Belkin CarAudio Connect AUX with Bluetooth на 50% в amazon

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 7.06.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E91

Belkin CarAudio Connect AUX with Bluetooth на 50% в amazon

Мнение от velqn » 10 Апр 2015, 22:48

Привет,

отдавна се чудих каква магария да измисля на моята E91-ца, така, че да имам читав bluetooth music + handsfree разговори. Гледах оригиналния BMW модул, yatour, grom, destiny, все страхотни неща, но за моя модел 5-600 лв.

Затова се спрях на Belkin CarAudio Connect AUX with Bluetooth http://www.belkin.com/us/F4U037-Belkin/p/P-F4U037/ - но и то се връзваше на 150 лв. + че в България не успях да го намеря.

Сега гледам, в немския амазон на 50% -> от 70 евро, на 35 евро. 7 евро е доставката до България, върза се на 85 лева, чакам го вече:)

За който го влече - тук -> http://www.amazon.de/gp/product/B004FNYQZ8?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

p.s.

Днес, 11-ти гледам, още го намалили, на EUR 29,99, това не е истина. :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 662
Регистриран на: 17.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Belkin CarAudio Connect AUX with Bluetooth на 50% в amaz

Мнение от Giovanni » 11 Апр 2015, 10:24

Гледам си от софия колега.
Ако имаш време пиши на лично да ти дам контакт и да дойдеш при мен да боднем един белкин продукт(от скъпите) да видиш как ще свири.

Гром и други подобни които си гледал са по оптика, затова са толкова пари, а тоя белкин който гледаш се мушка в АУКса и навигацията(cd-to) ти преобразува звука.
Затова разликата в цената е толкова голяма, следователно разликата в звука. При тях звука излиза директно от устройството по оптика.

П.П има много по евтини и качествени блутут ресивъри от белкин.

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 7.06.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E91

Re: Belkin CarAudio Connect AUX with Bluetooth на 50% в amaz

Мнение от velqn » 11 Апр 2015, 12:15

Giovanni написа:Гледам си от софия колега.
Ако имаш време пиши на лично да ти дам контакт и да дойдеш при мен да боднем един белкин продукт(от скъпите) да видиш как ще свири.

Гром и други подобни които си гледал са по оптика, затова са толкова пари, а тоя белкин който гледаш се мушка в АУКса и навигацията(cd-to) ти преобразува звука.
Затова разликата в цената е толкова голяма, следователно разликата в звука. При тях звука излиза директно от устройството по оптика.

П.П има много по евтини и качествени блутут ресивъри от белкин.


Да, така е, аз първоначално гледах подобни решения, но излизаха 500-600 лв, тея съвместимите с моята кола :( Не е истина, трябваше да питам, преди да се хвърля, вече го платих това, хехе :)

Едно на ръка, че минава звука aux->nav, а преди това и прес синия зъб, сигурно съвсем ще се засере. В момента ползвам някакъв FM трансмитър, та се надявам да не е по-зле.

Аз съм с E91, та грома го гледах GROM-MST4, като за мен, E91, малката биз нави. Може би все пак трябва да се замисля за това... Може ли да ми препоръчаш нещо подобно на MST4, Dension 500, трябват ми не всички есктри, но:
- син зъб за хендсфри + музика през син зъб
- usb за flash/hdd (да му бодна 500 гиги с музика)

Мерси!

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 7.06.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E91

Re: Belkin CarAudio Connect AUX with Bluetooth на 50% в amaz

Мнение от velqn » 21 Апр 2015, 9:31

Днес дойде джаджата, тествах я с iPhone 6 и Moto G, и с двата телефона свири доста прилично. Предполагам, че не е дори близо до качеството на плейър -> оптика но става!

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 7.06.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E91

Re: Belkin CarAudio Connect AUX with Bluetooth на 50% в amaz

Мнение от velqn » 21 Апр 2015, 21:41

Успях да го монтирам в колата, супер елементарно стана, вижте крайния резултат, E91-чката изглежда като декора на филма Tron.

Така изглежда на тъмно:

Изображение

Това е във светлата част на деня, вижда се колко кабелче стърчи:

Изображение

Има варианти да минава кабела, така че, да не се вижда, но за толкова е ОКЕЙ. Най-важното. Говорих с млади/стари, всички ме чуват перфектно, като само някои отгатнаха, че не съм на телефона директно. Работи перфектно с iOS/Android + звука е супер, просто, качеството, което позволява AUX-a, аналогово.

В момента е на 29 Евро, не знам кое може да го бие, аз го взех на 39 евро :) Ако ви трябва нещо за бързо и лесно bluetooth DYI, това е.

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook