За или против чалгата в колата?

Форум за меломани.

Модератори: err0r, alpina-ma6inata

За или против чалгата в колата???

Анкетата свършва на 21 Юни 2008, 13:21

ЗА
80
37%
Против
137
63%
 
Общо гласове : 217
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 63
Регистриран на: 15.05.2007
Местоположение: Дружба ис дъ сити!

Мнение от NAUGHTY » 03 Юли 2007, 12:28

Аз също съм против чалгата в колата(и не само).Някак си много ми е такова едно...аграрно :mhihi:
Между другото, в един друг форум имаше доста изказвания от типа "в БМВ форума са най-големите чалгари",което мен лично не ме изкефи :(
В крайна сметка всеки си знае сам за себе си :winky:
ИзображениеИзображение
Някои оставят нещо след себе си само когато клекнат...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 808
Регистриран на: 18.09.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от [Georgi] » 03 Юли 2007, 13:45

NAUGHTY написа:Аз също съм против чалгата в колата(и не само).Някак си много ми е такова едно...аграрно :mhihi:
Между другото, в един друг форум имаше доста изказвания от типа "в БМВ форума са най-големите чалгари",което мен лично не ме изкефи :(
В крайна сметка всеки си знае сам за себе си :winky:


Аз се сещам за едни малки немски коли, които са прочути с високата скорост която развиват.... Те предимно слушат музика до дупка на свалени прозорци (щото повечето нямат климатици :mhihi: ) и най-често чалга или рап. Да не го разправат те това нещо за нас ?!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 63
Регистриран на: 15.05.2007
Местоположение: Дружба ис дъ сити!

Мнение от NAUGHTY » 03 Юли 2007, 14:19

[Georgi] написа:
NAUGHTY написа:Аз също съм против чалгата в колата(и не само).Някак си много ми е такова едно...аграрно :mhihi:
Между другото, в един друг форум имаше доста изказвания от типа "в БМВ форума са най-големите чалгари",което мен лично не ме изкефи :(
В крайна сметка всеки си знае сам за себе си :winky:


Аз се сещам за едни малки немски коли, които са прочути с високата скорост която развиват.... Те предимно слушат музика до дупка на свалени прозорци (щото повечето нямат климатици :mhihi: ) и най-често чалга или рап. Да не го разправат те това нещо за нас ?!


Ами не,не са те.То в техния случай би било "присмял се хърбел на щърбел" :mhihi:
Няма значение кои са,само дано не са прави :mhihi:
ИзображениеИзображение
Някои оставят нещо след себе си само когато клекнат...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Мнение от kriso85 » 03 Юли 2007, 17:21

Даже е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА чалгата у колата. Ама требва да дъни, за да мое да се знае ;)
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 512
Регистриран на: 5.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: БМВ 320D 2001
Мечтае да кара: M Power

Мнение от ceno83 » 05 Юли 2007, 10:47

Айде и аз да споделя мнението си. Аз съм изключително против чалгата.. толкова противна музика не съм чувал никога през живота си ... Нямам против хората, който я слушат но лично на мен не ми понася.. аз в колата имам Др.Дре , Меднес , всички албуми на ъпсурт , най-якия хаус диск на света , и други "BOUNCE" дискове..
,,Болката от сполетялото ни нещастие се дължи не на самото събитие,а на нашата оценка за него.А тъкмо нея ние можем да променим във всеки един момент."

и аз незнам
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 1.11.2003
Местоположение: София/Люлин
Кара: E36 325i

Мнение от BMWALPINA » 05 Юли 2007, 13:12

Аз чалга много рядко си пускам и гледам да не е усилено или вдигам джамовете. Най-обичам некви хаусчета да си пускам или нови хитчета, обаче избягвам рап да си пускам тип 2Pac и некви други негри дет ми се карат

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 363
Регистриран на: 7.04.2006
Пол: Мъж

Мнение от smamf » 05 Юли 2007, 19:20

Чалга само в Ес-класата и в клуба :winky:
Всеки си плаща за всички грешки ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 184
Регистриран на: 30.11.2005
Местоположение: София
Пол: Жена

:)

Мнение от Angel eyes » 06 Юли 2007, 16:35

Аз лично много обичам да слушам музика в колата като цяло,всеки път обаче музиката е различна и зависи от настроението!Не съм против чалгата,вкъщи не я слушам,но като съм някъде на заведение или купон не е проблем!Щом чалгата се харесва може да се слуша навсякъде,както се казва човек трябва да слуша музиката,която душата му иска!Понякога хората гледат малко странно и осъдително,когато чуят силно усилената чалга,но въпреки това аз съм ЗА! :P
Изображение

UFO Pilot
Аватар
Мнения: 2752
Регистриран на: 2.08.2004
Местоположение: In a galaxy far, far away...
Пол: Мъж

Мнение от Azrail » 06 Юли 2007, 17:13

Фил написа:
Feanor написа:ударна доза специално подбрани парчета. Тежки. :twisted:

Аз за такива си имам специален диск - Dimmu Borgir - Puritanical Euphoric Misanthropia :mhihi:

Може и малко Gorefest, Pantera, Dawn of Relic, Morgul, In Flames, Chimaira, Death (разбира се), Crematory, Covenant, да не забравяме и Sepultura, Satyricon, Slayer, Sodom, Testament, Tristania ...

Изобщо имам доста анти-чалга мелодийки :twisted: :mhihi: :mhihi:



:!: :!: :!:

Аз пък съм със същия манталитет като тия, дето надуват чалга в колата, само дето съм другата крайност - обичам да си надувам и аз мойта си музика (примерно Pantera), обаче като видят от какво звучи и всичко е :shock: :shock: :shock: :mhihi:
Кефец 8) :mhihi: :mhihi: :mhihi: Много обичам да гледам :shock: -физиономии :mhihi: :mhihi: :mhihi:
MORE BEER!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1689
Регистриран на: 7.09.2002
Местоположение: Пловдив
Кара: е30 316, е36 328, ф30 335, ф32 428
Мечтае да кара: и да му е спокойно

Мнение от Babuna » 07 Юли 2007, 0:19

И аз съм като Азраил.

Чалга не слушам, но обичам да надувам УНИКАЛНИТЕ ГРАНДИОЗНИ КЮЧЕЦИ (орк. Климатик, орк. Миш-Маш, орк. Вентилатор, орк. Империал, орк. Диамант, и други...) като минавам през центъра на града и да скандализирам людете, карайки с 5 км/ч с волумето на макс. И те се чудят какъв е този селтик, слушащ такваз музика :D :D :D... Дали ще е КЮЧЕК ИЗЛИЗАЩ ОТ ДУШАТА на даден цветен съгражданин или РАМЩАЙН ЩЕ КРЕЩЯТ "БЕЕЕЕНЗИИИИИИИН!", или ще е някое изстрадано джаз парче, пято от гласовита негърка (винаги съм се чудел от какви гърди може да се зароди такъв глас) - важното е музиката да идва от прекалено дълбоко.

Колкото и смешно да звучи - понякога се кефя на всякакви стилове, меломан съм.
CCFL и LED ангелски очи, М пакети за е36/е39/е46/е60/е61/е90/е91/е93/е93/f10/f30/x5 спортни окачвания, спортни генерации, колектори и много други!
OРИГИНАЛНИ ПАРКИНГ СЕНЗОРИ по 39 лв!
Стъкла за фаровете на BMW e46 всички модификации - 45 лв, за BMW e39 фейслифт 79 лева - край на проблема с мътните напукани фарове
М-tec броня пълен за БМВ е36 пълен комплект - 129 лв
M-tec 2 предна броня за БМВ е46 седан,туринг - 189 лв
M-tec предна броня за БМВ е39 - 189 лв
MOTUL 6100 10w-40 Synergie 5 литра - 49.99 лева - МОТУЛ И КАСТРОЛ 100% оригинални на най-ниски цени в БГ
CCFL ANGEL EYES - 49,99 лв
0889 22 66 88

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2036
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: София
Кара: Е46 320i
Мечтае да кара: БМВ и в отвъдното!
Детайли за колата: Мууудна красавица, но си го изкарвам на служебната

Мнение от titto » 08 Юли 2007, 11:30

BMWALPINA написа:Аз чалга много рядко си пускам и гледам да не е усилено или вдигам джамовете. Най-обичам некви хаусчета да си пускам или нови хитчета, обаче избягвам рап да си пускам тип 2Pac и некви други негри дет ми се карат

:!: :D
Изображение
--------------------------------------------------------------------------------------------
Е12-M535i;Е30-318;Е34 Touring 525 TDS;Е36-318iS;Е46 320i
"FWD е като жена с малки ци.и-върши работа, но няма КЕФ...!!!"

Low Is A Lifestyle
Аватар
Мнения: 4262
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Пловдив, Сливен
Пол: Мъж
Кара: ниско на земята

Мнение от SuPeR_FLY » 09 Юли 2007, 23:48

За мен е голяма селяния и съм твърдо против чалгата в колата. На маса чалгата е друго нещо ама иначе е отвратително и даже ме хваща срам като се возя при някой набичил чалга :puke:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 287
Регистриран на: 8.07.2007
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: e46 330ci ZHP
Мечтае да кара: без значение к'во е63

Мнение от DA HUSTLA » 16 Юли 2007, 0:38

ехее тва е мноо гадно да видиш някой набичил(ама яко да трещи и пръщи та чак да не можеш да разберещ каква музика свири) неква чалгия в колата и задължително джамците да са свалени, тва просто кърти... :mhihi:
аз съм фен на черното (ама не черно от рода на Кондьо, Азис или Джони :mhihi: )
... 'cause pussy is pussy and baby you're pussy for life

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 287
Регистриран на: 8.07.2007
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: e46 330ci ZHP
Мечтае да кара: без значение к'во е63

Мнение от DA HUSTLA » 16 Юли 2007, 0:39

SuPeR_FLY написа:За мен е голяма селяния и съм твърдо против чалгата в колата. На маса чалгата е друго нещо ама иначе е отвратително и даже ме хваща срам като се возя при някой набичил чалга :puke:

:yes:
... 'cause pussy is pussy and baby you're pussy for life

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 287
Регистриран на: 8.07.2007
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: e46 330ci ZHP
Мечтае да кара: без значение к'во е63

Мнение от DA HUSTLA » 16 Юли 2007, 0:41

"орк. Климатик, орк. Миш-Маш, орк. Вентилатор, орк. Империал, орк. Диамант, и други..."
:mhihi:
... 'cause pussy is pussy and baby you're pussy for life

ПредишнаСледваща

Назад към Музикални предпочитания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook