ПОМАГАЙТЕ

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 25.03.2002
Местоположение: СОФИЯ

ПОМАГАЙТЕ

Мнение от blackie » 21 Юли 2003, 16:25

манияци,помагайте ,че аман от тия сервизи които не вършат никаква работа а само си клатят краката! а тия от сервиза на СОНИ да не казвам голяма дума,но за мен са пълни леваци,не може да имат реноме за серwиз в който нищо не им се опъва ,а в същото време да не могат да открият повредата на един компактдиск! кажете ако някой знае сервиз или човек,но който наистина разбира от техника и по специялно от марката KENWOOD!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3966
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5 E53
Мечтае да кара: BMW i8 JET Surf
Детайли за колата: 3.0i ,с газова уредба :) ,дюзи Баракуда, ел оерка на мястото на Визкосъединителя ,Таблет 10 инча и собстврна аудио система с блутут и суббугер .

Скоро ще има турбинка 1 или 2 :)

Re: ПОМАГАЙТЕ

Мнение от ludiagsm » 22 Юли 2003, 1:16

blackie написа:манияци,помагайте ,че аман от тия сервизи които не вършат никаква работа а само си клатят краката! а тия от сервиза на СОНИ да не казвам голяма дума,но за мен са пълни леваци,не може да имат реноме за серwиз в който нищо не им се опъва ,а в същото време да не могат да открият повредата на един компактдиск! кажете ако някой знае сервиз или човек,но който наистина разбира от техника и по специялно от марката KENWOOD!!!


имам много сериозен човек , но кажи какъв точно е проблема

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 25.03.2002
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от blackie » 22 Юли 2003, 19:03

значи имам едно компакт дискче,на което му избяга нещо дисплея и спря да свири :cry: за сведение само CD-то е KENWOOD-masck KDC-9090R!!!

ШОП
Аватар
Мнения: 3110
Регистриран на: 23.06.2003
Местоположение: София
Кара: e87lci

Мнение от BMDrago » 25 Юли 2003, 5:30

Значи тръгваш от ктъговото на 4-ти км към мусагеница и преди следствието в дясно има едно ново блокче в което се помещава фирма РАК.Там би трябвало да ти помогнат.

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 25.03.2002
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от blackie » 26 Юли 2003, 21:37

дай номер на блока,ако го знаеш :lol: мерси

ШОП
Аватар
Мнения: 3110
Регистриран на: 23.06.2003
Местоположение: София
Кара: e87lci

Мнение от BMDrago » 27 Юли 2003, 22:25

Загубил съм някъде телефонът и адреса обаче не може да не го видиш то е на смият булевард преди сфетофара при следствието

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook