Китайска навигация xonrich няма звук

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 8.02.2022

Китайска навигация xonrich няма звук

Мнение от Haigo » 15 Апр 2022, 13:07

Здравейте ,

Купих си от алито навигация 10.25 инча xonrich 6гб 128 хард 8 ядрен . Аз съм с BMW X5 E70 фейслифта с CIC . Махнах старата сложих новата както е описано по инструкции на продавача . Дотук добре . Тествах през АНДРОИД МЕНЮТО телефона през блутута , музиката през блутута , карплей през усб , мирор скрийн през Wi-Fi ок , YouTube видео аудио , всичко перфектно като разбира се от оригиналното меню да избрах звука да е през AUX, имам го в менюто така че не съм закачал никакъв 3.5мм Жак отзад през подлакътника и т.н . Това всичко стана след като влязох в колата свърших всичко тествах и след това карах колата до адрес където спрях излязох заключих върнах се сядам и става следното - НИКАКЪВ ЗВУК през АНДОРИД МЕНЮТО, било то аудио видео и всички видове сорсове програми и квото щеш , разглобих пробвах през AUX и пак няма , реших да се вържа телефона през AUX на подлакътника та той си върви , помислих да не е изгорял AUX , не е , оказа се че като ми звънят или набирам отсреща че чуват а аз не ги чувам , тоест всичко опира до звука , постоянно натисках номер 8 на FAVOURITE защото там запаметих AUX FRONT SOURCE, за момента никакъв прогрес , съмнявам се да не е дефектирала и да е заминал звука , в тея подменюта или менюта за девелопъри нищо не съм пипал та да кажеш да съм разбъзикал нещо. Дано съм бил изчерпателен. А забравих : в ОРИГИНАЛНИТО меню ЗВУКА РАБОТИ, както и всичко свързано с блутута и др.

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook