Card reader на CD плеър LG LAC-7800R

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 1.07.2014
Местоположение: Chepelare, Smolian, Bulgaria
Пол: Мъж
Кара: BMW E36 318i DiamantSchwarz
Мечтае да кара: BMW E39 M5 ///
Детайли за колата: Ако съзреш на огледалото за задно виждане четири фара и два бъбрека отбий в дясно и се наслади на гледката!

Card reader на CD плеър LG LAC-7800R

Мнение от kriskoo_95 » 22 Дек 2014, 18:56

Здравейте! Искам да попитам дали е възможно да взема един кард рийдър и да запоя кабела вътре в СД-то и да го прекарам през таблото и в жабката да си слагам карти с памет и флашки? Питам понеже знам, че рийдъра е с 8 кабела 4те са за УСБ-то другите 4 са за картите с памет който трябва да чете, въпроса е дали мога да го направя само с четирите кабела който са на УСБто на СД плеъра, да чете и карти и флашки (аз кабела ще го прекарам зад СДто и в жабката) въпроса е става ли и кой кабели как да завържа така че да остана четири и да запоя на УСБ входа на СД плеъра и да се реши ужасния проблем със стърчащи флашки.
Един шофьор от Ада.Една красавица от Рая и едно невероятно BMW оформят симфония от свирещи гуми!


BMW не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 16.12.2010
Пол: Мъж

Re: Card reader на CD плеър LG LAC-7800R

Мнение от audio_mania_max » 22 Дек 2014, 23:17

А защо просто не си вземеш плейър, който чете и USB, и SD-карти:

http://electron.bg/kenwood-kdc-3657sd-p-290991.html

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 1.07.2014
Местоположение: Chepelare, Smolian, Bulgaria
Пол: Мъж
Кара: BMW E36 318i DiamantSchwarz
Мечтае да кара: BMW E39 M5 ///
Детайли за колата: Ако съзреш на огледалото за задно виждане четири фара и два бъбрека отбий в дясно и се наслади на гледката!

Re: Card reader на CD плеър LG LAC-7800R

Мнение от kriskoo_95 » 23 Дек 2014, 16:55

audio_mania_max написа:А защо просто не си вземеш плейър, който чете и USB, и SD-карти:

http://electron.bg/kenwood-kdc-3657sd-p-290991.html


Защото това се вписва перфектно в интериора и свири добре а и има блутут хендсфри и защо да купувам след като си имам
Един шофьор от Ада.Една красавица от Рая и едно невероятно BMW оформят симфония от свирещи гуми!


BMW не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2055
Регистриран на: 3.04.2003
Местоположение: London N15 / Пловдив Тракия City
Пол: Мъж
Кара: Каквото ми попадне .
Мечтае да кара: Поне 790 iL xaxaxa
Детайли за колата: Лачена 39_ка .

Re: Card reader на CD плеър LG LAC-7800R

Мнение от AGT » 12 Яну 2015, 0:02

Ако намериш начин да го направиш направо го патентовай . Обобщено казано НЕ СТАВА.
Съвет от КАТ !
"Не можеш ли да караш не си купувай книжка "

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook