Отзиви за 19-ти БМВ Събор2020

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 546
Регистриран на: 1.06.2016

Re: Отзиви за 19-ти БМВ Събор2020

Мнение от swetlioo » 29 Сеп 2020, 15:27

Комуникацията е лоша. Проблема е във феновете.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Отзиви за 19-ти БМВ Събор2020

Мнение от Mollov » 29 Сеп 2020, 15:34

Според мен е по-добре да се коментират пропуските тази година (не говоря за "нямаше дрифт"), както и дори идеи за следващият Събор ;)

Винаги УС е питал за идеи, които да идват от феновете.... смятам, че предвид пресните впечатления и "впечатления" от Събор 2020, повечето хора ще имат много повече какво да кажат относно следващият Събор, който е след само няколко месеца ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 29.08.2020
Пол: Жена

Re: Отзиви за 19-ти БМВ Събор2020

Мнение от black.dahlia » 30 Сеп 2020, 7:56

Здравейте!
На мен това ми беше първия събор и въпреки че нямаше дрифт на мен ми хареса много. Видях уникално красиви коли, брутален тунинг, влюбих се в джантите на М2ката, абе страхотно преживяване.
Ще си позволя да ви дам идея за догодина - опитайте малко онлайн подготовка за любителите, смисъл направете една онлайн платформа, в която хората да си пускат данните за участие. Така хем ще е по-лесно организирането на даденото нещо (дали любителски дрифт, драг, майстовско шофиране, конкурси и тн) хем и вие по-добре ще можете да си направите преценка колко време ще отнеме и програмата ще е по-динамична и подредена. За хората, които не използват онлайн платформата - една символична такса на място. А може и за всички да има символична такса - левче за онлайн записалите се и 5лв за тези на място. Събраните суми могат да се дарят и догодина събора хем да е юбилеен, хем с кауза.
Друга идея - наскоро видях някаква томбола за кола с 4500билета по 10лв. Да не се изхвърляме прекалено да правим томболи с коли, то може да е за някои брутални нови джанти или нещо друго, за което ще се събере сума много над реалната им стойност.
За М паркинга пак може да се приложи едно онлайн записване и нещата да стават много по-лесно и бързо. Пък и ще е голям + за хората, които подреждат колите на мероприятието.
Последна идея за сега Ако за догодина мястото би било достатъчно голямо за много повече хора, може да разпечатате няколко хиляди “безплатни билета” за ученици 1-4клас, които така или иначе не плащат вход. Да се мине по училищата, да им се запали изкричката на децата и после да дойдат с родителите си.


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Отзиви за 19-ти БМВ Събор2020

Мнение от TNT » 30 Сеп 2020, 8:55

Това ми е първият пропуснат събор от повече от 10 години. За мен най-големият плюс беше смяната на датата. Посред лято на старозагорското поле и по средата на отпуска да е - пак няма да отида пак. Най-добре си беше май месец, септември също е ок. Юни/юли/август са добре, ако ще се прави високо в планината на хладно.

За мястото - на много хора ни се иска Калояново, както си беше едно време. Но там драг не става (много е къса правата), дрифт не става... Цял ден тайм атак малко ще доскучее. Затова догодина май месец в панаира с дрифт, най-добре.

Във фейсбук гледах клипове с турбо-селските "фенски" дизел-изпълнения. Отдолу 95% подкрепяха селското изпълнение да си запалиш гумите между хората. То на клипа повече дизелски сажди се виждаха, отколкото дим от гуми... Затова догодина 15-20лв билета, някаква отстъпка за членовете на клуба и да се отсеят малко феновете от селата.
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Отзиви за 19-ти БМВ Събор2020

Мнение от Top Gun Maverick » 30 Сеп 2020, 20:30

Mollov написа:
Top Gun Maverick написа:Иначе сега се сетих за едно нещо, което наистина не ми хареса и именно М паркинга. Ами то нямаше такъв. През кола бяха М-ки, иначе имаше всякакви други модели. М550и е хубава кола, ама не е М. Нито Е92 нещо си, а един дизел Ф10 с десен волан лично аз го помолих учито да иде другаде, а не бях от нареждащите.


M паркинга си беше М паркинг... докато не заваля и не стана мазало.... до едно време хората седяха на дъжда, ама прецених, че е простотия и ги махнах от там... след това разни индивиди решиха, че имат "М-ки" и си спряха колите там, като после нямаше как да ги търсим из тълпата и да ги караме да се махат... разбирай - бай Ганьо си прави каквото му е кеф ;)

Горе-долу беше така както казваш, аз се спрях до теб два пъти да говорим, ама ти с тоя телефон и тичане напред назад, все не можа във времето в което се засичахме там. :mhihi:

П.п: Абе откога наистина ревльовците по сураттефтера се явяват с някакво мнение, което има тежест? Догодина хич да не идват и без това само блъсканица по входа и за такива БМВ фенщината се изчерпва с това да идеш наготово на някакъв БМВ събор, който по някакво задължение трябва да е винаги организиран по-добре от финал на Световно по футбол. Не ги виждам ни по фестове, ни по сбирки някъде, ни във форума влизат и за пореден път се радвам, че нямам и никога не съм имал сураттефтер. А и да имах, те повечето там не могат да се познаят на живо, ще решиш, че става дума за други хора като са ми показвали снимки разни познати, било то на жени или мъже.
И същите тия реват АБСОЛЮТНО всяка година още преди да е почнал събора. Реват как ще идат да погледат сеир и кой знае каква тъпотия ще е. Чувал съм ги на Калояново още от първите събори как тоя не можел да кара, оня не можел да кара, само стари БМВ-та имало(всичко това докато плюят семките)после на Калояново как всичко било само тайм атак, после на панаира как било само дрифт, после на Калояново как пак валяло дъжд и им окаляло колите, после на панира пак как нямало драг, как било само дрифт, после на летището миналата година как драга бил далеч, ама то толкова и драг било(семките се плюят навсякъде)как подаряването на колата било нагласено, как конкурсите за красота всяка година са нагласени, викам да спирам, че пак ще е безкрайно.
Едно време през първите събори хората идваха само за да усетят какво е да са заедно със себеподобни, имаше малко драг на пътя. До Казанлък гледах батковците как се нареждаха и драга беше голяма работа, дори още като идваха отдалеч и си беше някакво събитие, някой ще завърти някоя гума да замирише, хората говореха едни с други. Сега всеки лапнал по един телефон и събора му минава в някакви снимки, сякаш няма да има хиляда и отгоре направени с професионални апарати от хора, които само това правят. Мънкито казва как дрифт пилотите ще стоят и свободно ще говорят с хората относно всякакви неща, но не видях много народ да се вълнува от разговори, по-скоро да се снима само. Иначе всяка година пилотите си разговарят с хората като ги питат нещо, ама желаещи няма.
И за да не решите, че защитавам нещо организацията, не е така, самия факт, че най-зрелищното нещо беше автомивката, а други години сме я имали за минус, който само отнема от времето е показателен колко зрелище имаше на тоя събор, но пак казвам както преди няколко мнения, тая година всичко е объркано и спокойно можеше да няма събор. Та като искаме трябва да се замислим. Иначе най-много на тоя свят са мераклиите, без значение за какво става дума само да е за получаване.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 201
Регистриран на: 21.04.2018
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW E39 M5

Re: Отзиви за 19-ти БМВ Събор2020

Мнение от h0r4ex » 18 Дек 2020, 8:35

И на мен ми беше първи събор :smoke: ,но си се изкефих яко. Може би ми се искаше да видя и дрифт, но не е болка за умиране. За това пък имаше доста различни и забавни игри. :yes:
Това ми беше фаворита-
IMG_20200926_114409.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Bayerische Motoren Werke AG
Е46 M47DO1 TOPAS-BLAU
E61 M57/T2 NEPTUN-BLAU

Предишна

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook