съвет за ново аудио

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

Потребител
Аватар
Мнения: 38
Регистриран на: 31.10.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e36 318i '97
Мечтае да кара: BMW

съвет за ново аудио

Мнение от olymp » 03 Дек 2013, 23:45

Здравейте,
харесал съм си това:
http://www.kenwood.eu/products/car/rece ... 7/details/
колата съм я купил с Panasonic CQ-RD320LEN http://annunci.ebay.it/annunci/audio-tv ... n/51555530
Питането ми е дали ми трябва някакъв преходник за кабелите? И ако да какъв? За да го взема заедно с аудиото.
Благодаря

П.С. Ако някой ползва същия модел кенууд да сподели менние (похвали, критики :) )
Карам леко, внимателно с повече газ

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: съвет за ново аудио

Мнение от ivoaudi » 04 Дек 2013, 4:30

Веднага имаш две похвали и една критика.И то от баш извора смея да твърдя.Конкретно за тоя модел нищичко не знам.Вследствие хилядите кенууди обаче които съм правил, мога смело да заявя за едно тяхно качество на всичките до един.Никога не намерих в нито един кенууд глупава,дразнеща и чуплива технология.Говоря по-специално за дуракоустоѝчивост.Не така стоят нещата със Сони да речем или ЖВЦ.Трошливи и кекави.Друг голям плюс на марката е дизаѝна.Лично мнение разбира се.За мен са наѝ-красивите от марките на пазара.Недостатък на Кенууд(за мен отново) са ниските нива на корекции.Все не ми стигат ниски и високи-регулират се в съвсем тесен диапазон.Това пък автоматично едно че може да е дори плюс за някоѝ.Второ че понижава драстично риска от изкривявания.Дано съм бил полезен.
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

Потребител
Аватар
Мнения: 38
Регистриран на: 31.10.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e36 318i '97
Мечтае да кара: BMW

Re: съвет за ново аудио

Мнение от olymp » 04 Дек 2013, 12:28

Благодаря много за информацията. Вече съм решил да го взема, но искам да знам какъв преходник ми трябва, за да го включа?
Карам леко, внимателно с повече газ

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2055
Регистриран на: 3.04.2003
Местоположение: London N15 / Пловдив Тракия City
Пол: Мъж
Кара: Каквото ми попадне .
Мечтае да кара: Поне 790 iL xaxaxa
Детайли за колата: Лачена 39_ка .

Re: съвет за ново аудио

Мнение от AGT » 05 Дек 2013, 17:12

Ако е направено както трябва не ти трябва нищо. Вадиш единия слагаш другия.......ама ако е" побългарявано " ще се разбере като се свали стария.
Съвет от КАТ !
"Не можеш ли да караш не си купувай книжка "

Потребител
Аватар
Мнения: 38
Регистриран на: 31.10.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e36 318i '97
Мечтае да кара: BMW

Re: съвет за ново аудио

Мнение от olymp » 06 Дек 2013, 1:20

Днес си получих кенууда и вече е монтиран и работи. :) Монтажа беше лесен и безпроблем (единствено трябваше да купя преходник за антената). Кабелите от стария си паснаха на кабелите, които си върваят с кенууда.
Мога да кажа, че съм приятно изненадан от промяната в звука. Със същите колони и малко настройки на еквалайзера звука в колата стана много приятен. Приятно съм изненадан и от функциите на плейърчето.
Като минус мога само да посоча липсата на копче за бързо заглушаване (mute). Такова имах на стария касетофон и беше много удобно. Но това си е минус само за мен :)
Карам леко, внимателно с повече газ

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook