Car Audio za E36

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 11 Фев 2003, 13:27

quixzole написа:OK de razubedihte me :lol: :lol: v kraina smetka zeh
KENWOOD KDC-3021

:yes: :yes: :yes: Честито и от мен, ще останеш много доволен плеар-а е супер качествен и на много добра цена.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1021
Регистриран на: 8.02.2002
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: E34

Мнение от Breyton » 11 Фев 2003, 19:26

Fast-and-Furious написа:
quixzole написа:....a kakto kaza Tuturelo muzikata v diapazona ot 200-400 lv si e ednakvo durvena :wink:

Досега четох поста на Туртурело и такова нещо не видях да е написал :!: Изобщо не съм съгласен с това твърдение. Решението и парите са си твои за това повече акъл няма да ти давам, но все пак не видях нито един пост които да одобрява СОНИ, НО все пак ти си знаеш.

Az odobriavam Sony kogato stava duma za cd-playeri i nikoga niama da si vzema druga marka.Susto taka smiatam 4e za 200-400lv ne moge da se vzeme nisto osobenno.Vse pak ne e vagno da ima djangur a ka4estvena muzika :lol:

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 11 Фев 2003, 23:17

Breyton написа:Susto taka smiatam 4e za 200-400lv ne moge da se vzeme nisto osobenno.Vse pak ne e vagno da ima djangur a ka4estvena muzika :lol:

Ха-ха Брайтън аз имам Кенууд (почти като на колегата) струва в магазина 390лв. Като говориш поне чувал ли си дали този плеар вади музика или джангър :?: Като го чуеш или ми покажеш модел на Сони за тия пари да свири както свири моя Кенууд тогава си изказвай мнението за музиката и джангъра.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1021
Регистриран на: 8.02.2002
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: E34

Мнение от Breyton » 12 Фев 2003, 14:27

HA ha ha,dai sega da sporim na koi radioto4kata sviri nai dobre :lol:
Mislia 4e e malko tupo da se spori po vuprosa,kato se ima v predvid kakva 4ast ot kasetofonite v bg. sa s originalni 4asti. 8)
A ti man kato si slogi6 po dobra muzika ot moiata v kolata togava ste mi kazva6 koga ste se izkazvam ili ne. :twisted:
I namali malko basa :wink:

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 12 Фев 2003, 18:20

Знам, че не му е мястото тука да ти отговарям ама не се сдържам :evil:
1- Не ми казвай ти кога да намаля бас-а :evil:
2- Ако мога да попитам каква ти е музиката в колата? И изобщо знаеш ли в моята какво имам, че говориш :?: :?: :?:
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1021
Регистриран на: 8.02.2002
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: E34

Мнение от Breyton » 12 Фев 2003, 19:29

Vig vuv profila mi kakva mi e muzikata.Az tvoiata ia vidiah i ne sum osobeno vpe4atlen.
Ne mislia,4e e pravilno da se zaiagda6 kogato niakoi si kazva mnenieto :?
Tova,4e ti si s Kenwood ne go pravi avtomati4o nai-dobria kasetofon.
Ako doide6 na proletnata sbirka moge da napravim sravnenie i drugite da preceniat koe sviri po-dobre. 8)

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 12 Фев 2003, 23:06

Не съм казал, че е най-добрия има и далеч по-добри,НО ти каза че нямало музика а джангър а това ме обижда защото смятам, че поне малко разбирам от музика и съм се постарал доста за моята. Но както и да е МИР :bchug: На събора задължително ще дойда за да обменим опит и да :bchug:
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 13 Фев 2003, 9:24

uspokoite se bria :D

Потребител
Аватар
Мнения: 18
Регистриран на: 5.12.2002
Местоположение: Shumen

Мнение от Tami_BMW » 19 Юни 2003, 12:00

дави кажа 4есно от кенууд несум никак доволен имам некакав сас колони кенууд 13см и оргиналните но вади ноу дарвен бас , а преди това имах сони с минидиск сас саштите колони и вадеше далеч по-добар звук от този на кенууда !
Air is free , get some !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 30.05.2003
Местоположение: ROUSSE

Мнение от tarantulata-320i » 22 Юни 2003, 15:16

mom4eta za kakvo se karate izob6to za gluposti.vi za ednata muzika 6te se obiete.na men li4no samo na KAMIKADZE muzikata mi haresva i malko na qiuxzole ama malko.moq kenwood po mi haresva ne za6toto e moi,a za6toto pyrvo 4e osvetlenieto mu si pasva s osvetlenieto na tabloto i 4asovnika vtoro ne e mnogo ciganski kato onova sony koeto go ima na pyrvata stranica i na quixzole kenwood-a.i iskam da kaja na TAMI_BMW da e spokoen 6tot i az sym se nabutval s takyv gaden kasetofon kenwood i 13cm govoriteli.tova e nai ujasnata gre6ka koqto sym pravil.i treto 4e i e hem cd-player hem kasetofon i changer-a pobira 10 diska.i sega mislq da mu sloja bufer na pioneer s vgraden usilvatel.kakvo 6te kajete dobre li e?
320i

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 22 Юни 2003, 20:21

Абрееееее............гоелми смешници сте.........тема от преди 5 месеца, вие веднага да изразите компетентно мнение..............кой ви е питал.........даже вече ми откраднаха въпросния кенууд вие разбунвате страстите......пак ме хвана яд кат се сетих :cry: :wink: Аре достатъчно по тази тема викам аз......А ти пиши на кирилица.......и туртурело те предупреди веднъж........сички го правят, ако с нещо си по различен кажи :roll: :?:
Изображение Изображение Изображение Изображение

Предишна

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook