Clarion, Alpine i Pioneer

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 600
Регистриран на: 1.04.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F31 330d
Мечтае да кара: F80 M3

Clarion, Alpine i Pioneer

Мнение от ivo098 » 03 Сеп 2004, 18:24

zna4i sujalqvam ama tuka nqma kirilica, i nqmam izbor... :(
imam edin vajen vapros, sega sam v USA i tuka ima dosta evtini cd player-i i sam haresal edin Clarion oba4e edin poznat predi mesec si vze Pioneer 4600MP i se okaza 4e lovi stancii samo ne4etni toest 91.1 91.3 91.5.... nqma 91.2 ili 91.4 nekav amerikanski standart, dali i s Clarion i Alpine 6te e taka i ako e taka v BG kato go donesa moje li da se napravi ne6to po vuprosa???
Its an M. The fuel mileage is Sh!tty.

Your Sh!ttiness may vary.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1316
Регистриран на: 16.12.2002
Местоположение: София

Мнение от tsvet40 » 04 Сеп 2004, 9:09

Нищо не може да се направи, така че го погледни на място, дали и Клариона е по този стандарт /почти сигурно, да/ . :cry:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 692
Регистриран на: 17.04.2004
Местоположение: Пловдив

Мнение от Metallium » 04 Сеп 2004, 19:26

може и да не е сам до Стандарт - Пайнера има опция през колко херца да търси... провери как се нагласено...
може би звучи тъпо това което написах но опитай все пак - не боли.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 05 Сеп 2004, 11:49

Почти всички JVCta имаха в менюто си да избираш между Европа и Северна Америка за радиото. Предполагам вече и другите производители го имат като функция.

Така, че провери....имай в предвид, че повече продавачи там нямат и представа за тази функция.

Харесваш някое радио/сд и му искаш упатването, че до колкото си спомням беше доста забутано това меню за настройките на радиото.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 257
Регистриран на: 24.07.2004
Местоположение: София

Мнение от dZvero » 06 Сеп 2004, 17:55

Както всички казват при американците това си е стандарт, а и май не само са четни, а и са на други MHz. Не са от 88MHz до 108MHz, а е друг диапазона така, че няма да може много успешно да слушаш радио като се върнеш, но за това си взимаш една перфектна MP3-ка и си готов. Препоръчвам ти http://www2.shopping.com/xPO-Alpine_Alpine_CDA_9830_CD_MP3_WMA_Receiver_CD_MP3_Receivers, а и не е много скъп. Ако ще даваш повече пари тогава: http://www2.shopping.com/xPO-Alpine_Alpine_CDA_9833_CD_MP3_WMA_Receiver_CD_MP3_Receivers

А пък ако може да ми вземеш един на мен цена няма да имаш :lol: ама сериозно!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 06 Сеп 2004, 21:21

Е айде сега, няма да си слуша радио... :wink:

Аз 7 години само от Северна Америка съм си купувал радио/СДта...

JVC си го имат в менюто и си слушаш всички...с kenwood-a...и сонито....не се слушаше всичко ама пак има достатачно станций...

А вече почти всички марки трябва да има и двата стандарта...поне по-скъпите.

Но все пак като избереш даден модел, му провери цената и в БГ...да не статне така, че за 30лв. да нямаш всички радиа.
Изображение

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook