Е39 инсталация: завършена със снимки

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 361
Регистриран на: 13.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е36 328i Touring '96

Re: Е39 инсталация: завършена със снимки

Мнение от georgivar » 05 Фев 2014, 22:05

Ами екстра е станало. Жалко, че не може да се чуе от написаното :) Тия говорители в България намират ли се? А и снимки от крайния резултат на монтажа няма. Предполагам всичко е скрито под заводските панели?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Е39 инсталация: завършена със снимки

Мнение от don_gori » 06 Фев 2014, 0:59

Ще е добре някоя вечер да се съберем няколко аудио маняка да видим кой какво :mhihi:
Е аз съм скромен де със стоково озвучение , но ще ми е интересно да чуя нещо aftermarket монтирано както си му е рада :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 22.10.2012

Re: Е39 инсталация: завършена със снимки

Мнение от toretto_18 » 13 Мар 2014, 16:13

Не знам до колко е редно но мисля, че трябва да се включа в темата.
Поздравления за добрата работа и за избора на драйвери, СБ са чудесни, изключително добра изработка!
Искам да внеса няколко пояснения. Не работим с Falcon, лично от Дейвит Стивънс бях препратен към друг дистрибутор, който отговаря за нашият регион(не бих искал да посочвам име). Структурата на СБ Акустикс е такава, че те искат минимален брой разпространители, т.е. има няколко големи дистрибутори, които отговарят за големи раиони и към тях за прикрепени суб-дистрибутури, които отговарят за по-малки, или поне така ми беше обяснено. Прескачането на тази структура е и прескачане на политиката на фирмата.
С въпросната фирма си имаме определени договорки, които също не искам да споменавам тук. За жалост човека, които отговаряше за нас напусна, и в момента е заменен от друг с които комуникираме изключително трудно и бавно(за пример ще дам, че вече 2 месеца не може да ни прати новата ценова листа). Това е и една от причините все още да не сме посочени в официалният.

Ако мога с нещо друго да бъда полезен ще го направя.

Поздрави и услех

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook