :roll: Иначе добре изглежда колата. Само дето пак е с гадните седалки, иначе всичко друго си има и ако верно е на тия километри, цената си е добре.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от Top Gun Maverick » 24 Мар 2021, 10:27

Това всички екстри никога не съм го разбирал. Едва ли има идея колко са възможните екстри на тая кола. Иначе интересно как тройка се нарича бизнес седан. Пета серия какво е тогава? :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 14.02.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: G20 330i xDrive F31 330d xDrive
Мечтае да кара: Нещо нечупливо

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от GlavanizeR » 24 Мар 2021, 11:08

krumov95 написа:Здравейте! Започнах да се оглеждам за бензиново F30 с идея за предстояща покупка. Дали може някой да изкаже мнение за този вариант - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=jh377g

Благодаря предварително!


1. Продавача е поредният лаладжия. Хедъп, ХК музика, "спортна" скоростна кутия и салон, както и М Пакет явно не са към всички екстри.
2. "Aко не сте я пробвали, няма как да знаете колко добре се усеща!" - нищо кой знае какво, 330d го усещам по-добре , по-голям му е... Въртящият момент :D

P.S. 95% от колите от Северна Америка са с удар или плувци, по същият начин както европейските са с тупнати километражи. Трябва мнооого внимателно да се гледат.

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 24.03.2021

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от krumov95 » 24 Мар 2021, 11:54

Благодаря за мненията! В такъв случай може би трябва да попитам друго, понеже не съм запознат - има ли шанс 328-ца да не е била никога в Северна Америка?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 450
Регистриран на: 17.04.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW M340i X Drive
Мечтае да кара: M ки

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от ionov » 24 Мар 2021, 14:59

GlavanizeR написа:
krumov95 написа:Здравейте! Започнах да се оглеждам за бензиново F30 с идея за предстояща покупка. Дали може някой да изкаже мнение за този вариант - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=jh377g

Благодаря предварително!


1. Продавача е поредният лаладжия. Хедъп, ХК музика, "спортна" скоростна кутия и салон, както и М Пакет явно не са към всички екстри.
2. "Aко не сте я пробвали, няма как да знаете колко добре се усеща!" - нищо кой знае какво, 330d го усещам по-добре , по-голям му е... Въртящият момент :D

P.S. 95% от колите от Северна Америка са с удар или плувци, по същият начин както европейските са с тупнати километражи. Трябва мнооого внимателно да се гледат.


За плувците и за километражите не съм съгласен. Плувци и реално тоталки не могат да се регистрират, могат да се вкарат единствено и само за части, като за американките винаги можеш да видиш снимки и инфо от търга и да разбереш, какво е било реалното и състояние и километри и то в 99% от случаите напълно безплатно в вин номер в гугъл.
За ударите, да. Почти няма не удряна канадка или американка но от удър до удър има разлика, за това гледаш снимките, после гледаш и на място и си преценяваш.

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 4.02.2021
Пол: Мъж
Кара: F30 328i xDrive
Детайли за колата: Red Leather Sport Interior

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от nniXXann » 24 Мар 2021, 16:58

Сивата 328-ца, която коментирате седи на обява от доста време, а през това време цената и е намалена с около 3к+ лв. Не знам каква е причината. На снимки изглежда добре и има доволно екстри. Аз преди да закупя моята канадска 328-ца преди около месец си платих около 30-тина лв в CARVERTICAL.com и получих пълен репорт за колата по VIN включително и снимки от щетата, която е претърпяла Декември 2018-та. В моя случай беше козметична, в предницата, без каквито и да било щети по двигателя, даже и радиатора не е засегнат. Така че не е задължително да е тоталка или подводница ако е от внос от тези части на света. Успех с избора!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10440
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от Leon » 24 Мар 2021, 17:37

Изкушавам се да пусна снимка на моята тоталка, но не ми се влиза в тая тема. Без това скоро ще имам повод да се забавлявам с коментари :mhihi:

krumov95 написа:Благодаря за мненията! В такъв случай може би трябва да попитам друго, понеже не съм запознат - има ли шанс 328-ца да не е била никога в Северна Америка?

В какъв смисъл? Има и европейски 328.
Never mistake motion for action...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 24.10.2003

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от Ivo-G » 24 Мар 2021, 18:20

krumov95 написа:...има ли шанс 328-ца да не е била никога в Северна Америка?

На теория има, но на практика е почти невъзможно да намериш такава кола на българския пазар, защото швейцарските 328-ци например посмъртно не могат да стигнат тези цени и съответно никой не ги внася за търговия. Просто няма начин да изкараш пари от тях. Варианта е сам да си внесеш отвън, но ако отправната точка за цената ти е българското мобиле - и на теб няма да ти хареса...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от Dextuar » 24 Мар 2021, 18:52

nniXXann написа:Сивата 328-ца, която коментирате седи на обява от доста време, а през това време цената и е намалена с около 3к+ лв. Не знам каква е причината. На снимки изглежда добре и има доволно екстри. Аз преди да закупя моята канадска 328-ца преди около месец си платих около 30-тина лв в CARVERTICAL.com и получих пълен репорт за колата по VIN включително и снимки от щетата, която е претърпяла Декември 2018-та. В моя случай беше козметична, в предницата, без каквито и да било щети по двигателя, даже и радиатора не е засегнат. Така че не е задължително да е тоталка или подводница ако е от внос от тези части на света. Успех с избора!
Аз не съм чувал един човек да каже “Леле каква смачкана американка ми пробутаха” Всички сте взели топа на Америка и най-много една броня е имало да се пребоядише, а смотаните американци написала цялата кола тотал и пресметливият български търгаш веднага се възползвал от това. Защо са толкова прости застрахояателите там, да вземат няколко майсторчета българи да им изчукват ламарините и да им боядисват елементите и да се спре да ги гърбят толкова застрахователите да изплащат цели коли за един калник.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ПредишнаСледваща

Назад към F30/F31/F32/F33/F34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook