Търся Е60 с М54 мотор

Само за обяви с автомобилна насоченост. Всяка обява е валидна за срок от 30 дни, след което се изтрива.

Модератор: Търговски модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 16.03.2021
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530i (M54B30)
Мечтае да кара: BMW G30 M5 Competition
Детайли за колата: BMW E60 530i 2004г., с M54B30 мотор, ръчни скорости, цвят - Black Sapphire, цял m-tech пакет, джанти - style 172M 19' "спайдър"
Член на БМВ КЛУБ БЪЛГАРИЯ.

Търся Е60 с М54 мотор

Мнение от konnika_s_glava » 06 Яну 2022, 17:11

Здравейте колеги!
Търся да закупя следния автомобил BMW E60 530i в разновидността му с М54 мотор(231 к.с.)!
Търся добре оборудван, поддържан(технически и по възможност визуално - екстериорно и интериорно) и регистриран автомобил до 12 000 лв!!! БЕЗ КОМБИ(Е61) ВАРИАНТИ!!!
Следните екстри са с предимство:
- шибидах/люк
- климатроник
- голямата мултимедия е предимство(не е задължителна)
- табло с cupholder-и
- кожен салон (най-малко с подгрев; с предимство са тези с comfort салони с обдухване)
- за предпочитане ръчни скорости
- цветът няма голямо значение (само да не е грозното тъмно зелено или сивото бордо)
- пакетът с щорите също е предимство(не е задължителен)
- сервизна история (поне някаква)
- не се интересувам от обръщани от десняци и нов внос на италиански боклуци!
- dynamic xenon също е предимство
Изпращайте снимки и информация тук като коментар или на лично съобщение! От сега казвам, че съм обиколил всички български сайтове за употребявани автомобили и съм прегледал почти всички обяви за търсения от мен автомобил! Ако смятате да изказвате непотърсени злобни и/или "поучителни" мнения, просто подминете темата!
Благодаря предварително на отделилите от времето си!
За какво ти е жена, когато имаш BMW, което да ти трови живота! :mhihi: :mhihi: :mhihi: :bchug:

Назад към Купува - Части, Автомобили, Аксесоари, Консумативи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook