ima li fenove..

Форум за меломани.

Модератори: err0r, alpina-ma6inata

ентусиаст
Аватар
Мнения: 961
Регистриран на: 24.10.2002
Пол: Мъж

ima li fenove..

Мнение от [FF]GODFLESH » 10 Фев 2003, 19:49

na tejkata i brutalna muzika.Az ne4e slusham brutalna muzika de...e samo za kultura de ama mi e lubopitno dali ima nekoi fan na po tvardata muzika ne6ty ot sorta na Fear Factory,GODFLESH,Sepultura,Deftones,Coal Chamber,Front Line Assembly i dr???:) a i Cradle Of Filth :twisted:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

KMFDM

Мнение от Любо Мегов » 10 Фев 2003, 20:43

KMFDM
MINISTRY
FRONT 242

елекроника е повече ама не пречи да яко тежко
в смисъл че и китарите да синтезирани

което ги прави басо-изтърбушващи
поне в моя случай :lol: :lol:

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Мнение от B U L L I » 11 Фев 2003, 1:48

edno wreme bqh metalqga s dalga kosa i slu6ah
grupi kato hypocrizy,general surgery,napalm death,
diside.
no towa wreme otdawna otmina,imah dori grupa i
naprawihme zapisi w studio.stila be6e black-green-coor
imame i koncerti na wideo.


no sega sam warl fen na tehnoto, a i kosata oredq.
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 961
Регистриран на: 24.10.2002
Пол: Мъж

Мнение от [FF]GODFLESH » 11 Фев 2003, 12:13

Megoff mdaa i mene mnooo me kefat Ministry i Kmfdm,oba4e Front 242 sa mi dosta elektroni.Mene sa6to me kefat front line assembly mnooo sa qki imat dosta elektronika ama i kitarite nelipsvat...[/quote]

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 23.11.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от Godsmack » 11 Фев 2003, 18:24

Аз също понаслушвам брутални саудове, но най-вече GODSMACK, KORN, SEPULTURA, SLIPKNOT, SYSTEM OF A DOWN и др.

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 12 Фев 2003, 13:43

godsmack,
и аз съм фен на изброените групи,мога само да добавя static-x

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 23.11.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от Godsmack » 12 Фев 2003, 19:57

ati написа:godsmack,
и аз съм фен на изброените групи,мога само да добавя static-x


Как можах да пропусна Staic-X.
:bowdown: Уейн Статик е абсолютен фен.

The White Power
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 1.08.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от sid » 13 Фев 2003, 21:54

Mnogo sam fen na brutalnata muzika i spored men e nai podhodia6ta za slu6ane dokato kara6 burzo.Osven gorespomenatite grupi,haresvam mnogo iak PUNK ROCK ,i razbirase klasiki kato ,IRON MAIDEN ,W.A.S.P. ,HELLOWEEN,BLIND GUARDIAN i si4ki drugi iaki ne6ta.V posledno vreme mnogo slu6am LANDSER ,nekva mnogo iaka neofa6istka grupa ot Germany.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 961
Регистриран на: 24.10.2002
Пол: Мъж

Мнение от [FF]GODFLESH » 14 Фев 2003, 20:11

abe mom4eta tyi kak moje da e brutalna muzika GODSMACK,STATIC-X,System Of A Down :puke: .Az pod brutal music razbiram ot Cannibal Corpse na gore :twisted: inak ot gorespomenatite grupi nai ovajavam System Of A Down ama pravia im album,vtoria e qki laina.BTW tuka ima li fanove na Fear Factory???

ентусиаст
Аватар
Мнения: 961
Регистриран на: 24.10.2002
Пол: Мъж

Мнение от [FF]GODFLESH » 14 Фев 2003, 20:14

apak tia KOЯN stanaha takis oligufreni 4e prosto ne e istina...otna4alo me kefaha mnogo parvite im 2 albuma ama sled tyi kvit tavi napraiha ni6to nemi haresa.Ina4e mnogo uvajavam Sepultura ama starata kogato MAX Cavalera beshe vokal sega s tos 4ernia nigga hi4e nemoa gi ponasqm :puke:

The White Power
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 1.08.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от sid » 15 Фев 2003, 23:44

Kato stana duma za Fear Factory,i poneje vijdam 4e si fen,ima6 li predstava ot kade da si zema starite albumi ,no na discove,na sekade sam proveril, ima samo poslednia,ama az go imam i ne6to ne sam o4arovan,ta ako znae6 kade moga da gi nemara ,6e te 4erpa :twisted:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 961
Регистриран на: 24.10.2002
Пол: Мъж

Мнение от [FF]GODFLESH » 22 Фев 2003, 17:49

sid написа:Kato stana duma za Fear Factory,i poneje vijdam 4e si fen,ima6 li predstava ot kade da si zema starite albumi ,no na discove,na sekade sam proveril, ima samo poslednia,ama az go imam i ne6to ne sam o4arovan,ta ako znae6 kade moga da gi nemara ,6e te 4erpa :twisted:


Mi za sajelenie gi imam samo na Mp3-ki i edin priqtel mi gi naprai v audio format.Oba4e sia slusham dosta parvia im neizdavan album Concrete dosta e qk :twisted: .Napravi mi vpe4atlenie 4e dosta ot par4etata gi ima i v Soul Of A New Machine,diska si go pora4ah ot [url]www.cdtext.bol.bg oba4e tam pi4a pak gi svalq v mp3 i sled tova gi prai v audio.... :cry: .Ina4e ima i alternativi primerno da probvash s kradeni CC-ta :twisted: :twisted: :twisted:[/url]

Назад към Музикални предпочитания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook