Какво ви е мнението за......

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 10 Май 2003, 13:16

Calibra16V написа:така като дойда в софия ще ти пусна да видиш за какво става въпрос

Искам и аз ... да се смея..

Calibra16V написа:Питах и за магнат и той ми каза,че ако искам нещо стойностно от тази серия ще ми излезе над 1000 лева това което

Много поздрави му прати на твоя човек от мен ;)

Calibra16V написа:аз направих за тези нищожни пари всеки би ми завидял ! Готов съм
в софия да ти демонстрирам и ще видим дали ще се смееш !

Едва ли .. Я кажи как върза 2та говоритела на стъпалото? И въобще къде си ги сложил?!

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 10 Май 2003, 13:18

Fast-and-Furious написа:Калибра с колегата TURTURELO си изтъркахме клавиатурите да ти обясняваме кое е по-добро и защо ти си държиш на твоето. Като е така защо изобщо питаш :?: Взимай Kenwood-а и идвай да се смееме какъв чудовищен бас ще извади :lol:


Аз предлагам да не обесняваме вече, така или иначе хората разбират - нека си събират музики сами ... Явно нашите разбирания се разминават и сме безполезни!

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 10 Май 2003, 17:23

Turturelo написа:Аз предлагам да не обесняваме вече, така или иначе хората разбират - нека си събират музики сами ... Явно нашите разбирания се разминават и сме безполезни!


Колега аз спирам да обяснявам, явно нищо не разбирам а и на Калибрата човека явно е много на ТИ с хубавата музика и особено с МАГНАТ :lol: :lol:
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

сбъркал колата, но не и форума
Аватар
Мнения: 275
Регистриран на: 13.01.2003
Местоположение: Blagoevgrad

Мнение от Calibra16V » 10 Май 2003, 20:03

Fast-and-Furious написа:
Turturelo написа:Аз предлагам да не обесняваме вече, така или иначе хората разбират - нека си събират музики сами ... Явно нашите разбирания се разминават и сме безполезни!


Колега аз спирам да обяснявам, явно нищо не разбирам а и на Калибрата човека явно е много на ТИ с хубавата музика и особено с МАГНАТ :lol: :lol:

Сега не ме разбирайте погрешно знам какво е хубава музика и знам,че тя струва доста пари !!!
Аз ги нямам тези пари и съм супер доволен от това,което взех!
Нищо не съм събирал само съм дал определена сума пари и си взех колата,която беше перфектно направена говорим за тапицарана кора
две събфуферни колони усилвател кабели монтаж айде да не изброявам,че вие май парите ги нямате за нищо Еми смейте се колкото искате !

сбъркал колата, но не и форума
Аватар
Мнения: 275
Регистриран на: 13.01.2003
Местоположение: Blagoevgrad

Мнение от Calibra16V » 10 Май 2003, 20:12

още нещо да допълня в понеделник като сложа пищялките и сменя оригиналните говорители и сложа компакт диска и филтрите ще си говориме пак!

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 10 Май 2003, 20:56

Calibra16V написа:Аз ги нямам тези пари и съм супер доволен от това,което взех!

Важното е ти да си го харесваш!
Calibra16V написа:говорим за тапицарана кора две събфуферни колони

суб на кората ....
Calibra16V написа:усилвател кабели монтаж

попитах как са вързани двата бас говоритела към едно стъпало - ще ми е интересно да споделиш ..
Calibra16V написа:айде да не изброявам,

то и да искаш няма какво друго да изброиш... не си правил dvd с dolby digital звук и dsp - вързали са ти 2 баса и едно стъпало!
Calibra16V написа:че вие май парите ги нямате за нищо Еми смейте се колкото искате !

аз ли недовиждам или ко-модератора на този форум ти написа модели и цени на компоненти значително по-добри от твоите и се вмести в сумата, която беше заделил ?!

сбъркал колата, но не и форума
Аватар
Мнения: 275
Регистриран на: 13.01.2003
Местоположение: Blagoevgrad

Мнение от Calibra16V » 16 Май 2003, 14:22

така днеска ми изчислявят филтрите и ще ми слагат пищялки "Пирамид"
и също така сд чеийнджър .А колкото до съббуферите ми показа цяля лента диаграма за тях както и тестове на длуги марки и се оказа че
моите съббуфери са много добри!!!Като направя пълното испълнение
ще дойда до софия да се надсфирваме !!
а и освен това смених пайнера с дриг модел пайнер от по висок клас........ стига толкова за днес!

Предишна

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook