Audio-mania

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: Sofia

Audio-mania

Мнение от Viktor » 02 Мар 2003, 22:35

Abe nqkoi ot vas skoro da e slizal do magazina na Audio Mania???
Kato gledah nekuf katalog , tiq sa nai - golemite nenormalnici po moe mnenie . Ili taka mi se struva ili cenite im sa nqkolko puti po-visoki sravnenie s AVITEL i TOYAGA. Nai se u4udih 4e vidqh nqkfo kirlivo malko tube , deto i markata ne mu beh 4uval , a cenata mu be6e $204....
Poneje se qdosah i posle q tursih markata v net-a , ama absolutno ni6to ne otkrih...Tiq sa bezbojno tupi kopelete [po moe li4no mnenie]. Nqkoi da ima nekfi vpe4atleniq...

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 02 Мар 2003, 23:25

и каква е неизвестната марка?

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 03 Мар 2003, 12:56

Хидил съм веднъж там и ми направи и на мене впечатление, че са им високи цените. Но недей да казваш веднага, че некво тубе "с неизвестна марка" струвало 204$, защото те внасят невероятно качествени неща на непознати за българина марки.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от Viktor » 04 Мар 2003, 19:06

Suglasen sum , 4e li4no na men ne sa mi poznati pove4e ot 10-15 marki , no onova ime , t.e. onazi marka ne q namerih i nikade v mrejata. Nemoga da si spomnq imeto , no ste pitam edno aver4e i ste go post-na.
A ina4e 4e be6e [ka4estveno ot tova koeto uspqh da 4uq] sum suglasen , imashe i hubav vid , no mi e 4udno kak taka ne q beh 4uval tazi tolkova ka4estvena marka i kak taka stom samo tubata im e 400lv nqmat [ili pone az ne namrih site] site v internet...

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook