Помощ за подбор на предна линия и CD !?

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 12.02.2014
Пол: Мъж

Помощ за подбор на предна линия и CD !?

Мнение от Xpucoo » 15 Яну 2015, 13:06

Здравейте първо да спомена че съм горд собственик на e36 93г. седанче и съм с оригиналните Nokia колонки от които 1 задна и 1 предна гръмнаха и Цд-то ми е Sony Xr M510 с падащ панел и касетки може би е на 10 години... :shock: :mhihi: та... Приятелката ми слушала че мисля да сменям колоните и за рождения ми ден ми взе Hertz ECX 690.5 и така вече имам задна линия ще ги ползвам с адаптори за елипси ! И така въпросът е следния трябва да избера предна линия + пищялки + цд плеър като за всичко мога да отделя до 300 лв. Не искам кой знае каква музика просто искам верни тонове и галещ ухото плътен бас... нагледал съм се на тракащи задни номера и багажници... не съм им фен... :confused: Ще съм много благодарен ако някой нахвърля няколко идеи, защото съм кар аудио инвалид ако мога така да се изразя... И ще трябва ли да купувам допълнително кабели и джунджурии и сложно ли ще е свързването... Ако някой помогне, времето се затопля и има каса бира от мен ! :D Благодаря ви предварително !

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 421
Регистриран на: 2.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Помощ за подбор на предна линия и CD !?

Мнение от v_p_m » 09 Мар 2015, 19:29

Колега в моята кола до скоро свиреха подобни херцове Hertz ECX 690 (май е по стар модел на твойте ) захранвани само от pioneer 55bt (което е доста стар модел но ушким по висок клас) като всичко останало си е нокия . Ми да си кажа напълно посредствена работа (да не кажа отвратителна) докато вчера не праснах едно усилвателче за елипсите и сега нарпаво кърти мивките , ако си от София и искаш да се разходиш до Ст. Град драсни едно лс. да видиш за какво става на въпрос , тъкмо ще ти покажа как кое се свързва.

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook