Смяна на говорителите в е46 комби

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 296
Регистриран на: 7.02.2008
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 320D

Смяна на говорителите в е46 комби

Мнение от kolov » 21 Май 2017, 16:55

Здравейте, някой занимавал ли се е да сменя говорителите в е46 комби, питам за тези които са в багажното отделение, дали мога да ги заменя с елипси и дали оригиналното СД ще ги захрани, искам още малко бас, нейскам да слагам каси и усилватели че багажника ми е нужен а и искам да запазя оригиналния вид от пред със СД.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 477
Регистриран на: 8.08.2012
Местоположение: Пловдив
Кара: e36 AC Schnitzer, e46 328i
Мечтае да кара: e31
Детайли за колата: малко по-различна

Re: Смяна на говорителите в е46 комби

Мнение от kichuka » 23 Юни 2017, 18:53

На е46 заводско harman kardon-а е с елипси. Мисля, че няма да имаш проблем да си сложиш само говорителите без усилвател.

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 6.04.2013
Местоположение: Ловеч
Пол: Мъж
Кара: BMW 320D 150к.с. 2003г.
Детайли за колата: Т.син комби.

Re: Смяна на говорителите в е46 комби

Мнение от mosholov » 05 Юли 2017, 16:52

Аз съм разглобявал моето е46 комби и се видях в чудо. Една купчина пластмаси се махат коя от коя по гадни. Всичко от багажника трябва да извадиш и ако не ти е с Harman Kardon колата е с кръгли говорители и от зад в багажника. Ако не сложиш качествени говорители няма да постигнеш желания ефект.
Дано съм ти бил полезен макар и с негативизма в мнението ми. Ако имаш повече въпроси питай тук или на 0878916329 - Владо


Sent from my iPhone using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 4.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 320i а вече и 320d с пакет ;)
Мечтае да кара: M3

Re: Смяна на говорителите в е46 комби

Мнение от govedarov » 20 Юли 2017, 21:07

Първо трябва да си смениш плеара. Дори най ниския клас Alpine или Pioneer ще ти извади 10 пъти по хубав звук от заводоското. Второ за да махнеш говорителите на кората трябва самата кора да се свали и да се изрежат дупки за елипси. Аз го правих вече на 2 те коли които са седан но общо взето е същото. Ако вземеш хубав плеар не е задължително да слагаш усилвател освен ако не искаш да не криви като го усилиш сериозно. Една изолация на кората вибро и звуко също няма да е зле.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 23.02.2008
Местоположение: градът на Болярите
Пол: Мъж
Кара: E46 330xi

Re: Смяна на говорителите в е46 комби

Мнение от azkompira » 03 Мар 2018, 17:23

Здравейте колеги, ще ползвам темата на колегата(да ме извини) да поптам нещо. Колко най-високи(дълбоки) говорители мога да сложа на предните врати на Е 46 с обикновена музика без да режа ламарините? Не тъся някакъв кой знае какъв ефект, просто старите са издънени и пращят. Колата е комби ако има значение.
(<OO \ (||||)(||||) / OO>)

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook