Q:Гледане на DVD филм по време на двиение за BMW X3(F25)?

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 18.07.2014
Пол: Мъж

Q:Гледане на DVD филм по време на двиение за BMW X3(F25)?

Мнение от suarez90 » 18 Юли 2014, 10:38

Здравейте!

От скоро съм собственик на BMW X3 (F25)! Автомобилът има DVD player, който работи, но чрез него могат да се гледат филми само, когато автомобилът не в движение (както е при всички коли). Искам да попитам каква е възможността да се премахне това ограничение и да се гледат филми, дори когато шофирам (чрез хакване на софтуера или по друг начин) и колко би ми струвало това, ако не мога да се справя сам?

Благодаря предварително!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 477
Регистриран на: 8.08.2012
Местоположение: Пловдив
Кара: e36 AC Schnitzer, e46 328i
Мечтае да кара: e31
Детайли за колата: малко по-различна

Re: Q:Гледане на DVD филм по време на двиение за BMW X3(F25)

Мнение от kichuka » 13 Авг 2014, 14:45

Не случайно са го направили хората. Достатъчно катастрофи стават и сега без да гледат филми хората докато карат :-) с най-добри чуства го казвам

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1533
Регистриран на: 20.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 F15

Re: Q:Гледане на DVD филм по време на двиение за BMW X3(F25)

Мнение от rafa224 » 27 Сеп 2014, 21:17

suarez90 написа:Здравейте!

От скоро съм собственик на BMW X3 (F25)! Автомобилът има DVD player, който работи, но чрез него могат да се гледат филми само, когато автомобилът не в движение (както е при всички коли). Искам да попитам каква е възможността да се премахне това ограничение и да се гледат филми, дори когато шофирам (чрез хакване на софтуера или по друг начин) и колко би ми струвало това, ако не мога да се справя сам?

Благодаря предварително!

Колега реши ли си проблема? Ти трябва да си със CIC или NBT. Доколкото зная при тях ДВД-то се отключва с кодиране.

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook