Becker шина?

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

ентусиаст
Аватар
Мнения: 931
Регистриран на: 19.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: Bayerische Motoren Werke
Мечтае да кара: безплатно!

Becker шина?

Мнение от MaxMeyer » 25 Дек 2013, 20:49

Здравейте!Сдобих се с Becker traffic pro и съм много впечатлен от качеството като го сравнявам с среден клас Alpine от който не се оплаквах...Въпроса е че Becker-а не влиза в шината на Alpine-а а без нея като му щракнат крачетата като подам повече газ и излиза един сантиметър докато крачетата опрат(като чекмедже)...Не знам дали обясних правилно,дано ме разбирате. :mhihi: Та имат ли шини тия машинки и от къде да си купя уши за освобождаване на крачетата и изтегляне на CD player-а?Благодаря!
Изображение

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: Becker шина?

Мнение от Митко Стоянов » 25 Дек 2013, 21:15

Нямат шини, закрепват се за оригиналната конзола. При мен заспива перфектно, все едно винаги там е бил. Виж да не ти е пилена в краищата, че е често срещан "майсторлък" .
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 931
Регистриран на: 19.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: Bayerische Motoren Werke
Мечтае да кара: безплатно!

Re: Becker шина?

Мнение от MaxMeyer » 26 Дек 2013, 10:05

Ок ще погледна...Аман от побългарявания! :mhihi: А тия ключета за освобождаване поне да ме ориентира някой как точно им казват че да ги търся в нета?Ако не,ще ги чакам сто години от ebay. :confused:
Изображение

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: Becker шина?

Мнение от Митко Стоянов » 26 Дек 2013, 11:06

MaxMeyer написа:Ок ще погледна...Аман от побългарявания! :mhihi: А тия ключета за освобождаване поне да ме ориентира някой как точно им казват че да ги търся в нета?Ако не,ще ги чакам сто години от ebay. :confused:
Виж дали са ти регулирани самите крачета, които задържат стереото в дупката - местят се навътре и навън според дебелината на конзолата, в която се закрепва. Щипките за вадене се продаваха в някакъв сайт, дори си поръчвах, че и аз нямах в комплекта. Ще се пробвам да ти издиря линк.

Edit: http://tpetrov.com/search.php?prod=%D0% ... 0%91%D0%A0.
Последна промяна Митко Стоянов на 26 Дек 2013, 11:11, променена общо 1 път
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 22.02.2013

Re: Becker шина?

Мнение от taratora » 26 Дек 2013, 11:10

MaxMeyer написа:А тия ключета за освобождаване поне да ме ориентира някой как точно им казват че да ги търся в нета?Ако не,ще ги чакам сто години от ebay. :confused:


Removal keys се водят.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 931
Регистриран на: 19.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: Bayerische Motoren Werke
Мечтае да кара: безплатно!

Re: Becker шина?

Мнение от MaxMeyer » 26 Дек 2013, 11:17

Аз на български търсех наименование за да си купя от тук а не да чакам от ebay...
Митко Стоянов благодаря за сайта :bchug: http://tpetrov.com/search.php?p=10&main ... ED%EE&ord=
Изображение

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Becker шина?

Мнение от b00st » 26 Дек 2013, 12:09

Бекерите не ползват шина, те влизат директно в 1DIN. Издърпай си крачетата, при мене на Е36цата максимално почти трябваше да ги издърпам на indianapolis-а.
Ето така изглеждат оригиналните - http://www.ebay.com/itm/CT22BE01-BECKER ... 53f186a8e5
С предната част се вади, със задната се регулират крачетата отстрани.

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook