БУРГАС - седмични сбирки 16:00ч. бенз. ЛУКОЙЛ околовръстно

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Бургас

Модератори: dechi, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 165
Регистриран на: 6.07.2008
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: `90 e30 sedan

Re: БУРГАС - седмични сбирки 15:00ч.

Мнение от JelioNikolov » 29 Мар 2011, 22:20

Колеги, някакви уговорки за пътуване за сабора няма ли да се правят или още е рано, гледам колегите от другите градове вече са се понасочили към организация :)

А и няма ли кандидат за регионален отговорник за Бургас :yes:
0888 53 71 53
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 2.07.2008

Re: БУРГАС - седмични сбирки 15:00ч.

Мнение от veso_88 » 30 Мар 2011, 15:30

Като гледам горното мнение на колегата и още едно в друга тема
''Колеги задействайте се!!! Бургас, Велико Търново, Хасково, Враца, Шумен, Свищов и др. големи градове пълни с ентусиасти и редовни спамери във форума все още нямате регионални мениджъри! Излъчете най-дейните си хора, тези които всяка година посрещат плакатите, раздават календарите, ръководят сбирките и пр. Да се кандидатират за регинални мениджъри и да започва да се развива дадения регион... тази тема стои вече 1 месец закачена така че да се види от абсолютно всички и все още няма нито едно мнение в нея... ако се смятате за най-дейния БМВ ентусиаст в собствения си град, моля напишете 2 реда в тази тема :yes:''

Не пиша много много с темата и не ходя по збирки точно поради горната причина и още ред други,но просто всеки път когато реша да утида на збирка и виждам колко несериозни хора има в града,когато закъсах насред пътя минаха 5 коли с лепенки и никой не спря да помогне.До кога всеки ще казва няма организация няма това...няма онова дайте да направим нещо по вапроса?Другите градове защо могат?Да неса нещо повече?Ходил съм в другите градове на збирки и просто е нещо наистина уникално.Има колегиалност,има приятелство,има разбиране има взаимно уважение а тука в Бургас една нормална збирка няма проведена,едно мероприятие като хората няма минало всеки се дели пренебрегва другия и после говорим за BMW Team Burgas!Няма такова нещо!Откакто аз съм фен на марката в града не съм видял и да съществува :dunno: Тръгваме за Калояново три бургаски коли хвърчат напред и на всяка спирка някой от другите градове казваше ''Тия бургазлии много ме товарят за кви се мислят'' и тем подобни!!До кога ще продължава това?Има толкова много изявени ентусиасти в града и никой не поема капка отговорност....Несе и съмнявам че ни мислят за лаладжии и спамери! Ако никой не е готов да предприеме нещо по въпроса аз бих упитал да променя случващото се в Бургас.Извинявам се ако съм убидил или наранил някой с думите си просто така виждам нещата аз :driving:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 21.09.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Бмв
Мечтае да кара: Памела Андерсен
Детайли за колата: Поръчкова с фул екстри

Re: БУРГАС - седмични сбирки 15:00ч.

Мнение от dobromir » 30 Мар 2011, 16:02

аз ще ходя на събора

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 317
Регистриран на: 14.12.2006
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: V8 комби

Re: БУРГАС - седмични сбирки 15:00ч.

Мнение от samsurnik » 30 Мар 2011, 19:01

организацията за бургас няма какво толкова да се мисли 25 човека сме на хотел в село труд повече места няма, ако имат желание другите колеги от бургас да сме заедно да опитат да си намерят в същото село хотел та да сме на едно място, а относно тръгването за събора става като всяка година разбираме се с колегите от веарна, добрич, търговище и околията в колко часа ще са в бургас, и часа който кажат те се чакаме както винаги на омв на изхода и от там потегляме към сливен, но такава е уговорката за петъка! ако някой има въпроси да звънка 0889411032

За стикерите който иска стикери нека пише тук и да направим един списък за бургас колко ще ни трябват та да ен поръчваме няколко пъти говорил съм със софия, казаха като имаме борйка казваме пращат, който иска по-цпециален номер вече е написано 20 лева струва и трябва да следи в главната тема да не е зает иначе какъвто ви се падне, обикновените стикери са по 3 лева бройката
жена с малки гърди е като село без начално училище - няма от къде да започнеш

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: БУРГАС - седмични сбирки 15:00ч.

Мнение от ogata » 30 Мар 2011, 19:08

Аз ще искам комплект стикери :yes:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 165
Регистриран на: 6.07.2008
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: `90 e30 sedan

Re: БУРГАС - седмични сбирки 15:00ч.

Мнение от JelioNikolov » 30 Мар 2011, 22:14

и аз ще искам един комплект :yes:
0888 53 71 53
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 227
Регистриран на: 16.08.2008
Местоположение: Бургас, Лек !
Пол: Мъж
Кара: Турбо коли и една 730-ка дизел
Мечтае да кара: Lamborghini Countach LP5000 SV

Re: БУРГАС - седмични сбирки 15:00ч.

Мнение от ivan_opi » 31 Мар 2011, 2:29

и аз ще искам 2 комплекта стикери :wave:

А Междувременно, бих приканил всички от бургаския клуб, да изберем някой за Регионален Отговорник, за да се организираме по лесно !!
КОЛА БЕЗ ЦИЦИ, Е КАТО ЖЕНА БЕЗ ТУРБО !!!!!
Иван Димитров
Изображение
My cars :
- BMW E46 330Ci
- NIssan 300ZX Twin Turbo
- BMW E36 318iS Turbo
- BMW E46 323i
- BMW E65 730d
- BMW E28 ///M535i

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1063
Регистриран на: 13.01.2004
Местоположение: Бургас и София
Пол: Мъж
Кара: head turner и екзотики
Детайли за колата: .... `90 E30`08 E61 `08 Z4
ex `00 E39

Re: БУРГАС - седмични сбирки 15:00ч.

Мнение от Convertible » 31 Мар 2011, 10:35

аз мога да се заема с донасянето на стикерите от София когато са готови..Прибирам се от София на 27-28ми.. :D
а по принцип, ако някой помага може и регионален да стана.. :winky:
Изображение
"Всеки истински BMW ентусиаст рано или късно си купува Е30"
и печели награди с него

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1278
Регистриран на: 25.02.2005
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: Е30 и Е36 и Е90,Е93
Мечтае да кара: Турбо кола със задно
Детайли за колата: Е30 318iS RennAuto

Re: БУРГАС - седмични сбирки 15:00ч.

Мнение от Cosworth » 31 Мар 2011, 15:42

Ще направим някакво гласуване за да няма спорове ! Аз например, предлагам да е брат ми (Миро). Един от най-сериозните, независимо колко хора има винаги присъства. Аз брат му(Симеон) бих помагал, но небих се наел изцяло понеже уча в друг град и неделя точно в повечето пъти ме няма. Иначе с удоволствие. :)
Уговорки за събора, нямам информация казвайте всички които вече са записали някакви нощувки някъде, къде, колко са хората от Бургас, някой друг ако е набелязал в същата местност хотелче в близост до тези които вече имат резервации да се организира останалата част от хора които желаят да пренощуват. :dunno:
ИзображениеИзображение

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: БУРГАС - седмични сбирки 15:00ч.

Мнение от B U L L I » 31 Мар 2011, 17:40

колеги,моят съвет е да си изберете по скоро регионален отговорник
за да може до 08ми април той да подаде заявките за нови членове.
в противен случай рискувате да останете без членски карти,а ще ви трябват за събора.
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: БУРГАС - седмични сбирки 15:00ч.

Мнение от Lenco » 31 Мар 2011, 18:13

Еййййй, имаше времена когато паркинга беше малък. Да вземе някой да събере онези, пишещи в старата тема и тези които пишат сега, ще стане интересно, а и какви обиколки на града ставаха :bowdown:
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 317
Регистриран на: 14.12.2006
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: V8 комби

Re: БУРГАС - седмични сбирки 15:00ч.

Мнение от samsurnik » 31 Мар 2011, 19:55

аз също мога да се предложа да помагам т.е за органиозатор за бургас сега в момента аз организирах хотела и забавленията за бургаската група подържам конаткти със софия относно стикерите и рекламните материали ако имате предложения давайте

относно събора в хотела който ще бъдем жената която е собственичка каза , че разполагали с 4 апартамента в непосредствена близост до хотела който се намира в село труд ето това й е телефона 0878 757494, ако искате да сме заено аз съм я предупредил , че ще има още желаещи и че може да и звъннат за още места в тези апартаменти в апартамент може да спят до 4 човека като ценат е същата като нашата 25 лева на човек ако имате желание да сме заедно звъннете й да сме заедно механата койято е в хотела има места за 120 човека, така че действайте ще е много добре

искам да съобщя още нещо свързано с бургаската група, тъй като ще нощуваме в петък срещу събота за събора а в събота след края на всичко вечрта най-късно към 19ч. всички тръгваме за сливен къдеот в събота вечер ще нощуваме там, защото в неделята ще сме на писта сливен за драга
жена с малки гърди е като село без начално училище - няма от къде да започнеш

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1063
Регистриран на: 13.01.2004
Местоположение: Бургас и София
Пол: Мъж
Кара: head turner и екзотики
Детайли за колата: .... `90 E30`08 E61 `08 Z4
ex `00 E39

Re: БУРГАС - седмични сбирки 15:00ч.

Мнение от Convertible » 31 Мар 2011, 20:02

samsurnik написа:аз също мога да се предложа да помагам т.е за органиозатор за бургас сега в момента аз организирах хотела и забавленията за бургаската група подържам конаткти със софия относно стикерите и рекламните материали ако имате предложения давайте

ми ето, има желаещи, дайте да направим една анкетка за 2,3 дни и да изберем... :D
Изображение
"Всеки истински BMW ентусиаст рано или късно си купува Е30"
и печели награди с него

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 376
Регистриран на: 25.02.2007
Местоположение: Burgas

Re: БУРГАС - седмични сбирки 15:00ч.

Мнение от Dizzel » 01 Апр 2011, 8:02

:banghead: :banghead:
голям град се излагаме
давайте да действаме
http://vbox7.com/play:dfb1170d
http://vbox7.com/play:f7941feb
Рано или късно всеки Е30 ентусиаст си купува друго BMW

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 21.09.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Бмв
Мечтае да кара: Памела Андерсен
Детайли за колата: Поръчкова с фул екстри

Re: БУРГАС - седмични сбирки 15:00ч.

Мнение от dobromir » 01 Апр 2011, 8:08

Голям ама с малко амбиций

ПредишнаСледваща

Назад към Бургас

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook