Ремонт на китайска мултимедия с нави и съвет за бас в Е39

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Ремонт на китайска мултимедия с нави и съвет за бас в Е39

Мнение от madafaka_donkele » 21 Дек 2018, 14:25

1. Китайчето е нещо подобно:

Изображение

Изображение

Проблема му по думите на предишния собственик е в крайните стъпала. Като го пуснеш си свирело нормално, след 10-15мин. После пращяло ли, спирало ли, не се сещам какво точно ми беше казал човека.
Препоръчайте някой читав сервиз/човек/колега от форума, който е в час с тези неща да го погледне и евентуално ремонтира, ако изобщо е възможно.
И още едно питане - може ли да се разкарат само крайните стъпала или направо цялата електроника, на тяхно място да се сложи едно raspberry Pi например с някакъв усилвател и да се използва екрана на китайчето?

2. В момента колата с обикновено CD и с панел/рамка/адаптор да скрива всичко около него :mhihi: Предни и задни говорители са горе-долу ОК, но липсва басче. Има изведени сигнални кабели в багажника за усилвател. Този вариант с бас каса+усилвател обаче искам да го оставя, като краен вариант. Ще ми се да сложа нещо, което не заема място. Видях някакви фабрични варианти с басче в дясната страна на багажника, като в джоб. Предполагам може да се намери втора ръка такова, но надали говорител на 10+г. ще извади приличен звук, та и този вариант отпада. Освен custom изливане на калъп сещате ли се за някакъв друг вариант за добавяне на бас без излишно рязане, преправяне и т.н.?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Ремонт на китайска мултимедия с нави и съвет за бас в Е3

Мнение от Ganchev__ » 21 Дек 2018, 14:50

Erisin.bg са хората за ремонт на андроид навигации. :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Ремонт на китайска мултимедия с нави и съвет за бас в Е3

Мнение от Exclusive89 » 21 Дек 2018, 14:55

За бас може да погледнеш някакъв активен събуфер колега, преди години имах Pioneer TS-WX 206A и бях много доволен, вадеше мек и плътен бас, но не очаквай да падат пломби :mhihi: Колата беше А4 Б7 авант, не знам как ще звучи в Е39ка. :)
Изображение

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook