за е30 кабрио

Модератор: Търговски модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 9.09.2008
Местоположение: БУРГАС
Пол: Мъж
Кара: E 30 kупе
Мечтае да кара: Е 30 купе
Детайли за колата: карам я от 93г.пичове.беше на 7г.като я купих и напътя досега немее оставяла.сметнете колко е годишна и колко години я карам и се похвалете ако някой има повече стаж на първата си Е30.

за е30 кабрио

Мнение от БАВЪР » 16 Юни 2026, 9:48

Здравейте Колеги,продавам двата мотора за лид-а и гюрука за е30 кабрио- работещи.При интерес - на лично

[url][/url]https://photobucket.com/bucket/8c92fa4d-6aa5-4777-854f-1dc0df23735a
https://photobucket.com/bucket/8c92fa4d ... /slideshow

Назад към Авточасти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook