E90 Combox Retrofit

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 12.09.2020

E90 Combox Retrofit

Мнение от Cherrypielol » 30 Сеп 2020, 9:54

Здравейте на всички! Ще започна с това, че съм изумен и много приятно изненадан от колегите и адекватното им отношение и търпение. Адмирации! Преди това бях с Хонда и допира ми с колеги и фенове на марката беше меко казано потресаващ.

Наскоро закупих е90 LCI 325i xDrive и съм безкрайно доволен от автомобила. Освен когато не трябва да се занимавам с дюзите, ама е отделна тема на разговор. Когато взех колата не излизаше опцията Telephone / Bluetooth ( с CIC съм ) и след малко четене се оказа, че нямам антена и микрофон. Свързаха ми ги и всичко тръгна от ряз. Бързо ми писна да сменям преходници за iPhone / Huawei за да слушам музика през AUX-a и започнах да се оглеждам за Combox и преди няколко дни ми изпадна един, който купих. Сега проблема е, че нямам синята голяма букса (не ми се смейте, не знам как се казва ). И затова съм тук с въпрос - някой има ли "излишна" за продаване или варианта ми е да купя тези готовите plug and play варианти между 60 и 80€?

От началото на 2021 започвам със "събирането" на всички екстри, които могат да се retrofit-нат и ще ви спамя по-често, а се надявам и да се виждаме, като бирата ( дори и безалкохолна ) е от мен :)

Поздрави и благодаря за отделеното време!

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 12.09.2020

Re: E90 Combox Retrofit

Мнение от Cherrypielol » 15 Окт 2020, 10:30

Здравейте, включвам се с лек ъпдейт и се надявам да е полезен за някого. Не можах да открия букса и по случайност се оказа, че може да се поръча и от М-Кар. 21.61лв е и стигна за около седмица. Това е името и каталожния номер от сайта - COVERING CAP - 61132471242. Идва си с цокъла и щипката и директно се слага. За монтажа и кодирането ми помогнаха колеги, които с това се занимават и резултата стана феноменален.

Дано съм бил полезен :)

Поздрави!

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook