Thunder TRB 15 + Thunder TCA 2125 в багажника

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 1.07.2014
Местоположение: Chepelare, Smolian, Bulgaria
Пол: Мъж
Кара: BMW E36 318i DiamantSchwarz
Мечтае да кара: BMW E39 M5 ///
Детайли за колата: Ако съзреш на огледалото за задно виждане четири фара и два бъбрека отбий в дясно и се наслади на гледката!

Thunder TRB 15 + Thunder TCA 2125 в багажника

Мнение от kriskoo_95 » 06 Ное 2014, 20:07

Здравейте колеги от 2 месеца съм собственик на Е36 и имам горе споменатата музика останала от предишните ми коли, а багажника много плътен (затворен) не се чува много добре баса а и отзад кората дрънчи! Звука от касата се опитва да излезе през елипсите на кората и тогава пък те започват да пръщят понеже ги надува :D и се получава ужасно някакви идеи как да направя багажника по "отворен" забелязах че зад облегалката на задната седалка има нещо като капак маха ли се дали ще стане нещо ако го махна?

И още едн въпрос пак свързан с музиката понеже когато я усиля малко повече и оборотите падат, нямам кондензатор току що поръчах и вдруги ден ще дойде 1фарад стига ли дали ще се оправи ако я няма касата колата няма дертове оборитете са си екстра токовете са 6+ за това се чудя ако сложа кондензатор ще се оправи ли защото мисля че и акумулатора е пред свършване все пак има лого на БМВ на него :D
Един шофьор от Ада.Една красавица от Рая и едно невероятно BMW оформят симфония от свирещи гуми!


BMW не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2055
Регистриран на: 3.04.2003
Местоположение: London N15 / Пловдив Тракия City
Пол: Мъж
Кара: Каквото ми попадне .
Мечтае да кара: Поне 790 iL xaxaxa
Детайли за колата: Лачена 39_ка .

Re: Thunder TRB 15 + Thunder TCA 2125 в багажника

Мнение от AGT » 09 Ное 2014, 22:01

1 фарад е достатъчен . Относно другото http://www.bimmerwerkz.com/forum/attach ... n-subs.jpg
Съвет от КАТ !
"Не можеш ли да караш не си купувай книжка "

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook