Инсталиране на Hi-Fi система в е39

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 3.01.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E91 330D

Инсталиране на Hi-Fi система в е39

Мнение от Raefi » 26 Ное 2014, 12:49

Преди известно време изкочи на оферта една Hi-Fi система за е39 (не dsp а просто с усилвател), която й дойде времето за монтаж а не да хваща прах. Имам пълния комплект говорители и инсталация плюс усилвателя, проблема обаче, че е взета от комби а аз искам във седан да я монтирам. Субуфера предстои или да се смени с такъв от седан или да скалъпя една що годе добре сметната кутия от МДФ(колкото са ми възможностите де) с отделен усилвател и да се захване пак като оригиналната, задните говорители на комбито, които са на тавана мисля да ги сложа в кутиите на сегашните гледам са един размер, но това не ми е проблема. Проблема е, че не намирам малко по-подробна информация от къде минава инсталацията, големия сноп от радиото където отива към усилвателя разбрах, че минава от дясната стана на централната конзола, но от къде преминава в багажното отделение не знам. :dunno: Вече от усилвателя към вратите мисля, че минават по праговете долу но пак не съм сигурен. Така, че моля който е правил подобна интервенция да даде едно рамо. :help:

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook