Как да свържа усилвателя към CD-то....

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 24.11.2010
Местоположение: cyprus
Пол: Мъж
Кара: bmv 318cl cabrio
Мечтае да кара: masarati

Re: Как да свържа усилвателя към CD-то....

Мнение от ggggggo » 17 Юли 2013, 13:19

ще пробвам с резисторите.имам добър усилвател(2x800) и голяма туба (15").в предишната кола вършиха много добра работа.стига ми да извади добър бас.друго не искам.ако пък не ми хареса,тогава ще му мисля.за първи път чувам за harman kardon.много не ми се вярва че ще извади звука,който вади усилвателя с тубата.но ако не се получи ще търся и този вариант.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Как да свържа усилвателя към CD-то....

Мнение от don_gori » 17 Юли 2013, 13:50

Е то понятието звук е доста различно - ако говориш да думкане от баскасата хармана няма как да се сравни с усилвател и басс особено 15-ка. Говоря ти за качество , глас и разбира се доволен бас ;)
Системата е изградена от 10-канален усилвател + нещо като малко суб-че в багажника отново с усилвателче само за него. Разбира се 10-те говорители са за различни честоти - ниски,среди и високи.
Ето разгледай тук от какво е съставена системата Harman Kardon Hi-Fi
http://bmwfans.info/parts/catalog/E46/S ... c_systems/
Разбира се първо се качи на кола с монтирана такава да чуеш все пак :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 24.11.2010
Местоположение: cyprus
Пол: Мъж
Кара: bmv 318cl cabrio
Мечтае да кара: masarati

Re: Как да свържа усилвателя към CD-то....

Мнение от ggggggo » 17 Юли 2013, 15:47

:yes: системата е много добра,но не съм чак такъв маниак.ще ми стигне усилвателя с баскасата.пък и bmw-то е кабрио и ще му отива по-силен бас.ще пиша пак,като намеря резисторите и ако можеш ще ми кажеш по-подробно как да ги сваржа.ще е малко трудно да ги намеря,защтото съм в чужбина и нямам представа къде да ги търся.мерси за информацията.поздрави.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 345
Регистриран на: 3.05.2009
Местоположение: Сл.Бряг,Schwarzwald
Пол: Мъж
Кара: 530xd F11 individual

Re: Как да свържа усилвателя към CD-то....

Мнение от tekabg » 23 Дек 2013, 20:53

don_gori написа:До колкото си спомням бях сложил 4.8к и 480 ома и един кондензатор там за всеки случай :mhihi:
Разбира се има доста загуби в качеството , но толкова със стоковия юнит. Защо не помислиш за оригинален hi-fi пакет или направо harman kardon за Е46. Доста по-лесно се намират от тези в Е36.
Ще си запазиш всичко стоково - окабеляване , говорители , ще имаш място в багажника , а саунда надали ще те разочарова :yes:
Поздрави :wave:

Малко да съживя тази тема.Как трябва да се вържат съпротивленията ,последователно и кондензатора в паралел или?И каква е стойността на кондензатора?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 6.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Bmw e36 кабрио
Мечтае да кара: м3 е30
Детайли за колата: 328i

Re: Как да свържа усилвателя към CD-то....

Мнение от ilian82 » 02 Сеп 2020, 21:25

Здравейте,
Аз искамда попитам от къде се взима сигнала където да каже на усилвателя да се пусне като се пусне ЦД то?

Предишна

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook