Тема за взаимопомощ

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Варна

Модератори: Icco, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 7.11.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e30 Touring

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Pufel » 12 Ное 2015, 9:30

Колеги, дайте някакъв съвет къде могат да ми оправят бравата на багажната врата? Прецакала се е и сега не мога да си затворя багажника. :banghead:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 7.11.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e30 Touring

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Pufel » 22 Ное 2015, 18:55

споделям - ключалката я оправих при ключаря, който се намира под винса посока летния театър от дясната страна. оправи я за един час. като жива стана :smoke:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 4.02.2014
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: БМВ e90 320D
Мечтае да кара: F10 M5

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Nikolov86 » 17 Дек 2015, 20:24

Здравейте колеги... Да добавя и аз едно мнение по темата за сервизите във Варна...
Първо за ходовата част и аз съм чувал много неща за въпросния Мимо, и мисля скоро да го посетя :)
За диагностика и ремонти по двигателя аз ходя в Chek Auto в кв. Аспарухово... За сега съм доволен и бачкат на нормални цени, проблема е само че са със записване....
За бояджии и тенекиджии съм доволен от Ивайло и Марин от MG tuning в аспарухово... а за по каско OnyxColor вършат добра работа...

Дано да съм ви бил полезен и да останете доволни....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 11.06.2015
Местоположение: морско
Пол: Мъж

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Black-Power » 08 Яну 2016, 20:20

Някой форумен колега да ми препоръчате, за читава диагностика ?
Stop me, if you can ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 371
Регистриран на: 13.04.2014
Местоположение: Варна / Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E39 530dA M-Tech ///M-Pack

Re: Сервизи във Варна

Мнение от ivailo0 » 10 Яну 2016, 13:31

Ако никой не се отзове аз съм на среща. Драсни едно ЛС.

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 15.12.2015
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E38 740 iL

Re: Сервизи във Варна

Мнение от nickeyar » 14 Яну 2016, 15:49

+1 за Венци и Данчо, сервиз ГЕТОВ на околовръстното /Карамфил и Подвис/ - тук

ентусиаст
Аватар
Мнения: 934
Регистриран на: 26.08.2008
Местоположение: Евксиноград
Пол: Мъж
Кара: VOLVO XC60 2016 Feiclift D3

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Демирев » 19 Яну 2016, 13:58

За пореден пънт се убеждавам че няма читав сервиз където да ми оправят предницата - реглажа.

Ходих и на 4-ти и на 17- януари на реглаж и в цветния и в Булавто кайсиева градина и след смяна на кормилни накрайници и трети реглаж за 30 дни и волана пак стои извъртян на една страна с 5 см. при изправени гуми. :banghead: :banghead: :banghead:

2015 съм и правил 14 пъти реглаж без да преувеличавам!
- сменени чисто нови носачи с тампони август и на баира за виница в прехваления сервиз за бмв-та и всички лъжат...все така нестабилна и с извъртян волан накриво стои :|
И рециклиране и на кормилна рейка - абе 2000 лв. пръснах последната година по предница и задница и един керлив реглаж не могат да направят на едно дърто Е46 във Варна!
Borymeckata написа:БМВ къща разваля... Момата е казала: "Или аз, или желазарията!"

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Митко Стоянов » 19 Яну 2016, 16:51

Демирев написа:За пореден пънт се убеждавам че няма читав сервиз където да ми оправят предницата - реглажа.

Ходих и на 4-ти и на 17- януари на реглаж и в цветния и в Булавто кайсиева градина и след смяна на кормилни накрайници и трети реглаж за 30 дни и волана пак стои извъртян на една страна с 5 см. при изправени гуми. :banghead: :banghead: :banghead:

2015 съм и правил 14 пъти реглаж без да преувеличавам!
- сменени чисто нови носачи с тампони август и на баира за виница в прехваления сервиз за бмв-та и всички лъжат...все така нестабилна и с извъртян волан накриво стои :|
И рециклиране и на кормилна рейка - абе 2000 лв. пръснах последната година по предница и задница и един керлив реглаж не могат да направят на едно дърто Е46 във Варна!
Къде по баира за Виница ходи? Мповера ли?
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 934
Регистриран на: 26.08.2008
Местоположение: Евксиноград
Пол: Мъж
Кара: VOLVO XC60 2016 Feiclift D3

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Демирев » 19 Яну 2016, 17:18

Нямам представа как се казва - в само начало на баира за виница преди траката до камерите и не ме и вълнува вече - след като не ми помогноха и само ми взеха поредните 350 лв. без абсолютно нищо да се промени и по стабилноста и по волана.
Borymeckata написа:БМВ къща разваля... Момата е казала: "Или аз, или желазарията!"

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 25.08.2015
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39
Детайли за колата: 530D 193 hp automat 02'

Re: Сервизи във Варна

Мнение от aligator89 » 19 Яну 2016, 21:04

Срещу Практикер ТЕХ-КО

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Митко Стоянов » 20 Яну 2016, 9:44

Демирев написа:Нямам представа как се казва - в само начало на баира за виница преди траката до камерите и не ме и вълнува вече - след като не ми помогноха и само ми взеха поредните 350 лв. без абсолютно нищо да се промени и по стабилноста и по волана.
Ми като не те вълнува, защо пишеш тук, само да се оплачеш ли? Ако се заинтересуваш, може да помогнеш на колеги за в бъдеще...
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 371
Регистриран на: 13.04.2014
Местоположение: Варна / Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E39 530dA M-Tech ///M-Pack

Re: Сервизи във Варна

Мнение от ivailo0 » 20 Яну 2016, 9:50

Колега, във Варна съм правил реглаж на E39-ката на Formula3 - на околовръстното. Нямам забележки.
Ако ти върши работа...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 934
Регистриран на: 26.08.2008
Местоположение: Евксиноград
Пол: Мъж
Кара: VOLVO XC60 2016 Feiclift D3

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Демирев » 20 Яну 2016, 13:26

Митко Стоянов написа:
Демирев написа:Нямам представа как се казва - в само начало на баира за виница преди траката до камерите и не ме и вълнува вече - след като не ми помогноха и само ми взеха поредните 350 лв. без абсолютно нищо да се промени и по стабилноста и по волана.
Ми като не те вълнува, защо пишеш тук, само да се оплачеш ли? Ако се заинтересуваш, може да помогнеш на колеги за в бъдеще...


Именно колега - помагам Ви на всички варненци в темата да не се набутвате с прехвалени във форума сервизи.
Не съм видял да има изписано име някъде в сервиза - а за един керлив касов бон чаках 45 минути! На него почти нищо не пише освен услуги - цена...но какви услуги са извършени не пише - само цена!
За фактура и дума не може да става.
Тъй че няма как да знам името му.
Собственика е със светло син гащиризон с много емблеми бмв и в стаята му дънят до дупка люти кючеци винаги.


Ивайло - На околовръстното имаш предвид над Цветния кв.?
Borymeckata написа:БМВ къща разваля... Момата е казала: "Или аз, или желазарията!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 371
Регистриран на: 13.04.2014
Местоположение: Варна / Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E39 530dA M-Tech ///M-Pack

Re: Сервизи във Варна

Мнение от ivailo0 » 20 Яну 2016, 14:14

Да, точно.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 11.06.2015
Местоположение: морско
Пол: Мъж

Re: Сервизи във Варна

Мнение от Black-Power » 20 Яну 2016, 17:59

От къде научи за тоз сервиз дето си дал една минимална заплата напразно. Кой ти го препоръча?
Stop me, if you can ;)

ПредишнаСледваща

Назад към Варна

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook