Адаптери за задни говорители на Е36

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

Потребител
Аватар
Мнения: 43
Регистриран на: 11.07.2003
Местоположение: София

Адаптери за задни говорители на Е36

Мнение от wassup » 01 Сеп 2003, 14:24

Здравейте, както разбирам повечето хора,особено тези с Е36 са си резали ламарината под задната кора за да вкарат някакви читави говорители и по-големи от фабричните. Аз несъм особенно навит да си режа ламарините и неискам особенно големи говорители , просто едни хубави 6x9 елипси които 100 % ще свирят по-добре от фабричните особенно ако са JBL ili Pioneer.

Та мисалта ми е някой правил ли е така наречените адаптери за монтаж на 6x9 или по големи както са направили феновете на тези два сайта:

http://www.brazeauracing.com/speakers.htm

http://scorpion.makes.it/

Ако някой е правил подобно нещо или знае от каде могат да се купът подобни адаптер, нека да драсне 2 реда. Не са трудни за правене, но ще е много по лесно ако иам готов измерен шаблон за очертаане и изрязване.
Лудите сме на изчезване ...

Turbo driver
Аватар
Мнения: 165
Регистриран на: 16.01.2003
Местоположение: София

Az sam s takiva

Мнение от HUNTER » 07 Сеп 2003, 12:34

adapteri ako iska6 da gi vidi6 zvani mi na tel. 088 7705944 :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10456
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от Leon » 27 Окт 2003, 20:15

Уасъп, верно, че се сещам да отговоря с 2 месеца закъснение, ама сега видях темата! Ако още ти е актуален въпроса, има такива адаптери hama, продават ги в подлеза на НДК в големия магазин на Глобал, освен това може би има в Техномаркет. Ако не, навсякъде, където слагат музики могат да те ориентират. Аз съм с такива+колони PIONEER и сам доволен!
Never mistake motion for action...

Потребител
Аватар
Мнения: 43
Регистриран на: 11.07.2003
Местоположение: София

Мнение от wassup » 29 Окт 2003, 9:44

Ами аз не намерих адаптери и реших да си сложа с малко мъки сам колоните - елипси 6x9 и се получи добре. Не съм резал , използвах оригиналните дупки , пробих с бормашина дупки за винтове и сложих колоните като ги оплатних добре с разни изулиращи и абсорбиращи материали изрезани на кръгчета в формата на колоните. Сега свират задоволително като за системата на поставяне и малките дупки от заводските колони.
Лудите сме на изчезване ...

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook