Hifi с афтърмаркет усилвател в Е39

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 3.01.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E91 330D

Hifi с афтърмаркет усилвател в Е39

Мнение от Raefi » 29 Апр 2015, 17:16

Тъй като се убедих, че не си струва усилията за преправяне на hifi инсталацията от комби за седан, се реших за афтърмаркет усилвател от сорта на Hertz Ep-4, който мисля тези дни да закупя. Оригиналните говорители(тези от hifi-то) гледам, че са по 25 вата което ме устройва първоначално, а и по чуждите форуми пишат, че свирвали доста по-добре с някой афтъмаркет усилвател. Обаче имам и някои неясноти, първата е какъв сигнал ползва оригиналният усилвател, мисълта ми е дали мога от буксата да си изкарам pre out-ове или трябва да си ги изкарвам сам от предусилвателя? Другото което е, дори и да ги изкарам те ще са за предна и задна линия, пък искам и да захраня друг усилвател за субуфер, та някой ако има някаква идея как да стане, с филтри ли да разделям единия сигнал? :dunno: Знам че с един аудио процесор си решавам проблема, но това ще е по нататък, за сега търся нещо по-евтино. И ако някои има идея на какви честоти трябва да бъдат срезовете за филтрите на предните врати, че са 3 говорителя?

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook