Фарове

3-та серия ('13+)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 460
Регистриран на: 20.03.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Луноход

Фарове

Мнение от pepsin » 01 Авг 2022, 13:43

Здравейте колеги.Отварам нова тема,тъй като до сега никой не ми отговори на моя въпрос(то никой не е и длъжен де,но то тогава за какво е този форум ;) )Наскоро си закупих БМВ ф30 фейслифт,и искам да му сменя грозните халогенни фарове.Вече съм закупил лед фарове оборудвани,въпроса ми е:Слагат се и се кодират и всичко тръгва или трябва да се пускат и допълнителни жици.В темата за фарове на ф30/31 доколкото разбрах,само трябва да се кодират правилно ли съм разбрал или ……..Благодаря.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3949
Регистриран на: 18.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '12 BMW F10
Мечтае да кара: самолет

Re: Фарове

Мнение от oci » 04 Авг 2022, 12:23

pepsin написа:Здравейте колеги.Отварам нова тема,тъй като до сега никой не ми отговори на моя въпрос(то никой не е и длъжен де,но то тогава за какво е този форум ;) )Наскоро си закупих БМВ ф30 фейслифт,и искам да му сменя грозните халогенни фарове.Вече съм закупил лед фарове оборудвани,въпроса ми е:Слагат се и се кодират и всичко тръгва или трябва да се пускат и допълнителни жици.В темата за фарове на ф30/31 доколкото разбрах,само трябва да се кодират правилно ли съм разбрал или ……..Благодаря.



Ако са обикновенни халагенни се сменя FEM модула, преправя се инсталация и чак тогава се кодира.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 460
Регистриран на: 20.03.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Луноход

Re: Фарове

Мнение от pepsin » 07 Авг 2022, 19:26

OCI съгласен съм с теб колега за всичко,освен за fem модула.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10391
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Фарове

Мнение от Leon » 08 Авг 2022, 11:20

pepsin написа:Здравейте колеги.Отварам нова тема,тъй като до сега никой не ми отговори на моя въпрос(то никой не е и длъжен де,но то тогава за какво е този форум ;) )Наскоро си закупих БМВ ф30 фейслифт,и искам да му сменя грозните халогенни фарове.Вече съм закупил лед фарове оборудвани,въпроса ми е:Слагат се и се кодират и всичко тръгва или трябва да се пускат и допълнителни жици.В темата за фарове на ф30/31 доколкото разбрах,само трябва да се кодират правилно ли съм разбрал или ……..Благодаря.

Колега, мисля, че и във фейс групата ти отговорих, тук някъде също беше писал - аз също мисля, че се сменя фем модула, но щом не си съгласен, защо ги пускаш тези теми?
Never mistake motion for action...

Назад към F30/F31/F32/F33/F34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook