JBL tubi / thunder koloni

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: Sofia

JBL tubi / thunder koloni

Мнение от Viktor » 23 Мар 2003, 15:56

Imam 2 vaprosa:
1. Omate li vpe4atleniq ot JBL car audio systems i po specialno ot tubite im. V tehnopolisa vernah dve mnogo krasivi na vun6en vid tubi no nqmah vreme da gi ogledam po obstoino i da chuq kak svirqt. Spodelete mneniq.
Sravnete gi s drugi izvestni marki.

2.THUNDER? IMashe i nqkva kolona s 2 basa [beli na cvqt] i nqkvi pi6tqli na neq s markata "thunder" . Ne sum q 4uval kak raboti , imashe privlekatelen vid , no neznam nito kakvo proizvodstvo e nito sum q 4uval. Ako nqkoi znae interent site na kompaniqta , molq da go post-ne tuk.
Predvaritelno mersi , mom4eta...

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Re: JBL tubi / thunder koloni

Мнение от Turturelo » 23 Мар 2003, 19:55

JBL са сериозна фирма! В Rover-а си сложих отзад 20cm 3way JBL-ки и съм доволен! Така, че м/у фирма, която никой от нас не е чувал и известна, доказала себе си фирма като JBL - мисля, че няма смисъл да се коментира въобще какво да си вземеш.
Лично мнение - Аз несъм превърженик на тубите, защото според мен немогат да докарат истинския звук, който вади голям говорител в хубава кутия. Но имайки предвид, че човек трябва да има и някакъв багажник определено практичността клони към тях. В Golf-а ми кутията заемаше целия багажник,а в Rover-а въобще неможе да влезе този box и го продадох. Сега ще правя нова кутия, макар много да не виждам как ще я събера, за да запазя необходимия обем..

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от Viktor » 24 Мар 2003, 22:34

Ne ne . Mersi vse pak , no men ne me interesuva kato marka JBL , a specialno poslednite im tubi. Ina4e vsi4ki znaem shto e JBL. Prosto me interesuva nqkoi ima li vpe4atlenie ot to4no tezi im tubi.
Otnosno THUNDER-a , az nqma da go kopuvam , az i JBL ne kupuvam. Za men sustestvuvat sam MAGNAT i ALPINE of America. No prosto nabiram info za toq THUNDER. Po - dobre da mi izleze skupo no da bude ka4estveno , ne polovin4ati raboti.
Mersi vse pak , de , ako nqkopi ima ne6to da kaje, molq da zapovqda.

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 25 Мар 2003, 9:41

Viktor написа:Za men sustestvuvat sam MAGNAT i ALPINE of America

За Alpine съм съгласен, макар всяка фирма да има сполучливи модели и в ниския клас, но мисля, че малко надценявате Magnat ... има къде къде по-добри фирми от Magnat.

Viktor написа: Po - dobre da mi izleze skupo no da bude ka4estveno , ne polovin4ati raboti.


По този въпрос две мнения няма - винаги съм бил, за по-хубавото и по-скъпото на всякаква тема!

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 9.05.2003
Местоположение: младост gang bang team
Пол: Мъж
Кара: Е34 TDSA

Мнение от RECI » 11 Май 2003, 21:35

Само да кажа за Thunder. Преди 1-2 години Pioneer купуват завод за озвучителна техника в Китай като пренасочват дейността предимнно към CAR AUDIO . И от там излиза марката THUNDER които се правят по модели на PIONEER и са на по нормални цени .

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook