шейна за касетофон?

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 523
Регистриран на: 7.01.2004

шейна за касетофон?

Мнение от zmej » 10 Фев 2004, 10:31

Понеже ми писна всеки месец да ми чупят прозореца и да ми крадат сиди-то (не знам за какво им е без панел?) ме интересува някъде монтират ли шейни за сиди-та, та като си взема пак нещо да мога вечер да си го прибирам.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 21.03.2002
Местоположение: Пловдив

Мнение от Vento » 10 Фев 2004, 13:05

Шейни за касетофони има почти по всички магазини за автоаксесоари, както и по пазари. Но ресивърите с падащ панел не са предвидени да се свалят и затова нямат памет - т.е. като им махнеш захранването и не помнят настройките (станции, звукови корекции и т.н.), за разлика от тези, които са предвидени да са на шейна заводско (по-старите модели). Така че се замисли дали ти се правят настройки всяка сутрин минимум по 5-10мин. :roll:
D.
ИзображениеИзображение
Изображение

drift master
Аватар
Мнения: 429
Регистриран на: 5.11.2003
Местоположение: София

Мнение от stjoker » 10 Фев 2004, 13:37

Аз лично сам си го хванал с болтове за купето и трябва да ми смъкнат таблото до коша за да извадят цд-то :lol: :lol: :lol:
If today was perfect, there would be no need for tomorrow!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8339
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 10 Фев 2004, 13:47

ГЕНИЙ!!! Страшна идея...

:ok: :yes:

ЛУД ЛУД ЛУД!!! ЯКОООООООО...

Благодаря за идеята, и аз ще го направя... ммм луд си ве... :mha:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 523
Регистриран на: 7.01.2004

Мнение от zmej » 10 Фев 2004, 14:20

Е да, та после да си търся и ново табло. Те гадовете вече доволно са го олюскали с отверките като са вадили сидитата.
Много е кофти това, 4е настройките се губят. Обаче ми писна всеки месец да се мъкна по застрахователи и по стъкларници.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1316
Регистриран на: 16.12.2002
Местоположение: София

Мнение от tsvet40 » 10 Фев 2004, 17:40

Vento написа: Така че се замисли дали ти се правят настройки всяка сутрин минимум по 5-10мин. :roll:

По-добре настройки да правиш, но да има на какво да ги правиш :twisted: :twisted:

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 18.01.2004

Мнение от VAGABOND » 11 Фев 2004, 2:02

И един мой приятел го беше хванал по-здавичко, и като видели че не могат да го свалят потрошили CD-то изродите :gcry:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 21.03.2002
Местоположение: Пловдив

Мнение от Vento » 11 Фев 2004, 2:12

ДА, и това забравих да спомена! Че като е закрепено супер яко за таблото и като видят, че не могат да го свалят - излязла е мода - една дъъъъъълга отверка забиват в ресивера и чао! Така че и ти после да не можеш да го ползваш, тъй като и те не са го докопали! :x
D.
ИзображениеИзображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8339
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 11 Фев 2004, 14:22

далавера, нека забиват, после поне пари от застраховката можеш да си вземеш!!! като си го купувал и ако си взел квитанция (което никой не прави), отиваш, застраховаш и после те ебе!!! :)
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 523
Регистриран на: 7.01.2004

Мнение от zmej » 11 Фев 2004, 14:29

е, ако се купува от Метро, Техномаркет, Технополис и други такива си получаваш фактура и застраховаш по нея. Обаче после зстрахователите ти плащат само машината без монтажа и по този начин за всяко ново сиди се отива минус 15-ина лева за монтажа. А той задължително трябва да сенаправи в определен сервиз, за да се задейства гаранцията.
И най-гадното е че винаги чупят триъгълните стъкла отзад. Те се сменят много трудно и не винаги качествено.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 21.03.2002
Местоположение: Пловдив

Мнение от Vento » 11 Фев 2004, 15:12

vicho написа:далавера, нека забиват, после поне пари от застраховката можеш да си вземеш!!! като си го купувал и ако си взел квитанция (което никой не прави), отиваш, застраховаш и после те ебе!!! :)


НЕ Е ТАКА! Застрахователите не се скъсват да плащат за музика, дори и да имаш фактура! ОСВЕН това музиката не може да надминава 20% от оценката на колата - можете да сметнете примерно за едно Е30 с оценка около 3.000лв. -> 20% е 600лв.! Че на мен само касетофона ми струва повече!!! ТАКА ЧЕ - на застрахователите не разчитайте особено много, особено пък за музика. Моята цялата е застрахована уж по фактури дето им дадох, ама пак... Просто да не ви се случва! От 20 кладенеца вода ще извадят, само и само да не ви платят.
D.
ИзображениеИзображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 523
Регистриран на: 7.01.2004

Мнение от zmej » 11 Фев 2004, 15:29

аз за това повече от 250 лв за рисивър не давам, а колоните са си добри и фабричните - 6 парчета.
Виж за в къщи ситуацията е друга - обзавел съм се със стабилни колони.
Лошото е, че с течение на годините нещо съм започнал да губя интерес към скъпите и качествени музикални системи и се задоволявам с нисък клас техника.
А едно време беше друго...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 97
Регистриран на: 12.06.2004
Местоположение: ВАРНА i GERMANY
Пол: Мъж
Кара: 3er E46 N42 2003
Мечтае да кара: X6 hamann tycoon

Мнение от PESCHO » 04 Юли 2004, 20:20

абе искам да питам.. на4и.. аz си вzех муzиката от ГЕР. и имам само касов бон,тука тва е достата4но zа да го смени6 примерно ако се прецака,та искам да ви питам тва достата4но ли е да си zастраховам стапалото,subwoofera,и плейъра zаедно с колата(тя ше е само след седмица в БГ и тепърва ми предстои zастраховане) :?:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 21.03.2002
Местоположение: Пловдив

Мнение от Vento » 04 Юли 2004, 23:54

Зависи в кой застраховател, НО само с касов БОН не искат - искат фактура...
D.
ИзображениеИзображение
Изображение

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook