Моля Ви за съвет в подредбата на говорителите в колата

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: относно колонките ЕЛИТ

Мнение от I.Voykov » 22 Мар 2004, 23:38

bmwdriver написа:П.С.Това е лично мое мнение,което не изразява официална позиция на Форума и БМВ Клуб България :!: :!: :!:

Вече я изразява :evil: Ако аз или другия администратор прочетем още ЕДНО подобно мнение с цел реклама ще бъдете махнати от форума, колкото и да не ми е приятно това. Има начини за реклама и те са ясни а вашите детски номера с безплатната реклама бяха до тук :!: :!: :!:
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 115
Регистриран на: 10.02.2004
Местоположение: Плевен

Мнение от Jogo » 23 Мар 2004, 9:23

Твърдо се присъединявам към мнението на bmwdriver :x

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 20.03.2004
Местоположение: София

Мнение от ivanov_inc » 26 Мар 2004, 18:10

Оказа се 4е във вратите на Opel-a няма да могат да се сложат замислените от мен говоритери понеже стаклото е по целия размер на вратата и опира в магнита, та замислих нова схема на озвучанато, та да Ви запитам удачна ли е тя и дали ще има нужда да се добавят малки пищялки. Ето Ви една снимка на сегашните говоритери на задната кора.[img]C:\Documents%20and%20Settings\Ivailo%20Ivanov\My%20Documents[/img]
А това е снимка на басовете дето сам решил да сложа зад щорите на коратаИзображение

Басовете сам ги чувал лично как звучат, а ето Ви и малко повече информация за тях:

12” (300 mm) субуфер
МЕМБРАНА - синя, плоска с клетъчна структура
СТРУКТУРА НА МАГНИТА - 1420 гр. стронциев магнит
ГЛАСОВА БОБИНА - 5 cm ASV (4-слойна)
ПИКОВА ИЗХОДНА МОЩНОСТ - 700 W
НОМИНАЛНА ИЗХОДНА МОЩНОСТ - 180W
ИМПЕДАНС - 4 Ohm
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ - 93 dB при 1W/1m
ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН - 31 Hz - 1 000 Hz

Кората ще е нова - дървена

Как Ви се струва идеята
BMW Fan

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 24.03.2004
Местоположение: Gorna Orqhovitca

stranno

Мнение от GONGI » 27 Мар 2004, 9:20

priqtel teq watowe ne sa realni towa ti e pikowata mo6tnost na goworitelite wzemi si edno stapalo ne powe4e polvin kilowat za6toto 6te gi idani6 a ina4e podredbata q ostawi 4e super za suround soud 8)
BMW_MANQK

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 247
Регистриран на: 17.07.2004

Мнение от Sasho 28 » 20 Авг 2004, 1:00

ASEsound systems написа:
ivanov_inc написа:и щи ми трябва усилвател, въпреки това че този на касетофона е 1000 вата

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Не е вярно заблуждаваш се,не ти трябва усилвател,и този на касетофонан ще ти стигне.Само че трябва да инвестираш още малко в говорители,защото тези които имаш са ти малко,ще ги изгърмиш ако вържеш само тях.Взимаш още два баса за да има за всяка седалка по един и ги слагаш от долу,така ще друсат на дупарата.Да не забравим и още три комплекта ЕЛИПСИ,тях ще сложиш в тавана на три реда(това е последния писък на модата в кар аудиото)

И да не забравим кабелите,те са много важна част от озвучаването.Та значи в твоята версия ще ти трябват хубави кабели,най-добре е да вземеш от електрожен.
ХАХАХА,ПИЧ СИ БАСИИИИИИ

Ей,да не ми се вържете!!!

Предишна

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook