Аудио в е36-ца купе

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

Потребител
Аватар
Мнения: 18
Регистриран на: 28.07.2013
Кара: e36
Мечтае да кара: Something Old but Gold !!

Аудио в е36-ца купе

Мнение от Drake » 06 Дек 2013, 22:54

Имам нужда от съвет! Искам да подобря аудиото в купето .. за съжаление не мога да отделя много пари .. но и с това стоково аудио с нокиите не се търпи :( Целта ми е освен ниските да са "плътни" да има и добри среди и особено високите в да са отчетливи!

Ровя се от известно време и .. колкото повече чета толкова повече се обърквам .. но все пак стигнах до вариантите:

1. Заменям CD-то с някакво по добро /какво се гледа тук - настройки, мощност .. тъпо е че примерно в магазин на Технополис питам ква е разликата м/у т'ва от 100 и т'ва от 200 и ми отговарят ми еднакви са .. т'ва има диск и повече настройки и свети по яко :mrgreen: / освен ново CD отзад някакви добри елипси с усилвател?

2. Търся HIFI пакет или каквото е точното име на Харман.

Въпросите за първия случай - ще се получи ли добре ако сложа само елипси отзад все пак другите говорители ако останат stock? Или и тях да ги сменям, но пък ми пълнят главата с глупости, че те са си изчислени точно да си свирят за обема в който са разположени /тия в краката става дума/. Другото ще трябва ли много преправяне или с една кора/фланци ще мине номера!

За HIFI-то на Харман какво ще кажете? Хвалят го но има и противоречиви мнения ... изобщо доста е рядко срещано ... ще може ли да се намери? Какви пари е? Повече на брой са колоните следователно ще се преправят ли корите в купето или трябва да търся нови? И тоя HIFI бутон?

Разбирам, че сигурно изглеждам като поредния идиот с тъпи въпроси дето иска да направи нещо за 200 лева /примерно :mrgreen:/ но за момента финансовото "дередже" си е :ranting: .. останах без работа! А и квото имах съм го набил в е36-цата! Просто се влюбих в тая "баба" /е можеше да е по дърта .. примерно е30ка .. за коет много ме е яд че не е :D/ и искам леко полеко да я направя "КОЛА!" и след като съм я постегнал откъм консумативи и ремонти остава визуално да я приведа във вид и пустото аудио.

Всяка помощ е добре дошла! :mhihi: :angel:

Потребител
Аватар
Мнения: 18
Регистриран на: 28.07.2013
Кара: e36
Мечтае да кара: Something Old but Gold !!

Re: Аудио в е36-ца купе

Мнение от Drake » 12 Дек 2013, 12:59

Момчета .. кажете за тоя HiFi пакет на Harman Kardon ... цена? :?: :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2055
Регистриран на: 3.04.2003
Местоположение: London N15 / Пловдив Тракия City
Пол: Мъж
Кара: Каквото ми попадне .
Мечтае да кара: Поне 790 iL xaxaxa
Детайли за колата: Лачена 39_ка .

Re: Аудио в е36-ца купе

Мнение от AGT » 17 Дек 2013, 1:27

Ще чуеш всякакви мнения. Аз лично тоя кенеф няма да си купя ! Разни мнения разни идеали. Важното е на теб да ти хареса , но това ние няма как да знаем .
Съвет от КАТ !
"Не можеш ли да караш не си купувай книжка "

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook