Според вас свири ли поне малко това:

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 69
Регистриран на: 4.02.2004

Мнение от TheSaint » 29 Юли 2004, 17:18

Баш оттам е...
Благодаря, че се обади!

BTW, днес ми изпадна това:


Specifications:
Woofer Specifications:

Woofer Dimensions: 200mm
Speaker Volume: 41.7L
Frequency Response: 37 - 1KHz
Impedance: 4 Ohms
Sensitivity: 96dB
Amplifier Specifications:
Power Supply: Mosfet(Pulse with Modulator)
RMS Power: 120W @ 4 Ohm
Max Power: 240W @ 4 Ohm
Peak Power: 400W @ 4 Ohm
Crossover Freq: 50 - 120 Hz
Bass Amplification: +/- 10dB
Frequency Response: +/- 1dB @ 50 - 250Hz
Signal to Noise Ratio: >80dB
Cannon Dimensions: 50(w) x 31(h) cm

Изображение
Изображение
Изображение

за 200 лв. дали да не му се метна? ;)

Цената я свалих на 190 лв. :)

На усилвателя пише:
Q9000 Monoblock Mosfet Amplifier
BMB BOSCHMANN Audio Laboratories Inc, USA

Кажете моля ви, заслужава ли си?


dZvero написа:Ако е от JTI.hit.bg горещо ще ти препоръчам да не се ДОБЛИЖАВАШ до каквито и да е продукти. Няколко човека доста лошо се опарихме - няма нужда ти да си поредния. Развалят се, не са качествено направени, плащаш си транспорта за гаранционнния период, направо лудват ... е това са малкото неща за тези продукти.

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 29 Юли 2004, 21:37

За първата туба мнението ми е ТВЪРДО НЕ, усилвателя е бълна боза а говорителя е ОК но за непретенциозен слух. Парил съм се лично от JTI и ти препоръчвам да го забравиш.

За тубата която сега си показал не мога да изкажа мнение, изглежда добре но дали и така свири няма как да знаем.

Последно -> не сеопитвай да правиш с пръдня боя (извинявам се за израза) защото просто не се получава, дай малко повече пари и си вземи нещо което ще харесваш а не нещо за 200лв. което ще ти казва всеки ден че си си дал парите на вятъра.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 69
Регистриран на: 4.02.2004

Мнение от TheSaint » 29 Юли 2004, 22:00

Благодаря ти за мнението!

Тубата и мен ми хареса как изглежда, освен да я чуя и да я плащам ;)

Много си прав за пръднята и боята, лошото е, че аз имам навика да си извървявам целия път (незнам дали ме разбираш), да започвам от малкото и да вървя към голямото, незнам дали това е добро или лошо. :) Някак така успявам да го оценя, въпреки, че и доста изстрадвам докато стигна до прилично ниво. Абе сложно е, да кажем по-просто:

За човек който до сега не е имал (дори не е чувал туба в кола) става ли 2-рата туба? ;)

Гледам, че reatil price в US e около 260$ (ако може да се вярва на продавача в ebay) :)
http://cgi.ebay.com.au/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3087195340&category=4950




Fast-and-Furious написа:За първата туба мнението ми е ТВЪРДО НЕ, усилвателя е бълна боза а говорителя е ОК но за непретенциозен слух. Парил съм се лично от JTI и ти препоръчвам да го забравиш.

За тубата която сега си показал не мога да изкажа мнение, изглежда добре но дали и така свири няма как да знаем.

Последно -> не сеопитвай да правиш с пръдня боя (извинявам се за израза) защото просто не се получава, дай малко повече пари и си вземи нещо което ще харесваш а не нещо за 200лв. което ще ти казва всеки ден че си си дал парите на вятъра.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 473
Регистриран на: 12.04.2003

Мнение от Diablo » 30 Юли 2004, 9:47

Ами чуй я и ако ти пасне се мяткай:). Нямам преки впечатления от такива готови решения, така че по конкретен съвет не мога да ти дам.

Бтв. парите не са строго пропорционални нито на силата нито на качеството на музиката в една кола :wink: :lol:

Предишна

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook