Мнение за говорителите ROCKWOOD и още нещо...

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение за говорителите ROCKWOOD и още нещо...

Мнение от I.Voykov » 19 Юли 2003, 21:19

Кажете какво мислите за тези говорители и специално за субуферите им :?: Точен модел на говорителя, които ме интересува ще дам утре.

P.S. интересува ме също какво мислите за правените усилватели, например схемата на МладКонструктор QUAD405, като говоря за направена като хората със всичките си радиатори охлаждания и т.н.?
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?


Аватар
Мнения: 1452
Регистриран на: 11.06.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кво ли не...

Мнение от Nasti » 20 Юли 2003, 10:03

Аз както знаеш е колата имам и един правен усилвател и един марков. Да ти кажа доволен съм, до сега не съм имал никакви ядове с него. Работи си слънце, а и цената му е доста различна от на един Пайнер 2х70 например...а пък си има всичко необходимо
Предпочитам да сера на метеното, отколкото да мета насраното...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2002
Местоположение: София

Мнение от Ivan » 21 Юли 2003, 21:09

quad 405 е с много ефективна схема, но има и някои недостатъци за аудиоманиаците. имам линкове, ама по-лесно ще ги намеря ако ги потърся в гугъл! но за правена техника винаги я предпочитам, особено ако я правя аз или човек когото познавам и знам как работи и какво разбира, тогава нещата се изпипват и качеството е по-високо от серийните апаратури и измеримо с това на бутиковите
"Око за око, и скоро целият свят ще бъде сляп." - Махатма Ганди

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook