за е30 кабрио
Модератор: Търговски модератори
1 мнение
• Страница 1 от 1
- БАВЪР
- Потребител
-
- Мнения: 35
- Регистриран на: 9.09.2008
- Местоположение: БУРГАС
- Пол: Мъж
- Кара: E 30 kупе
- Мечтае да кара: Е 30 купе
- Детайли за колата: карам я от 93г.пичове.беше на 7г.като я купих и напътя досега немее оставяла.сметнете колко е годишна и колко години я карам и се похвалете ако някой има повече стаж на първата си Е30.
за е30 кабрио
Здравейте Колеги,продавам двата мотора за лид-а и гюрука за е30 кабрио- работещи.При интерес - на лично
[url][/url]https://photobucket.com/bucket/8c92fa4d-6aa5-4777-854f-1dc0df23735a
https://photobucket.com/bucket/8c92fa4d ... /slideshow
[url][/url]https://photobucket.com/bucket/8c92fa4d-6aa5-4777-854f-1dc0df23735a
https://photobucket.com/bucket/8c92fa4d ... /slideshow
1 мнение
• Страница 1 от 1
Назад към Авточасти и аксесоари
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани