Идеи за оползотворяване на бюджета Тийм Пловдив

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Пловдив

Модератори: pistata9889, Harry Poter, Общи модератори

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: Идеи за оползотворяване на бюджета Тийм Пловдив

Мнение от Atsalov » 05 Сеп 2015, 14:20

Смятам че мероприятие с цел привличане на нови членове е добрата идея,дори и да е в зимната част на сезона.
А столовете ще се повторя, безумно е да се купуват за 2 мероприятия (събора и хижа здравец) през другото време да събират прах (все още незнайно къде)и някой да се оплаква "що ми е мръсен стола, а пък този е счупен,надраскан и т.н."

Може да се обсъди и вариан за дарение на конкретна сума, на човек или хора в по-голяма нужда от нас.

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 26.03.2014
Пол: Мъж
Кара: Ниско на земята е46
Мечтае да кара: още по ниско
Детайли за колата: малка спретната каруца

Re: Идеи за оползотворяване на бюджета Тийм Пловдив

Мнение от e46coupe5002 » 05 Сеп 2015, 16:32

Кой е казал че столовете са за 2 мероприятия??? Аз лично таи година бях на 5 да не кажа и повече мероприятия за които си трябваше маси столчета и Т.Н.... Но както и да е.. Вие сте по големите и разбирате повече от нас малките. И без това ще стане това което решите вие нас никой няма да ни чуе. Всичко е просто за парлама. Няма смисъл да пиша повече тук явно ....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Идеи за оползотворяване на бюджета Тийм Пловдив

Мнение от ogata » 06 Сеп 2015, 18:03

Ка па не се наядохте, не са напихте, не са накючекихте.
Столове, маси и колони само тва ви е в главата.
БМВ-тюфлеци-бг.нет

Как пък един пък не отидохме на кино заедно, на басейн, на пейнтбол, на картинг.
Само за дебелото черво тряя има и сичко е ток . :bowdown:

С част от тези пари можем да отидем на калояново за 1 ден и пистата да е само за нас. Да си караме на воля.
21 и 22ри този месец са почивни дни.
Изображение
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

Пловдивски Джигит
Аватар
Мнения: 735
Регистриран на: 14.02.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е38 728 IA

Re: Идеи за оползотворяване на бюджета Тийм Пловдив

Мнение от Киров » 06 Сеп 2015, 18:51

ogata написа:Ка па не се наядохте, не са напихте, не са накючекихте.
Столове, маси и колони само тва ви е в главата.
БМВ-тюфлеци-бг.нет

Как пък един пък не отидохме на кино заедно, на басейн, на пейнтбол, на картинг.
Само за дебелото черво тряя има и сичко е ток . :bowdown:

С част от тези пари можем да отидем на калояново за 1 ден и пистата да е само за нас. Да си караме на воля.
21 и 22ри този месец са почивни дни.
Изображение

Когато почнеш да идваш по-редовничко на сбирки и клубни събирания тогава ще говориш за дебело черво и прочие! :yes: Да искаме маси колони ,кючеци Q7-ци и всичко останало... тва с карането не е много удачно, защото 5 човека ще карат останалите 90 ша си бъркат в носа... :winky: Поздрав с Преслава и Анелия от мен! :winky:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Идеи за оползотворяване на бюджета Тийм Пловдив

Мнение от ogata » 06 Сеп 2015, 18:56

Киров написа:Когато почнеш да идваш по-редовничко на сбирки и клубни събирания тогава ще говориш за дебело черво и прочие! :yes: Да искаме маси колони ,кючеци Q7-ци и всичко останало... тва с карането не е много удачно, защото 5 човека ще карат останалите 90 ша си бъркат в носа... :winky: Поздрав с Преслава и Анелия от мен! :winky:


Не ми е приятно да идвам на клубни събирания, щото става една чалга таверна, която не ми е поносима.
Ние сме автомобилен клуб, а не кръжок по дегустация на пържоли на открити пространства, че последното да ни е приоритет.
Поздрав от мойте клапани, радващи се на добро здраве . :mhihi:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

Пловдивски Джигит
Аватар
Мнения: 735
Регистриран на: 14.02.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е38 728 IA

Re: Идеи за оползотворяване на бюджета Тийм Пловдив

Мнение от Киров » 06 Сеп 2015, 19:10

ogata написа:
Киров написа:Когато почнеш да идваш по-редовничко на сбирки и клубни събирания тогава ще говориш за дебело черво и прочие! :yes: Да искаме маси колони ,кючеци Q7-ци и всичко останало... тва с карането не е много удачно, защото 5 човека ще карат останалите 90 ша си бъркат в носа... :winky: Поздрав с Преслава и Анелия от мен! :winky:


Не ми е приятно да идвам на клубни събирания, щото става една чалга таверна, която не ми е поносима.
Ние сме автомобилен клуб, а не кръжок по дегустация на пържоли на открити пространства, че последното да ни е приоритет.
Поздрав от мойте клапани, радващи се на добро здраве . :mhihi:

Като даойдеш тогава говориии :winky: а за клапанитее ако желаеш заставай на белаЯ я линия... ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 26.03.2014
Пол: Мъж
Кара: Ниско на земята е46
Мечтае да кара: още по ниско
Детайли за колата: малка спретната каруца

Re: Идеи за оползотворяване на бюджета Тийм Пловдив

Мнение от e46coupe5002 » 06 Сеп 2015, 19:14

Може ли да попитам защо и кой не ми одобряват мненията? Някой да не се е засегнал лично или нямам право да изразявам мнения във вашия форум и във прекрасните ви теми????

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Идеи за оползотворяване на бюджета Тийм Пловдив

Мнение от ogata » 06 Сеп 2015, 19:16

Киров написа:
ogata написа:
Киров написа:Когато почнеш да идваш по-редовничко на сбирки и клубни събирания тогава ще говориш за дебело черво и прочие! :yes: Да искаме маси колони ,кючеци Q7-ци и всичко останало... тва с карането не е много удачно, защото 5 човека ще карат останалите 90 ша си бъркат в носа... :winky: Поздрав с Преслава и Анелия от мен! :winky:


Не ми е приятно да идвам на клубни събирания, щото става една чалга таверна, която не ми е поносима.
Ние сме автомобилен клуб, а не кръжок по дегустация на пържоли на открити пространства, че последното да ни е приоритет.
Поздрав от мойте клапани, радващи се на добро здраве . :mhihi:

Като даойдеш тогава говориии :winky: а за клапанитее ако желаеш заставай на белаЯ я линия... ;)


Ето, виждаш ли ? И на теб ти се кара, както и на доста други хора.
Давайте да ходим на Калояново.
Посочените от мен дни са свободни в календара им.
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

Пловдивски Джигит
Аватар
Мнения: 735
Регистриран на: 14.02.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е38 728 IA

Re: Идеи за оползотворяване на бюджета Тийм Пловдив

Мнение от Киров » 06 Сеп 2015, 19:23

Ние си казахме мненията, скоро ще има анкета и ще решат хората какво искат... аз спирам да спамя в тематаа... :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 426
Регистриран на: 16.05.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW M3 E46

Re: Идеи за оползотворяване на бюджета Тийм Пловдив

Мнение от Harry Poter » 06 Сеп 2015, 20:12

Няма смисъл от спам.
Нека не разваляме темата.
Тедо,аз одобрявам мненията,но нямам възможност постоянно да съм на компютър или в телефона.
Мнозинството печели,нали се сещате :winky: ,затова е темата.
Другият месец има BMW Cup,затожа според мен няма да е удачно да има спортно мероприятие от този тип.(Това не означава че никога няма да има).
Нека не се заяждаме,а просто да бъдем единни.Всички знаем че не можем да сме приятели с всеки,но това не означава че трябва и да сме врагове един към друг.

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: Идеи за оползотворяване на бюджета Тийм Пловдив

Мнение от Atsalov » 06 Сеп 2015, 21:00

e46coupe5002 написа:Кой е казал че столовете са за 2 мероприятия??? Аз лично таи година бях на 5 да не кажа и повече мероприятия за които си трябваше маси столчета и Т.Н.... Но както и да е.. Вие сте по големите и разбирате повече от нас малките. И без това ще стане това което решите вие нас никой няма да ни чуе. Всичко е просто за парлама. Няма смисъл да пиша повече тук явно ....



Тук няма малки и големи, къси и дълги, тънки и дебели, с клапани или без всичко е в главите ви! Тук всички сме равни и на абсолютно всеки мнението е от значение, така че колкото повече хора си го изразяват, толкова по-голяма е ползата. А това че си ходил на 5 мероприятия е твое решение и сега ми кажи на колко от тях грабна да разгънеш и занесеш клубната шатра?
Всичко е ясно, ще има от всичко за всеки ...и столове ...и маси, но е въпроса бройката им. Така че дерзайте и си давайте мненията без притеснения.

Пловдивски Джигит
Аватар
Мнения: 735
Регистриран на: 14.02.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е38 728 IA

Re: Идеи за оползотворяване на бюджета Тийм Пловдив

Мнение от Киров » 06 Сеп 2015, 21:34

Atsalov написа:
e46coupe5002 написа:Кой е казал че столовете са за 2 мероприятия??? Аз лично таи година бях на 5 да не кажа и повече мероприятия за които си трябваше маси столчета и Т.Н.... Но както и да е.. Вие сте по големите и разбирате повече от нас малките. И без това ще стане това което решите вие нас никой няма да ни чуе. Всичко е просто за парлама. Няма смисъл да пиша повече тук явно ....



Тук няма малки и големи, къси и дълги, тънки и дебели, с клапани или без всичко е в главите ви! Тук всички сме равни и на абсолютно всеки мнението е от значение, така че колкото повече хора си го изразяват, толкова по-голяма е ползата. А това че си ходил на 5 мероприятия е твое решение и сега ми кажи на колко от тях грабна да разгънеш и занесеш клубната шатра?
Всичко е ясно, ще има от всичко за всеки ...и столове ...и маси, но е въпроса бройката им. Така че дерзайте и си давайте мненията без притеснения.

Точно този човек, грабна шатрата и на 5-те мероприятия и я разгъна и занесе! Бях на всички тези мероприятия и го видях лично с очите си... ;) Аз искам да попитам как без да е присъствал даден човек на мероприятието може да говори дали някой е помагал или не? Точно този човек остана на събора до края и помогна да се събере шатрата, точно този човек на копринка дойде от самото начало и нареди столове маси и прочие, точно този човек беше на е36 националната сбирка и помагаше на барбекюто и на входа когато влизаха колите, точно този човек помагаше и на е46 националата сбирка, точно този човек помагаше на феста и влачеше маси и столове от хотела за да да има за всички хора! :yes: мисля ,че това е досатъчно изчерпателно като отговор :bchug:

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 26.03.2014
Пол: Мъж
Кара: Ниско на земята е46
Мечтае да кара: още по ниско
Детайли за колата: малка спретната каруца

Re: Идеи за оползотворяване на бюджета Тийм Пловдив

Мнение от e46coupe5002 » 06 Сеп 2015, 21:54

Ако беше на мероприятията ( за които не ни трябват маси и столове) щеше да знаеш на колко от тях съм помогнал, а не сега да ми задаваш тези въпроси!

Emotionally Unstable
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 22.02.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Convertible

Re: Идеи за оползотворяване на бюджета Тийм Пловдив

Мнение от Бибо » 08 Сеп 2015, 20:31

Понякога стоя и си мисля... друг път само мисля, но най-често само стоя.. :mhihi:
Майтапа настрана, но четейки мненията Ви, се убеждавам, че парите трябва да се разделят.. :roll: с част от тях да се купят столове и маси (но не 98 броя, а няколко бройки, с бюджет 2016, ще допълним бройката) :winky: , да се отдели бюджет за спортно мероприятие (примерно награден фонд за състезание на картинг пистата, под наслов "Който спечели, черпи" :driving: :bchug: :mhihi: ), тийм билдинг (примерно както Тената по-горе предложи, за ваучери и томбола между членовете) :smoke:
Относно предложението за нова шатра, аз се заемам с поправката на счупената! :yes:
Можем ли да се ангажираме с някакви модели и цени на предложените идеи, за да видим дали няма да успеем да измислим нещо, за да има повече доволни?! :dummy: :lalala:
Изображение

Пловдивски Джигит
Аватар
Мнения: 735
Регистриран на: 14.02.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е38 728 IA

Re: Идеи за оползотворяване на бюджета Тийм Пловдив

Мнение от Киров » 08 Сеп 2015, 21:21

Бибо написа:Понякога стоя и си мисля... друг път само мисля, но най-често само стоя.. :mhihi:
Майтапа настрана, но четейки мненията Ви, се убеждавам, че парите трябва да се разделят.. :roll: с част от тях да се купят столове и маси (но не 98 броя, а няколко бройки, с бюджет 2016, ще допълним бройката) :winky: , да се отдели бюджет за спортно мероприятие (примерно награден фонд за състезание на картинг пистата, под наслов "Който спечели, черпи" :driving: :bchug: :mhihi: ), тийм билдинг (примерно както Тената по-горе предложи, за ваучери и томбола между членовете) :smoke:
Относно предложението за нова шатра, аз се заемам с поправката на счупената! :yes:
Можем ли да се ангажираме с някакви модели и цени на предложените идеи, за да видим дали няма да успеем да измислим нещо, за да има повече доволни?! :dummy: :lalala:

Аз съм ЗА! само да разберем с какви пари разполагаме, идеите са нахвърлени вече , чкаме бюджета да се представи и да видим как ще действаме... :yes:

ПредишнаСледваща

Назад към Пловдив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook