Говорители по седалката е83 замяна

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1053
Регистриран на: 26.06.2006
Местоположение: Мон
Кара: e60ka

Говорители по седалката е83 замяна

Мнение от krasi_bmw » 29 Юни 2020, 18:03

Говорителите под седалката на е83 и е 90 hi-fi дали са заменяеми,или някакви по силни за замяна..

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 216
Регистриран на: 19.10.2013
Пол: Мъж

Re: Говорители по седалката е83 замяна

Мнение от x7z » 11 Юли 2020, 0:35

krasi_bmw написа:Говорителите под седалката на е83 и е 90 hi-fi дали са заменяеми,или някакви по силни за замяна..



да заменими са и принципно имам 4 омови само за варна за продажба МБ квартц
не карай по-бързо ............ отколкото твоят ангел може да лети

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 165
Регистриран на: 7.09.2006
Местоположение: Варна

Re: Говорители по седалката е83 замяна

Мнение от ivan_krilov » 14 Авг 2020, 9:09

Здрасти! Има модели на няколко производителя. Цената не е много приятна, като евтините са около 300лв/брой. Принципно може да търсиш от кола с logic7 или top hi-fi. Доста по-мощни са и съответно по-евтини, предвид, че са втора ръка. Проблем е ако нямаш усилвател. Такъв бе случаят при мен. При свързване на басите към предните колони, товарът пада на 2 ома и кривенето става неприятно. Оригиналното ЦД, колкото и да го оплюват, когато захранва само говорителите във вратите, вади приличен звук, поне за лаик като мен. В процес на добавяне на отделен усилвател към говорителните под седалката съм, но би трябвало да се получи много по-добре, особено ако успея да ги настоя :)

Edit: Монтирах 4 канален усилвател, с идеята 2 от каналите да захранят басите под седалките, а другите 2- една бас каса в багажника. Колоните под седалката обаче изкараха такъв звук, че се отказах от допълнителна каса. Направо са невероятни!
Сега се появи друга гадория. Вътре в купето звукът е невероятен, предвид че използвам оригиналното ЦД. Под невероятен имам предвид, че поне мен ме устройва напълно :)
Навън обаче положението е отчайващо :( Едно бръждене, едни вибрации, едно пърхане, отвратително! Не съм намерил още как лесно да се справя със ситуацията.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 216
Регистриран на: 19.10.2013
Пол: Мъж

Re: Говорители по седалката е83 замяна

Мнение от x7z » 22 Окт 2020, 23:24

ivan_krilov написа:Здрасти! Има модели на няколко производителя. Цената не е много приятна, като евтините са около 300лв/брой. Принципно може да търсиш от кола с logic7 или top hi-fi. Доста по-мощни са и съответно по-евтини, предвид, че са втора ръка. Проблем е ако нямаш усилвател. Такъв бе случаят при мен. При свързване на басите към предните колони, товарът пада на 2 ома и кривенето става неприятно. Оригиналното ЦД, колкото и да го оплюват, когато захранва само говорителите във вратите, вади приличен звук, поне за лаик като мен. В процес на добавяне на отделен усилвател към говорителните под седалката съм, но би трябвало да се получи много по-добре, особено ако успея да ги настоя :)

Edit: Монтирах 4 канален усилвател, с идеята 2 от каналите да захранят басите под седалките, а другите 2- една бас каса в багажника. Колоните под седалката обаче изкараха такъв звук, че се отказах от допълнителна каса. Направо са невероятни!
Сега се появи друга гадория. Вътре в купето звукът е невероятен, предвид че използвам оригиналното ЦД. Под невероятен имам предвид, че поне мен ме устройва напълно :)
Навън обаче положението е отчайващо :( Едно бръждене, едни вибрации, едно пърхане, отвратително! Не съм намерил още как лесно да се справя със ситуацията.



грубо 150 лева за справяне с ситуацията без труд за компоненти от високо ниво но не Хай Енд
не карай по-бързо ............ отколкото твоят ангел може да лети

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook