СТРУВА ЛИ СИ ???

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

СТРУВА ЛИ СИ ???

Мнение от Любо Мегов » 09 Юли 2003, 22:30

струва ли си парите един 12 cd changer JVC + кабел за 150 лева ??
на старо разбира се ... :roll: :roll:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 542
Регистриран на: 27.06.2002
Местоположение: София

Мнение от july`s » 09 Юли 2003, 22:37

аз на твое място за тез пари бих си взел мп3-плейър, пък нека ми реже високите :lol:

иначе цената ми се струва разумна, ако е в добро състояние разбира се:) и е готово за употреба (повечето кар-аудио имат поне заготовка за чейнджър)
<br>
br

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 09 Юли 2003, 22:49

Любо цената е прилична, но в ниакакъв случай не е ниска. Това за МП3 плеара няма да го коментрирам.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?


Аватар
Мнения: 1452
Регистриран на: 11.06.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кво ли не...

Мнение от Nasti » 11 Юли 2003, 8:41

КарАудиото е Пайнер бе хора, разберете го!
Мани тия JVC и т.н. Аудио ГАМЕНИ! :lol: :lol:
Предпочитам да сера на метеното, отколкото да мета насраното...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от Viktor » 11 Юли 2003, 22:36

Не желая да превъщам това в спор , предварително се извинявам , но Насти- приятелю , не говори глупости.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 145
Регистриран на: 22.06.2003
Местоположение: София/Варна

Мнение от alpine » 11 Юли 2003, 23:41

Ще дам и моето мнение....
На мен лично мнението ми за това какав да е ЦД Ресийвъра е ясно :
/////Alpine,Pioneer,Clarion...Но уважавам вкуса на всички вас предпочели други марки поедна или друга причина....НЯМА ФИРМИ БЕЗ ИЗДЪНКИ,ИМА ФИРМИ С ПО МАЛКО ИЗДЪНКИ!!!:)
Не мислители така?
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 12 Юли 2003, 7:46

alpine написа:Ще дам и моето мнение....
На мен лично мнението ми за това какав да е ЦД Ресийвъра е ясно :
/////Alpine,Pioneer,Clarion...Но уважавам вкуса на всички вас предпочели други марки поедна или друга причина....НЯМА ФИРМИ БЕЗ ИЗДЪНКИ,ИМА ФИРМИ С ПО МАЛКО ИЗДЪНКИ!!!:)
Не мислители така?
Евала
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?


Аватар
Мнения: 1452
Регистриран на: 11.06.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кво ли не...

Мнение от Nasti » 12 Юли 2003, 17:59

Viktor: пич, видял съм толкова КарАудио, че просто не е истина! Сигурно 90% от приятелите ми имат супер Аудио, колеги, познати и т.м. също, за около 1000лв. колата ми е като клуб Червило, свири супер колкото и нескромно да звучи, но е измервано.

Нагледал съм се и на JVC и на Sony и на Pioneer и на Clarion и на Alpine и на MAGNAT и какви ли не още знайни и незнайни марки.

Какви дивотии съм виждал не е реално просто. До сега Pioneer са ми показали супер грамотност за това как се прави музика и колко пари трябва да и се искат!
От всички изброени до тук JVC и Clarion, демонстрират най-голяма наглост. Неможе някакъв си хамелеон да струва 1000 лева без да има нищо отличително освен малко дизайн и дисплей, все пак не купуваш ТВ а СД Плейър. Неможе и Clarion да искат 1200лв. за нещо си, само защото има надпис Clarion и демонстрират новия си страхотен еквалайзер, който в същност е ниски пищялки и висок бас или обратното или и двете на 6! Неможе плейър за 1000лв. да няма настройка на среди. Просто НЕМОЖЕ!
Неможе Алпин за 1600лв. да има качествата на Пайнер за 900лв. и да свири по същия начин - тогава за кво ги даваш тия пари?! За да пише Алпин?!?!?!

Аз също не искам да спорим в тази тема, но мога да те затрупам с примери за това за което говоря! Може да ти направя и поне 20 демонстрации :lol: :lol: :lol
Предпочитам да сера на метеното, отколкото да мета насраното...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 145
Регистриран на: 22.06.2003
Местоположение: София/Варна

Мнение от alpine » 12 Юли 2003, 22:34

Да така си е !!!Напълно съм с теб НАСТИ....-"не купува6 телевизор а цд плеър" Въпреки 4е това доста изку6ава....нали друго си е 6арени4кото ама като не свири за кво ти е там на таблото...Моя телефон има 4096 цвята и ако исках да ми свети хубаво 6тях да го слойа него да виси там...(а пак и добре свири-16полифони4ен):)))))))))) Така 4е в зависомост от целта ви изберете нужният продукт!!!!!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от Viktor » 12 Юли 2003, 22:48

Уважавам начина ви на мислене , просто на мен Пайнер не ми изнасят много - много... Но приемем ,че сте прави , предполагам Насти има повече опит от мен. Пък и аз не робувам на определена марка.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

много

Мнение от Любо Мегов » 12 Юли 2003, 23:45

нещо много се отконихме от темата, благодаря все пак на тези, които ме ориентираха в цените............. :roll:

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook