СОФИЯ - сбирки Е34 - Неделя 18:00ч на ОМВ на Гешов

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. София

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 15.03.2009
Местоположение: София

СОФИЯ - сбирки Е34 - Неделя 18:00ч на ОМВ на Гешов

Мнение от ***BMW-FEN*** » 17 Мар 2009, 19:28

Колеги, дано не дразня някои участници от форума с тази тема, но моето предложение е е34 да се сабираме отделно, ако идеята ви харесва ще уточним място и час, но предполагам ще е хубаво да се опознаем и да си помагаме занапред. Това може да стане по-лесно ако си имаме отделна сбирка. Ако ви харесва идеята ще пиша във форум Събори/Мероприятия. Благодаря предварително. Пускам и анкета за да разберем реално колко са ЗА и колко ПРОТИВ отделните сбирки на е34.
ИзображениеИзображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1061
Регистриран на: 26.05.2006
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: Е61 530d
Мечтае да кара: Совалка

Мнение от jullydjs » 17 Мар 2009, 20:51

Колеги мисля че няма нищо лошо в това да има отделна сбирка, аз лично посещавам тези в Понеделник, и Четвъртък но ми прави голямо впечатление че на тях почти няма колеги с е34, за това с две ръце съм ЗА това да се събираме отделно, или поне да опитаме

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 189
Регистриран на: 6.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е39 530 Автомат

колега

Мнение от ivo_io » 17 Мар 2009, 21:02

аз също съм за,ама да се реши кога,аз ходя във вторник,ама май повече 3-ки :( ,макар че всеки от колегите,който има желание има и начин,явно просто няма желаещи или възможност

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4463
Регистриран на: 24.06.2005

Мнение от tsb_bg » 17 Мар 2009, 21:18

Според мен е добре да се продължат срещите на Е34, но във всички случаи ЗАЕДНО, А НЕ ВМЕСТО общите и редовните срещи на форума.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3647
Регистриран на: 25.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кенеф за великани
Мечтае да кара: Alpina B10 biturbo

Мнение от Zubcho » 17 Мар 2009, 21:18

Верно е това за сбирките вторник и четвъртък. Само е30 и е36-ци и разни момчета с причесчици и киселеят. Нямам нищо против колите им, а манталитета им.

Както и да е за мен е32/е34 форума е от най-задружните и хората които познавам от него знам, че като им се обадя (дори и нощем) ще се притекат на помощ. Имах такъв случай - bmwfena (Бисер) на миналия Гергьовден го вдигнах и дойде да ми помогне, като ми се беше счупил мотора на сред нищото. От тогава все немога да го почерпя ама следващата сбирка на Е34 като се видим има едно шише от мен!

Аз предпочитам да си правим отделни наши срещи без значение от деня и мястото.
Пийте си редовно хапчетата от сушени жаби и карайте внимателно по острите завои, че да не ви се подострят колите.

Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 21.04.2008
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: ушна клиника

здравейте колеги.

Мнение от mitko_1a1 » 17 Мар 2009, 21:26

Със вас съм колеги :clap:
мити ИзображениеИзображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 15.03.2009
Местоположение: София

Мнение от ***BMW-FEN*** » 17 Мар 2009, 21:27

tsb_bg написа:Според мен е добре да се продължат срещите на Е34, но във всички случаи ЗАЕДНО, А НЕ ВМЕСТО общите и редовните срещи на форума.


Разбира се, че нашите срещи не трябва да са заместители на общите срещи на форума.
ИзображениеИзображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2855
Регистриран на: 10.01.2008
Местоположение: София
Кара: Хилядолетен сокол

Мнение от NikiNikolov » 17 Мар 2009, 21:28

Амм, незнам откъда да започна. Горе-долу така да бъде.

1. Кой шофира/притежава Е34 - ами явно сме консервативни към новите технологии и ни харесва здравата и яка Е34 - тука споделен опит и не само от мен.
2. Първите ми няколко сбирки бяха само с хлапаци които дискутираха колко ми е бърза колата, колко струва $$$$$$ и яко смучеха водка.
3. Веднъж отидох на планирана сбирка само от Е34 и останах много доволен, няма да казвам с кого се запознах, но обменихме доста инфо.
4. Какво пречи да се събираме само Е34, т.е. планирани сбирки като последната миналата неделя. Тука сори ама събирах един чарк - "суб-подпронстранствен ускорител и енергийни кристали" за кораба на "Капитан СОЛО", ремонтирах един стартер на колега, на друг му развих гумата - горкия от Е36. Мда пък Вие си кефарихте през това време.
5. Колегите да допълват моля.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3647
Регистриран на: 25.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кенеф за великани
Мечтае да кара: Alpina B10 biturbo

Мнение от Zubcho » 17 Мар 2009, 21:37

NikiNikolov написа:Амм, незнам откъда да започна. Горе-долу така да бъде.

1. Кой шофира/притежава Е34 - ами явно сме консервативни към новите технологии и ни харесва здравата и яка Е34 - тука споделен опит и не само от мен.
2. Първите ми няколко сбирки бяха само с хлапаци които дискутираха колко ми е бърза колата, колко струва $$$$$$ и яко смучеха водка.
3. Веднъж отидох на планирана сбирка само от Е34 и останах много доволен, няма да казвам с кого се запознах, но обменихме доста инфо.
4. Какво пречи да се събираме само Е34, т.е. планирани сбирки като последната миналата неделя. Тука сори ама събирах един чарк - "суб-подпронстранствен ускорител и енергийни кристали" за кораба на "Капитан СОЛО", ремонтирах един стартер на колега, на друг му развих гумата - горкия от Е36. Мда пък Вие си кефарихте през това време.
5. Колегите да допълват моля.


Ти пък къде си бил на ремонтната сбирка и защо не си ми се обадил????? Леле направо немога да повярвам, че не съм те видял честно. Ники е НОМЕР 1 да знаете. :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Пийте си редовно хапчетата от сушени жаби и карайте внимателно по острите завои, че да не ви се подострят колите.

Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 548
Регистриран на: 22.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: bmw X3 Е83 М47
Мечтае да кара: bmw X3 Е83 М47
Детайли за колата: bmw X3 Е83 М47N 2.0d

Мнение от saint85 » 17 Мар 2009, 21:43

Ми добре де да определим място и час за збирка Е34/Е32 със удоволсвие ще идвам с Реното :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 15.03.2009
Местоположение: София

Мнение от ***BMW-FEN*** » 17 Мар 2009, 22:19

Казвайте вие къде и кога
ИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 486
Регистриран на: 21.05.2005
Местоположение: София/Пловдив

Мнение от pesho » 17 Мар 2009, 22:41

***BMW-FEN*** написа:Казвайте вие къде и кога


Колега нека все пак изчакаме още малко, не сме само 15 човека, нека
поотлежи малко темата.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 126
Регистриран на: 8.05.2007
Местоположение: Koniovitza D.C.

Мнение от kowalski » 17 Мар 2009, 22:46

аз си викам да гласувам от няколко ИП-та за темата ама баш си няма смисъл ... ясно е че ни беше забавно миналия път и трябва да се сбираме по често... и този път мисля да сложим фейс контрол.... бира, скара или инструменти - инак не влизаш :mhihi: :mhihi:
аз мисля че преди всичко часа и деня трябва да е съобразен с работното ни време защото повечето сме труженици и строим капитализъмъ(построения кумунизъм не ни стигна)...
та моето предложение е събота или неделя..... така пак сутрешно, защото миналата неделя беше сполучливо.
а и също така да си изберем място по към центъра за да удобно на всички колеги, защото въпреки "новото" околомръсно имаме колеги от люлин и безНадежда, за които камбанките не са на оферта предполагам.... аз предлагам на александър невски да си се събираме там от дясно на главния вход точно до платения паркинг..... или около стадиона левски..... и всички други идеи за хитри места се приемат :idea: :roll: :uups: 8) :mhihi: :D :) :winky: ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Мнение от ///peter » 17 Мар 2009, 22:56

И на Александър Невски ще се лющат кебапчета? :help:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Мнение от cod-cdbp » 17 Мар 2009, 23:03

///peter написа:И на Александър Невски ще се лющат кебапчета? :help:


точно :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

Следваща

Назад към София и София окръг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook