Добър автобояджия в София, има ли такъв?

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. София

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 16.08.2022
Пол: Жена
Кара: X3
Мечтае да кара: X3

Добър автобояджия в София, има ли такъв?

Мнение от Francois » 16 Авг 2022, 13:08

Здравейте колеги, след като минах няколко щети по каско в доверен сервиз и омазаха всичко де що можеше да се омаже, сега отново имам козметични щети, но този път сама ще търся автобояджия. Моля споделете добър автобояджия, който работи добре и взима адекватни пари. Благодаря предварително на всички!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Добър автобояджия в София, има ли такъв?

Мнение от Don_Diego » 16 Авг 2022, 20:29

Little Paint Job, но там е сложно с графика предвид ограничения им капацитет.
Като качество са отлични, правих Zката при тях и не можеш да намериш разлика в цвета, а биядисваха от ръб до ръб :bchug:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Добър автобояджия в София, има ли такъв?

Мнение от ivoaudi » 17 Авг 2022, 5:58

Към авторката:
Ако ти се разхожда на 250км от София мога да предложа смислен човек. Аз съм мега капризен към бояджиите и буквално недоумявам защо все на ултра леваци попадам. Съответно предпочитам и 1000км да карам, обаче после да не ме е яд да си гледам колата. Изобщо не оспорвам мнението на колегата, но освен цвета поне за мен има поне още 7-8 фактора, които ако бояджията не владее, то целнатия цвят избледнява като значение.
Иначе..... изглежда, че точно бояджиите се оказват едни от най-тегави за намиране :mrgreen: НЯМА такива! :D
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1048
Регистриран на: 19.02.2007
Местоположение: Fairbanks, AK

Re: Добър автобояджия в София, има ли такъв?

Мнение от pinko_23 » 17 Авг 2022, 8:38

Здрасти колега
Мога да ти предложа много добър сервиз, намира се в Княжево, момчето работи само с качествени австрийски продукти, като боядисва детайл не лепи с тиксо а всичко се сваля, след това ги пече. Аз съм си правил неща при него и мога да кажа че качеството е отлично, прави както скъпи така и евтини коли. 0887 161 809 Вихър.
Няма начин да няма начин

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Добър автобояджия в София, има ли такъв?

Мнение от Don_Diego » 17 Авг 2022, 14:30

ivoaudi написа:Към авторката:
Ако ти се разхожда на 250км от София мога да предложа смислен човек. Аз съм мега капризен към бояджиите и буквално недоумявам защо все на ултра леваци попадам. Съответно предпочитам и 1000км да карам, обаче после да не ме е яд да си гледам колата. Изобщо не оспорвам мнението на колегата, но освен цвета поне за мен има поне още 7-8 фактора, които ако бояджията не владее, то целнатия цвят избледнява като значение.
Иначе..... изглежда, че точно бояджиите се оказват едни от най-тегави за намиране :mrgreen: НЯМА такива! :D



Напълнонсъм съгласен, че има много повече неща от цвета. Аз казах за цвета защото то е първото дето се вижда след намеса на бояджия и в коя случай правиха най-гадния възможен вариант: пластмасови детайли, свалени от колата и трябваше да станат от ръб до ръб...справиха се повече от отлично.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Добър автобояджия в София, има ли такъв?

Мнение от ivoaudi » 17 Авг 2022, 14:48

Да, да. Това е хубаво да оправят цвета, че то масата майстори им стига само да си приличат двата детайла и готово. Пример жълтото докарат ли го оранжево, значи е бомба! :mrgreen: Не го казвам с насмешка към мнението ти да не ме разбереш погрешно, но истинския бояджия си прави дори структурата и дълбочината на лака спрямо останалите детайли, а да оправиш как ще седи лака след като изсъхне за мен поне е истинската работа. Терпетлията избира и има набор от втвърдители, съответно оо-бързо и по-бавносъхнещи с цел да регулират как да изсъхне лака, съответно на какво да прилича след. Кадърния бояджия винаги може да пръсне по-лъскаво и с по-добра структура от оригиналната боя, но на него няма да му хареса как седи като подарен новия калник или там каквото.
Аз говоря като лаик разбира се и съм уверен, че във форума има кадърни такива! Да не се засягат, на нито един от тях не съм виждал работата и не коментирам никого от форума. Говоря за масово боядисаните коли, които виждам по улиците. Катастрофа!
Иначе чак сега видях името на авторката. Та Франсоаз ако случайно живее в южна Франция и ще се прибира с цел да боядисва тук, мога да помогна с читав бояджия там! Цените ще са софийски :bchug:
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

Назад към София и София окръг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook