За или против чалгата в колата?

Форум за меломани.

Модератори: err0r, alpina-ma6inata

За или против чалгата в колата???

Анкетата свършва на 21 Юни 2008, 13:21

ЗА
80
37%
Против
137
63%
 
Общо гласове : 217
вълкодав
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 16.01.2007
Местоположение: Русйе
Пол: Мъж
Кара: go na 3ki :)

Мнение от RSxRacer » 19 Юли 2007, 17:58

Наред с всичко черно което имам в колата имам и един спец.диск наречен СЕЛЯНИЙКИ ЗА ПЪТ!!! Тва са най-мазните кючеци свирени някога даже циганите ги е срам да ги слушат... Мен как ме дразнят не е истина но го слушам понеже почти 4,5 пъти в седмицата правя преходи по 700 км на ден и ми се е случвало да ми се доспива а до близката бензиностанция да има 20 км и е ужас по сред нощ за тва яко майнета и няма заспиване :) Пробвах и с гайди ама им свиканах и ... :)
поздрави от Русе:)
20 кинта Рушвет,50 кинта Бензин, 100 кинта Задни Гуми - Да си в www.BMWPower-bg.net БЕЗЦЕННО
www.bizzart.info
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3117
Регистриран на: 9.08.2004
Местоположение: СофиА
Кара: `Е34 ТДС-ъ 95
Мечтае да кара: `Е34`E32 `E38 `E31

Мнение от Bavarishe » 20 Юли 2007, 3:08

У мойта се слуша яко чалгатрополис :mhihi: А гръцко и сръбско се дъни здраво.Иначе много ретро слушам и то най-вече 80-те ;)
ТДС - Турбо Див Селянин

ентусиаст
Аватар
Мнения: 941
Регистриран на: 26.03.2005
Местоположение: единственото село в София - Красно село
Пол: Мъж
Кара: E39 530i Touring
Мечтае да кара: каквато и да е ALPINA
Детайли за колата: току що излязла от завода! :)

Мнение от turboto » 20 Юли 2007, 8:19

Неа значение к'во се слуша, важното е да не ме задължават да го слушам :help:

BMWPhotographer
Аватар
Мнения: 1672
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Sofia city
Пол: Мъж
Кара: E60 525d LCI++
Мечтае да кара: Все по-хубави 5 серии
Детайли за колата: My baby

Мнение от BMWPetar » 22 Юли 2007, 11:02

Фил написа:
Feanor написа:ударна доза специално подбрани парчета. Тежки. :twisted:

Аз за такива си имам специален диск - Dimmu Borgir - Puritanical Euphoric Misanthropia :mhihi:

Може и малко Gorefest, Pantera, Dawn of Relic, Morgul, In Flames, Chimaira, Death (разбира се), Crematory, Covenant, да не забравяме и Sepultura, Satyricon, Slayer, Sodom, Testament, Tristania ...

Изобщо имам доста анти-чалга мелодийки :twisted: :mhihi: :mhihi:

:arrow: :yes: :yes: :ok: :yes: :yes: :bowdown: :bowdown: :bchug:
Изцяло на твоето мнение!!
"Когато пътят стана мокър, Audi quattro-то беше по-бързо в завоите, но просто някакси усмивката на лицето на шофьора на BMW-то беше доста по-голяма..." Джереми Кларксън, сравнение между Audi RS6 и BMW M5, Top gear

BMW Navi Doctor - ъпдейт на навигационни карти и ремонт на всички видове навигационни системи BMW



**E60 525d+ LCI ///M 2008**

Gone, but not forgotten:
*E60 530d++ 2004
*E39 540iA Individual 1998
*E39 523i 1997
*E34 520i M20 1990

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3366
Регистриран на: 5.06.2004
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Караше E34 528i turbo

re

Мнение от slavianko » 18 Авг 2007, 15:50

За мен няма по голяма селяния от това да видя кола с отворени прозорци и чалгата на макс :evil: В колата и в къщи тази дума дори е забранена а камоли да се слуша. Изключено. Това е най антибългарската музика според мен. Не ми стига циганията в държавата ами и в колата да я слушам. НЕ БЛАГОДАРЯ
А BMW и чалга това е като магаре и космос
oxam написа:В един момент проблемът не е в мощността а в гарнитурата между седалката и волана.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 607
Регистриран на: 16.03.2006
Кара: бас Барабас

Мнение от Яро » 21 Авг 2007, 9:16

Твърдо против :!:
Колата ми е алергична към чалга :mhihi:
Друго си е да набичиш, Walk, Rise или This Love на Pantera :twisted:
Всеки шут в задника - крачка напред!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 512
Регистриран на: 5.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: БМВ 320D 2001
Мечтае да кара: M Power

Мнение от ceno83 » 03 Сеп 2007, 15:34

GRUPPO ANTI ЧАЛГА :П :help:
,,Болката от сполетялото ни нещастие се дължи не на самото събитие,а на нашата оценка за него.А тъкмо нея ние можем да променим във всеки един момент."

"Баба Яга" Склад
Аватар
Мнения: 1161
Регистриран на: 22.10.2003
Местоположение: софия

Мнение от speedmaster » 03 Сеп 2007, 15:42

ми аз попринцип го давам ултра хард ....

чалгийката ме кефи само ако съм с картечница срещу нея

но всеки с вкуса си :dunno:
:) Изображение

"отиваме там,където гледаме-просто така сме устроени"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1176
Регистриран на: 5.01.2005
Местоположение: lulin/usa

Мнение от evans » 06 Сеп 2007, 1:37

Svetlix написа:Аз лично смятам супер селско това да си пуснеш примерно Преслава, Камелия ( там още колкото женски имена се сетите) и да свалиш джамеците и така да минеш през целия град. За съжаление често се вижда тази гледка. Ако караш Москвич, Жигула, Волга или Опел си е нормална гледка ама от BMW ... :roll:

Аз лично мразя чалгата и ако ме изберете за министър на културата ще я забраня със закон! :)
:mhihi: :mhihi: Тук в САЩ мексиканците са същите,отварят прозорците на джипа и като набичат техните мексикански хитове,направо все едно слушам музиката от филма ,,вдовицата в бяло".

Soldier of fortune
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 27.08.2006

Мнение от gena dimitrova » 10 Сеп 2007, 11:49

Всичките ми основания против чалгата са обобщени в това старо, но златно клипче:

http://vbox7.com/play:f1a73c07

Enjoy! :guitarist:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 7.11.2003

Мнение от n1tr0s0x1d3s1st3m » 11 Сеп 2007, 15:42

За път има много по-добри варианти за музика, различна от чалгата...
Иначе си ги има и ще си ги има винаги киселяците с пуснатите джамове (климатика май не работи?! ;) ) и чалгията на МАХ...
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа...
йохохо... КАСА бира и бутилка ром в КОВЧЕГА на... шофьора... не си в морето ;) не карай пил - стигни жив!

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 21.08.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 535d e60

Мнение от defect » 13 Сеп 2007, 13:22

Еми . . . последния път, когато чух неква отвратителна чалга от някво BMW беше отдавна и в горката кола се бяха навряли сигурно поне 7 мърляви циганина, а като мина покрай мен в ноздрите ми нахлу и зловоние . . .

Нищо против циганите или хората, които ги кефи да се отъждествяват със ситуацията, която току-що описах, всеки с вкуса си (казало кучето и си облизало задника :) ), но лично на мен ми се ще да не срещам подобно нещо повече, да е по-далеч от мен, ако може.
Сега си спомням 1 още по-фрапиращ случай преди около 5-6 години, когато веднъж с брат'чеда седяхме на 1 пейка в Пазарджик до 1 канал (мястото беше култово), малко след като бяхме правили неговото BMW подводница :weed: Седяхме и се зарибявахме как водата в канала влачи некви шитове, когато изведнъж до ушите ни достигна някакъв бесен кючек, ама от тия много старите, дето бяха яко hard core, много архивен ъндърграунд още по соц. времето, когато бях на 10-12 и можеше да бъдат чути само в няква циганска махала или в някое село в приземния етаж на някоя къща, където по онова време беше модерно да си направиш "механа" и там да има телевизор с дистанционно и видео, в което се пускаха само касетки с филми с нинджи или най-гнусното сръбско, което може да си представите (пак свирено от цигани, ама сръбски). Вдигаме очи от кафяво-зелената вода и кво да видим:
3-ма циганина в изпокъсани, мръсни анцузи, които някога са имали цвят, ама вече бяха добили цвета на водата :), които караха 3 неимоверно изпотрошени колела със същия неопределен цвят, нарушен тук-там от ръжда, за които беше цяло чудо, че още не са се разпаднали и все още вървят. Прическите им бяха типичните - къса коса по цялата глава, с изключение на задната част, където е дълга от 1 до 2 педи и седи на "мокри" къдрици (по-вероятно адски мазни). Та, средният циганин държеше с едната си ръка на рамото си 1 също толкова изпотрошен (явно беше падал с него и колелото :) ) касетофон, от който се чуваше въпросният кючек, който леко влачеше на всичкото отгоре. Точно тоя същия, с касетофона, се обърна леко към нас, докато ни подминаваха и ни изгледа така изотгоре, леко надменно, все едно искаше да каже: Ние сме "Гъзаритеееее!!!!". С брат'чеда се спогледахме в звеско недоумение точно както го правят героите в анимационните филмчета и в следващия момент се СЧУПУХМЕ от смях, ама направо се разбихме. И не, не беше заради това, че се бяхме изгърмяли, просто гледката беше убийствена и неповторима :)

Аз като карам със свалени прозорци, което се случва рядко, щото клиЗматика си е в изправност, и причината е или че някой пуши в колата, или чиста проба гъзария (няма кво да си кривя душата :) ), от колата може да се чуе Machine Head, Korn, [hed] p.e., Fear Factory, Deftones, PanterA, MetallicA, Fyeld, Steve Vai, Foo Figters, Blink 182, Michael Jackson, Creed, поне тва е заредено в CD changer-а. Иначе слушам всичко (без чалга, де), всякаква музика, стига да е добра - то си личи на първо слушане още дали е правена със сърце или не ;)

С 4 думи - твърдо против чалгата съм.
Сексът е като игра на бридж: ако партньорът ти не е добър, дано имаш добра ръка . . . :)

БМВманиачения
Аватар
Мнения: 5148
Регистриран на: 25.04.2006
Местоположение: ХАСКОВО
Пол: Мъж
Кара: ПЕЧКА понавървяваща
Мечтае да кара: на ядене и пиене

Мнение от bmwfena » 14 Сеп 2007, 22:54

ба си --то всички сте срещу чалгата-обаче не ми се вярва :mhihi: :mhihi:аз слушам квото ми е кеф.не ми пука за мнението на тоа до мен щото не ми е купувал той автомобилчето и стереото дами дава наклон на х** :!: като искам Скорпиънс -Ерос Рамацоти-много ме кефи -Сръбско и гръцко яко а може и Кондьо :mhihi: :mhihi: :mhihi: квото искам тва--който не ми харесва музиката -ми да слиза от колата ми :!:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 517
Регистриран на: 9.01.2007

Мнение от BMW_325 TDS » 17 Сеп 2007, 22:44

Браво колега добре го каза , каквото ми е кеф това слушам , ако ще да е BMW , Жигула или Порше се си ми е тая !!! Аз съм върл фен на чалгата и постоянно цепя яко чалга , кючеци , оркестри на живо , сръбско и Наско Ментата :mhihi: :mhihi: . Ич не ми е на фаро кой що си мисли , а птк преди като видех по новините , че некакъв е пребил момче заради това , че си е слушало чалга на телефона направо тех да се фърлим по телевизоро с нещо , ебати вандализма !!! Аз харесвам чалга , но това не означава че тръгвам да бия някой щом чуя че слуша черно примерно , аз мога да слушам всичко , но само чалгата ми лежи на сърцето , но това не означава че требва да се избиеме

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 512
Регистриран на: 5.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: БМВ 320D 2001
Мечтае да кара: M Power

Мнение от ceno83 » 18 Сеп 2007, 11:27

страшно дълга и дискутирана тема :)
,,Болката от сполетялото ни нещастие се дължи не на самото събитие,а на нашата оценка за него.А тъкмо нея ние можем да променим във всеки един момент."

ПредишнаСледваща

Назад към Музикални предпочитания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook